Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Madi, niby mogę ale rano mam lenia he, zresztą obiad ugotuję, czekam aż młodziak wróci nakarmie go tymże obiadkiem i wtedy ruszam. No jutro akurat idę wcześniej,zamierzam być tam o 11. A w piątek do sprzatania i od razu cukiernia, powiem Wam że fajnie bo co tydzień wpada jakies kieszonkowe ale strasznie mnie męczy to sprzątanie.duży dom mają, z sama górą schodzi mi się 3h, kolejne 3 z dołem. Nie chce się ale czego sie nie zrobi dla paru groszy he :)
No właśnie nie zaglądają tu w ogóle, a taki Redo na fejsie dla przykladu całymi dniami przesiaduje :D
Guśka, powiedz że Ty pójdziesz pielic cały dzień a teść do sprzatania a teściowa do garów. Obowiązkami trzeba się dzielić, a ty się nie rozdwoisz ani tym bardziej nie roz(s)troisz, chyba że nerwowo... ;)
Agatka ,właśnie jak tam integracja, też jestem ciekawa :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Wpadam tylko na chwile :) my juz w pociagu, w drodze do Tygrysa, potem dalej...
Zycze Wam udanej majoweczki, buziaki...

A Black, wychodzi na prosta, a przynajmniej mam taka nadzieje... Jeszcze troche czasu potrzebuje...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Cześć Dziewczęta! Integracja super, aż sama zaskoczona jestem. Młoda jest zachwycona moim J. i doskonale się dogadują. Nie sądziłam, że to taki dobry kontakt będzie.

Dziś siedzę i domykam miesiąc, bo mi lapek wczoraj padł. Czekam na pogodę, bo podobno ma być. Ale coś nie ma tego słoneczka, a bardzo już go potrzebuję... :(

A jak tam u Was?

No właśnie - gdzie Cytrus? Może poleciał do którejś z jaskółek. :D

Ogólnie to mam w planach dzisiaj pić i grillować po południu. A do południa robię sobie maseczki, pazurki i trochę kończę pisać zaległości. Podoba mi się klimat tego spotkania - taki chill. :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Agatka fajnie że sie polubili :) Pierwsze wrazenie ponoć najważniejsze. I słoneczka wiecej życzę, u mnie jest ale od jutra pogorszenie pogody ma być ;)
Kay, udanego wypoczynku i szczęśliwej podróży ! :D
A ja ruszam do pracy. Miłego dnia wszystkim :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Witam!
Można?

U mnie pogoda śliczna, ale ponieważ prowadze teraz raczej kanapowy tryb życia, to nie planowałiśmy źadnych wyjazdów. Poza tym dzis i jutro mąż zdecydował sie pracować, to ja siedzę w domu. Zrobiłam pierwsze pranie dla Małego, jakie to wszystko drobniutkie, malutkie. :in love:
Koło południa wpadnie siostra z narzeczonym, to ugoszczę ich ciastem z rabarbarem i zupą z botwinki. :cooking
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*

Had to udanej wycieczki :)
Czekamy na foto-relacje haha:P

No Black miała częściej być ale ciągle Jej nie ma :|
Dobrze, że przynajmniej się poprawiło..

Jam no tak, w sumie racja.. Ale fajnie, że zajęcie masz.. Nie masz czasu głupotami głowy zawracać (mówię tu o P.).. ;-)

Agatka to życzę też pogody i żeby Cię jutro kac nie męczył :P
Super, że się polubili, to na pewno ulga dla Ciebie bo jakby się mieli nie znosić to ciężko by się Wam żyło..
Udanej popijawy :)

Miaamy wzajemnie :*

Witaj Aurinko :kwiatek
Jasne, że można :)
o ciasto rabarbarowe, jak dawno nie jadłam.. chyba kiedyś muszę upiec :)
Jak się masz w ogóle?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszystkim :)

Ja od rana robię porządek w szkółce, przyszłam na herbatkę i dalej do roboty :)

Teściowa już dziś siedzi w domu i narzeka że przez siłę robiła w szkółce wczoraj o teraz ją ręce bolą... Po co szła? Chyba specjalnie tylko po to żeby później było na mnie że ona musiała iść a teraz to odchoruje...
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Madlen cześć. :)
Dziś maly trochę daje w kosć, bo kopie z dołu, a raczej macha rączkami (leży już główką do dołu). Nie znoszę tego uczucia. ;-)
Jak pogoda ładna, to i ja lepiej sie czuje.

Wieczorem idziemy do teściowej, bo ma urodziny.

Guśka widze Twoja teściowa to taka typowa maruda...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

hej :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Madi zgadza się, ale nie tylko P sobie głowę zaprzatałam więc troche sie mam szansę odciąć od tych wszystkich dylematów swoich :)
Guska powiedz jej że ty jej na siłę nie wypychałaś, sama poszła.
Aurinko witaj! Chlopiec czy dziewczynka? :)Oj tak, pamietam jak ja szykowałam ubranka dla mojego jak sie mial rodzić, były takie malusieńkie :roll: ale po miesiącu były juz za małe :D...
W szoku jestem nawet nie wiedziałam że rabarbar juz jest i botfinka...Chyba że mrożone?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Ale pustki...wszyscy na wyjazdach albo przy grillu. a ja w domu :cry:
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej dziewuszki 8-)
Trochę Mnie nie było,tyle spraw miałam że ledwo co się wyrobiłam.Skuterem już się rozjeździłam także nie takie to straszne aż było ;-)

Pracę zaczynam od Poniedziałku więc korzystam z lenistwa jak na razie :D

I znów pogoda się psuje...

Hadassa śliczny avciu :P

Jamelia nie przejmuj się ja też w chacie siedzę :D
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

ja tez sie lenie w domu, pogoda pod psem.


mam nadzieje ze sie ociepli.
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Jamelia ja też w domu, bo maż pracuje, a ja z moją szyjka musze sie oszczędzać.
Rabarbar i botwinka oczywiście swieże już sa. :ok: Już jakis tydzień-dwa. Byłam w srodę i kupiłam. :ok:
Co do dzidzi, to będzie synek. Wymarzony męża ;-) choć ja też bardzo chciałam pierwszego chłopca. :oops:

Paolcia zaczynasz nową pracę?

LadyJ u mnie dzis od rana ładnie, później troche sie chmurzyło i później znów słonko. Niestety jutro juz ma być mokro i teraz wieczorem już zimno bardzo.
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

U mnie nie bardzo 13 stopni w dzien, brzydko.


Wybieram sie za 2 tyg na 1,5 tyg do Polski to mam nadzieje ze tam pogoda bardziej dopisze:)
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Hej!
Dziś u mnie też pogoda butelkowa. Zimno i wieje. :| Na dzis planów brak.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

hej wszystkim
Ja to normalnie niewyspana jestem, od rana sasiedzi wierca az caly dom dudni... :/
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Vanilia u mnie też jakieś wiercenie, ale sporo pieter więcej to słabo slychać. W zeszłą sobote pod wieczor wiercili tuż nad nami... AA my akurat film oglądaliśmy. :angrywife
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Aaaa u mnie to właśnie wiercili albo nad nami, albo obok nas, cięzko stwierdzić ale dom normalnie cały "wibrował" przez tą wiartarkę.. Chciałam sie dziś wyspać, no i niestety marzenia legły w gruzach bo o 7 już sie przebudziłam przez to wiercenie:/ I tak 3godziny...ych!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

O mamo, to już od 7... :? Współczuję.
Choć ja teraz to codziennie budze się o 6 na tabletkę, a później już tylko dosypiam i wstaję z mężem o 6:30. Głod nie daje spać.
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

wspolczuje tego halasu ;/
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no, na szczescie juz skonczyli wiercic ale co z tego, skoro mnie wybudzili, i do 10 wiercili :/ echhh.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Hej :)

ojj vanilka współczuję ja pospałam do 10 :D a niedługo będę M budzić bo ten to by cały dzień przespał najchętniej :P
Co za brzydka pogoda ... i co tu robić ? ehh ani na rower ani na spacer ... chyba że po galerii :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Tez bym chciala pospac do 10, no ale coz, sasiedzi spac nie dają :D
Ja to w ta ochydna pogode jade chyba do mojego, bo mam urodziny dzisiaj no i mielismy gdzies isc(generalnie on mial mnie gdzies zabrac) ale tak pada, ze chyba pojade do niego po prostu.. bedziemy sie nudzic no ale trudno..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dzień dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]:-)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość