Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Coś dziewczyny na fb narzekają że na forum wejść nie mogą...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

jestem :) może się naprawiło. wiecie co, cos mnie głowa zaczęła boleć, w ogóle jakaś taka zblazowana jestem a dzis faktury :(
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej wam :)

Mój brat ma szkarlatynę.... za tydzień jego komunia i mam nadzieję że mnie nie zarazi !! :[ ehh .... pół nocy nie spałam bo tak chrapał a śpi pode mną na łóżku piętrowym .... nad ranem go wyeksmitowałam do mamy do łóżka heh :P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Guśka bo był jakis problem, ale już powinno być ok..

Miaamy... może nie bedzie najgorzej... ja kiedyś sie zajmowałam dzieckiem z ospą... ale nie byłam chora...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej Mia :)o rety co z ta szkarlatyna ostatnio, epidemia czy co? Myslałam ze ta choroba juz dawno nie istnieje... :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo właśnie ja też myślałam że to już przedawniona choroba a jednak jest jakaś epidemia bo u nas pełno dzieciaków też choruje i u młodego w szkole też ... ehh ale go obsypało a tak ogląda te kropki taki zainteresowany haha :D Spadam poskakać bo jak się teraz nie ruszę to chyba już wcale :P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Hej :)
Ja tak nieśmiało zaglądam bo mnie nowa moderatorka wezwała to trzeba słuchać :)
Wybaczcie ale nie nadrobię zaległości bo ostatnio czytałam stronę 1977 i chciałam poczekać jeszcze 2 i napisać na 1979 jako że to mój rok urodzenia.... a potem zajrzałam to była 2013, teraz 2026....masakra....

Mia piszesz o komunii, a co z tym prezentem co chciałaś kupić? Tą hulajnogę kupiłaś?
Twój brat też ma komunię? To duża różnica wieku między Wami?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Cula nareszcie jesteś:D Ach, dobrze że ja juz mam komunie za sobą, to był dopiero stres :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej ;*

Cula ;* widze ze tez masz co nadrobiac. :) <Przebija piatke> :}

Jamka.Masakra jest z tymi komuniami.Ja widze jak sis lata.A kasowo to juz porazka :(
Ja dzisiaj wlasnie bylam kupic sukienke na ta okazje.I zonk.Bo ja nic nie widze na siebie.Kurka.:/

Mia to dobrze ze placze.Bo moj jak mu cos wyskoczy to od reki kaze to zmyc ;p

KRIS ;D Masz z Hadzia mega lansko za te wkrety ;D Srubenty paskudne ;* ale i tak was ubostwiam haha

Jamka ;) gratuluje moderatorkowego kolorka i funkcji ;)
Ostatnio zmieniony czw maja 08, 2014 12:48 pm przez Carina, łącznie zmieniany 1 raz.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hejka :)

No gratuluję Jam :)
Teraz już będziesz musiała na forum zaglądać :P Żadne wymówki Ci nie pomogą :D

Guśka trzymam kciuki żeby było w porządku :*

Had, no ale do neurologa to prywatnie idziesz??
No i jak właściwie się tą przepuklinę leczy?? Tylko rehabilitacje?? (nie liczę operacji) To w ogóle kiedyś mija??

Cula witaj :*
No widzisz trzeba było zaglądać częściej do nas a nie teraz że za dużo do czytania :P haha

CAr:*
A ja tyle wczoraj pięknych widziałam, aż żal że mam tyle w szafie..
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej Madi ;*
Wiesz takie jak ja bym chciala to sa.Ale na komunie to jednak musza byc stonowane :) I jakowos pasujace na ow zlot ;) a nie zbyt czuje sie w takich kreacjach.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Dziekuje jeszcze raz:) póki co to zielona jestem w tym temacie ale chetnie sie poduczę. w koncu kazdy moderator kiedys zaczynał od zera,nie? :D
Koszt komuni niesamowity, za samą sale i jedzenie 3tys zł dałam. a gdzie ubranie, kwiaty, skladki...
Carina a może nie kupuj tylko pozycz od kolezanki, siostry...? Na mnie np najlepiej wyglądaja rzeczy po kimś , jak juz sa troche rozchodzone, także ,szczerze mówiąc wole po kims nosić niz nowe :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

W sumie to nawet dobry pomysl.Bo i tak zaloze to tylko raz :)

Dokladnie.A to film, a to zdjecia, ustrojenie, alba...az sie boje tego jak ja malego bd do komunii słała :)
A ksiadz ci jeszcze powie, ze to nie o finanse powinno chodzic a ceremonie ;_
Oni chyba nie zdaja sb sprawy jaki to wydatek.

Ps.Dasz rade ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

no dokładnie Car, a wiesz ze jak mój młody miał miec komunie to proboszcz wyciągał od nas kasę szantazujac nas że dziecko do komuni nie bedzie dopuszczone. np, wymyslił wycieczke dla dzieci , rodzice zaprotestowali bo kazdy bez kasy przeciez... a on na to cytuje" kto nie chce niech nie jedzie, ale płacą wszyscy chyba że dziecko do komuni ma nie być dopuszczone..." Zapłacilam, filip nie pojechal bo mielismy wesele w tym dniu...
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No tak nie o finanse.. to po co tyle kwiatów do kościoła i innych zbędnych bzdetów skoro można by normalną mszę zrobić bez cyrku..
Podziękowania dla księży jakby nie wiem jaką łaskę dla dzieci zrobili... uhh beznadzieja...

No właśnie Jam ma rację, pożycz.. jak nie lubisz takich nosić to bez sensu pieniądze wydawać jak później ma w szafie siedzieć...
Lepiej wydać na coś bardziej przydatnego :D

Jam, dokładnie :) początki są trudne zawsze ale jak się oswoisz to będzie idealnie :)
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Ja też na szczęście mam komunię już za sobą.
Wynajmowaliśmy salę ale kucharki swoje a na szczęście męża kuzyn ma sklep więc towar mieliśmy od niego z rabatem :)
Ale w kościele składka była 200zł, w tym już był kamerzysta,zdjęcia i płyta, kwiaty i prezent dla księdza.
No ale reszta wydatków to masakra.
Sukienkę jechałam kupić w sobotę, tuż przed komunią, aż kucharki były w szoku że jeszcze nic nie mam kupione.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Zartujesz Jam ;o

A potem sie dziwia ze ludzie od kosciola uciekaja.:/
To jest karygodne co wyprawiaja.

Tak chyba zrobie.I pozycze.Ha juz do sis dryndalam.Ma z 20 sukienek to w jakas sie wkomponuje.

eh siadlam na jogurcie.Booosko ;_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Car..jak to siadłam... :D
Dziewczyny słuchajcie chciałam sobie włączyc obserwowanie na fb ale tam jest jakis kod, trzeba go skopiowac a nie podali gdzie wkleić. Znacie się na tym ? :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Tak, przeginają..
U nas w sąsiedniej parafii ksiądz ludzi klątwami straszy a oni durni się go boją i nic z tym zrobić nie chcą..

Spadam, bo coś się pogoda poprawiła to idę może samochód posprzątam.. albo coś innego...

Buźka :kiss2
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo rodzice bratu komunie też na sali robią na 21 osób ale w sumie wydatek jest mniejwięcej taki sam jak byśmy w domu robili a jest bez latania biegania i załatwiania tylko płacisz i jest. Młody ma albę po sąsiedzie za pare groszy mama musiała skrócić tylko a garniturek nowy szyty na miare bo pączusiowi żaden nie pasował ze sklepu na jego brzuszek :P My księdza mamy ogólnie bardzo dobrego tylko coś u niego załatwić jak się do kościoła nie chodzi to masakra .... u nas składkę płacili 150 zł i to kamerzysta kwiaty ubiór kościoła i prezent dla księdza (u nas taka tradycja że się księdzu do kościoła coś kupuje np. nowy kielich czy takie tam) ale mama płaciła tylko 50 zł za ubranie kościoła i ten prezent bo młody ma komunie w sobotę osobno bo wywaliczyliśmy żeby niepełnosprawni mieli osobną mszę i idzie z Bartkiem jeszcze jedna dziewczynka. Mniejszy stres dla dzieciaków bez tego przepychu ludzi więc będą spokojniejsi w kościele :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Łee juz Madi? ;(

Eh Jamka.Zakupy zrobilam i wypadl na fotel.a ja gapa na niego cup.;/

ide to zmyc.Bo jak sfermentuje to bd 'waniajet' :)
Zaraz wracam.

Jamka.Niestety ja w tym zielona i niekumata.;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

tak na szybko ;)

Jam dasz radę ;) to początki ;)

Madi.. no tylko rehabilitacja w sumie, albo operacja...
bo tego sięinaczej nei leczy... leki by zniwelowac ból...
Słonko, ja do takich lekarzy tylko prywatnie..
albo inaczej na prywatne ubezpieczenie..

Car też Cię kocham :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Mia to dobrze ze osbno będą mieli, wiadomo jakie dzieciaki są.. a tak mniej ludzi, bardziej rodzinne i sami swoi :)
Idę myc glowę wreszcie. tak pisałysmy ze dzieci tylko komputer i komputer, a ja sama na komp od rana siedzę zamiast cos innego robić :p
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Jestem.Jamka niezla jestes ;D

Hadzia ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Gratuluje nowym moderatorom... :) Teraz to dopiero będą nas pilnować ;p
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler], protovex_88 i 1 gość