A u Ciebie?
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Dobrze w sumie wszystko
postanowiłam zadbać trochę o siebie. A to ćwiczeniami, a to o cerę, o włosy... Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. A poza tym to próbuje tępić mszyce na kwiatkach. No i jakoś dni zlatują. Niedługo sesja, która napawa mnie strachem
A u Ciebie?
A u Ciebie?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
a...
Re: Przy kawie ...
Pojechaliśmy na małe zakupy. Jak już szliśmy do samochodu to na parkingu zaczepiła mnie pani. Na początku az sie wystraszyłam o co chodzi. Okazało się, ze Pani nie ma szcześcia do fryzjerow, a tak jej sie spodobalo moje uczesanie, że poprosiła o namiary. 
Re: Przy kawie ...
aurinko hahaha no widzisz jakie zainteresowanie wzbudziłaś 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Adidasowa u mnie się troszkę pokomplikowało z kobiecymi sprawami a tak poza tym to wszystko w porządku 
aurinko to co Ty masz za fryzurę?
aurinko to co Ty masz za fryzurę?
Re: Przy kawie ...
Guśka nie mów nic o kobiecych sprawach, bo ja dalej nie wybrałam się do tego ginekologa. Już miałam z 5 podejść i nie poszłam nadal :/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
a...
Re: Przy kawie ...
Guśka no własnie zwykle ciecie, jeszcze przed wyjściem patrzyłam w lustro i sobie myślę, że dzis jakieś takie mijakie te włosy, a nie spałam w dzień.
Adidasowa teraz sie z tego śmieje, bo nie wiem dlaczego ale pierwsze co to wystraszylam sie, ze o moj brzuszek chodzi. Pierwszy raz taka schize mialam.
Adidasowa teraz sie z tego śmieje, bo nie wiem dlaczego ale pierwsze co to wystraszylam sie, ze o moj brzuszek chodzi. Pierwszy raz taka schize mialam.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Bo taki artystyczny nieład jest najlepszy 
A ja jakie w nocy haluny miałam
po tych lekach mam skutki uboczne 
A ja jakie w nocy haluny miałam
Re: Przy kawie ...
aurinko to Ty w ciąży?
:)
Guśka ja mam haluny często i to bez żadnych leków
Guśka ja mam haluny często i to bez żadnych leków
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
A do mnie ostatnio były facet zadzwonił i w nocy miałam z nim haluny, przyśniło mi się i to tak na jawie bo aż siadłam i tel swieciłam. Przyśniło mi się że zaczął się pakować między mnie a męża na łózko i w tym momencie mąż złapał mnie za cycka a mi się ubzdurało że to ten mój były i zaczęłam się drzeć, telefonem świecić

Dobrze że imienia nie wypowiedziałam bo dopiero by było
Dobrze że imienia nie wypowiedziałam bo dopiero by było
Re: Przy kawie ...
Guśka hahahahaha no wojna planet, ale niezły sen, mi się śniło, że z jakimś innym po imprezach latałam 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
A wiesz jaka przestraszona byłam? Pomyślałam że S. to mnie udusi jak się dowie i że jeszcze ten za cycka mnie złapał
masakra jakaś 
Re: Przy kawie ...
Guśka ja się zastanawiam skąd się takie różne głupie sny biorą
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Guśka niekoniecznie o Twoim śnie, ale np. mi często się śni czyjąś śmierć :/ albo jakiś wypadek, budze się zapłakana... masakra.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Podświadomie myślę o śmierci mojej mamy/taty/kuzyna?
jezu, nigdy.
A z A. w porządku póki co
nie narzekam, robi co mu powiem, ustępuje mi, jest grzeczny, nie klnie tak dużo...
A z A. w porządku póki co
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
To całe szczęście że zaczęło się Wam układać, aby tak dalej 
A to gdzieś było w jakimś programie że to podświadomość myśli, że nawet wpływu na to nie mamy...
A to gdzieś było w jakimś programie że to podświadomość myśli, że nawet wpływu na to nie mamy...
Re: Przy kawie ...
Guśka oby to nie była cisza przed burzą
Masakra z tą podświadomością... A może teraz zadam pytanie z innej beczki. Stosujesz jakąs pielęgnację na włosy?
Masakra z tą podświadomością... A może teraz zadam pytanie z innej beczki. Stosujesz jakąs pielęgnację na włosy?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
To znaczy ja niezbyt tyle co podstawową i taką do kręconych włosów. A czemu pytasz?
-
a...
Re: Przy kawie ...
Mnie jakis czas temu śńił sie były. Jak zwykle mnie wkurzał. Zawsze jak już mi się przyśni, to mnie tak wku... że głowa mala 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie no ja ze swoim byłym mam akurat dobre kontakty aż chyba za dobre ale snów takich więcej nie chce 
-
a...
Re: Przy kawie ...
My w sumie też nie jesteśmy skłoceni, czasem mailowo mamy jakiś kontakt. 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość