Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej!
Byłam pewna ze ze 20 stronic do nadrobienia mam a tu tylko dwie... :D
Usprawiedliwiam sie od razu ze byłam kontrola z pip i trzeba przygotowac papierzyska, a że sa nie pouzupelnaine od 2012....stąd brak mojej osoby na bs :)
Kris nie czekaj aż znajdziesz połówkę bo mozesz się nie doczekać :p Rezerwuj lot i leć, korzystaj z tego że singiel bezdzietny jestes bo potem może Cie nie być stać :D
Madi nie pamietam o co pytalaś, ale chyba o P czy mieszka? dobrze kojarzę?
Teraz na wyjazdach jest cały czas. Przywiózł co prawda jakies 3 podkoszulki, jakies bokserki i skarpetki. ale widzę że to taka prowizorka raczej. No szczerze mówiąc to nie mialabym gdzie tego pomiescic nawet, ldwo moje i filipa ubrania się mieszcza w szafie więc go nie bagabuje :D Ale widzę że ostrozny jest...
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Witajcie Słoneczka :) Ja z doskoku, ale powoli opanowuję sytuację. :)

Dziecię na urodzinach. Mężczyzna zapracowany, a ja znalazłam w końcu chwilę na maseczkę. Udało mi się też namierzyć numer pana od sali na wesele i dj'a, którego bym chciała. Poumawiałam się na spotkania i jestem normalnie so excited, że moje oczy są normalnie hipnotajzing :D
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Ja tez tak z doskoku.
Nie czaje dzisiaj nic...
Chcialam tyle napisac ale nie mam weny.I co napisze to kasuje...W ogole jestem jakas rozdygana i nerwowa.
Musze siasc i zjesc porzadna porcje czekolady, ciastek i popic"szejkiem'' ;p

Jamka, to w sumie dobrze.Dystans jest dobry.tym bardziej po tym co przeszliscie.A powiedz mi kochana, ty chcesz go zameldowac? bo ja troche chyba jednak mam za duzo brakow :_


Och och agatka ;D to fascynajtyd ze tak Ci sie udalo.:)
Widze ze zlapalas mega tempo i idziesz za ciosem z przygotowaniami.:)
A polowek tak dal ci wolna reke? Pytam bo z tego co wiem to lubi miec swoje zdanie ;p


Madi ;* sloneczko ty moje.ale juz mi do lekarza i zdrowiec.Bo sie tam do cb przejade i nakrzycze..i wtedy obie bd plakaly na gardlo.:)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzień Dobry Mordki moje kochane! :P

Carinko, w moich stronach niestety trzeba rok wcześniej wszystko rezerwować i ogarniać. Jeśli chodzi o decyzje dotyczące organizacji, to jak najbardziej wszystko omawiamy wspólnie, ale nie ma z tym większego problemu, bo jeśli chodzi o detale, to mamy dokładnie takie samo zdanie. :) Jesteśmy dość zgraną parą, pomimo różnicy wieku. :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Hej... W pracy mam masę pracy.. Szykujemy wersje dla jednego klienta.
Szkolenie przesunęli mi na następny tydzień... ale.. mimo wszystko mam mało czasu.
W tym tygodniu jeszcze mama wraca ;) wiec tez się szykujemy ;)

Buziaki dla Was :)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

He!j hej! :)
Agatka, fajnie że poogarniałaś co nie co :) Zawsze to jakis krok ku końcowi . a im szybciej wszystko poomawiane tym lepiej :)
Car nie bede go meldować, on mnie u siebie tez nie meldował przeciez. Poza tym po tych naszych rozstaniach i powrotach oboje wiemy że różnie moze się to nasze wspolne mieszkanie skończyć więc póki co żadnych formalności. Choć ja o pierścionek nalegam, ślubu nie musimy od razu brać ale pierścien mogłabym juz sobie nosic co nie? :D
A ja dzis pracowita niedzielę miałam. Od rana papiery, potem depilacja, zaraz pazurki u stóp trzeba do porzadku doprowadzić po zimie :) zaraz młody od sasiadów wróci i za matme trzeba sie zabrać :(
A wam jak niedziela mija?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Czemu nie ma już na dole tej szybkiej odpowiedzi? :O

A tak poza tym co u was jeszcze ciekawego słychać? u was też tak gorąco? :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Nie wiem czemu, admin cos naszpącił :D
U mnie cieplo ale gorąco juz nie jest :)
U mnie chwila relaxu, zaraz kapiel mlodego, szykowanie do szkoly, do łózka i jakis filmik do obejrzenia w tv :)
A tobie jak niedziela zleciała Adasiowa?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Ojjj zleciała strasznie szybko :) byłam na targu świebodzkim popatrzeć co tam ciekawego jest, postałam przed fontanną, z której leciała fajna mgiełka i schłądzała cudownie w ten gorąc :)
Później poszłam na dwóch galerii i kupiłam sobie sandałki w stylu rzymianek i 3 pary krótkich spodenek :)
Stopy mnie strasznie bolą i je teraz moczę w misce z solą i wodą no i planuje sobie kupić buciki do biegania i ćwiczenia i chyba będą to takie:
Obrazek
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Fajne :) Jaka cena?? na allegro znalazlaś czy w galerii upatrzyłaś?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

Hej:)


ja caly dzien na dworze pogoda dzis dopisala to grillujemy i piwkujemy :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Jamelia na allegro, jakaś wyprzedaż jest i za 130 zł można dorwać :) normalnie to na allegro kosztowały 250, w sklepie coś ponad 300 chyba, nie wiem dokładnie :) nie kupuje butów w sklepach adidas/nike/puma, bo mają kosmiczne ceny, np. buty z kolekcji porsche 500 zł :x chyba oszaleli z radości :D mi te butki się właśnie podobają i chce sobie je kupić, tym bardziej, że taka okazyjna cena :)

LadyJ to udanego wieczorku :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Bardzo lubię ten kolor. :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

"Moich" butków? :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Adi wiem cos o tych cenach, młodemu chcialam ostatnio kupić ,poszlismy do sklepu a tam buty jeszcze sprzed dwóch lat ponad 200 kosztowały. Nikt tego nie kupuje ale ceny nie obiza na nic rozsadnego... W koncu kupilam mu zwykłe adidasy. A może na nowy rok mu kupie firmówkę :)

A w ogóle to DZIEŃ DOBRY wszystkim :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszystkim :)

Właśnie dlatego nie kupuje firmowych butów ani ciuchów :) wolę kupić za te pieniądze 3 pary a co raz mieć jakieś nowe.

Ja nie długo uciekam do lekarza i jeszcze na chwilę wstąpić do byłego, oddać mu film i zabrać moją tackę :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

No ,Guśka tylko się tam nie zasiedz u byłego... :D
Powodzenia u lekarza kochana :*
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ostatnio trochę posiedziałam i zdecydowałam że nie będę się z nim spotykać ale ten raz jeszcze muszę :)

Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej Wam ;)
W koncu pogoda zelzala.Az milo ;D i jest czym oddychac.
Mi od slonka jakies bable powyskakiwaly, ktore zaraz popekaly i takie ciemne placki pozostawaly :/
Dobrze ze mam masc na to bo nie wiem...

Jamka.I dobrze ze tak do tego podchodzicie.Bo jednak zameldowac szybko i zawsze mozna a z odmeldowaniem to zawsze jakies problemy :)
A co do ringsa to jak jestescie zareczeni to jak najbardziej :d

Adasiowa fajne butki ale nie w moim kolorku :D
Eh dziwnie bez tej szybkiej odpowiedzi :/


Madi zdrowiejesz ?Bo mi ciebie tu brak...a jak jestes to chwilowo i sie mijamy :(

Gusienka jak wrocisz to napisz co i jak.:)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Witajcie :)

Hmmmm czy tylko ja nie mam szybkiej odpowiedzi ?!
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Car nie wczuwam się:) Teraz mam inne rzeczy na głowie :D
Guska a dlaczego? Coś sie wydarzyło ze nie zamierzasz go już odwiedzać?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Jamelia no właśnie strasznie przesadzają. Właściwie płaci się za metkę, nie za produkt... no i ja wolę na allegro kupić, bo wychodzi czasem o połowę taniej...

Guśka ja ubrań firmowych też nie kupuje:) nie ma sensu. Niby mówią, że lepszej jakości - nie prawda. Miałam kilka firmówek i po 2-3 praniach (ręcznych - nie w pralce!) wyglądały gorzej niż ubrania z targu po 5 praniach w pralce... ale buty jednak firmowe są dobre, jedne z adidasa mam 5 lat i nawet jednego pęknięcia czy rysy nie mają...

Carina są w innym też, ale mi ten się najbardziej podoba :D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Niestety nie tylko Ty Bac :)
A to ty juz nie jestes modem?
eh ja za wami nie umiem ladu dojsc haha

Jamka :)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Denerwuje mnie brak szybkiej odpowiedzi :(
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Ja tez firmowek nie kupuje. ale powiem Wam ,że jak jestem w szkole to widze wszystkie dzieciaki buty firmowe mają. więc zeby to moje dziecko nie odstawalo ...to raz .A dwa, moze się mylę ale wydaje mi się ze jednak sa to buty lepiej "wywazone" jesli chodzi o stope, po prostu zdrowsze i wygodniejsze. no a ciuchy, nie ma sensu, czasem jak na ciuchaju cos wylukam to biore faktycznie. Dla młodego wziełam jakies 3 lata temu dwie bluzy NIKE , większe troche ale w tym roku jeszcze w nich chodzi i prawie jak nowe. Wiadomo, w tym roku na tej brązowej kolor lekko wyblakl ale nie są zmechacone, rozciagniete czy porwane. A ile one juz przeszly.
No ale mi mimo wszystko szkoda kasy, tym bardziej że młody rośnie.

Adi napisze do admina, spokojnie :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości