Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelka nie martw się, musi być dobrze. silna kobietka z Ciebie, dasz sobie radę :kiss2

A ja chyba dostałam okresu, trochę za wcześnie i krzyzuje to moje plany z tym szpitalem... Kurcze może to tylko jakieś plamienie.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*

Ooo I Kris się raczył odezwać :D No świetnie :D
Fajnie, bo teraz będą mieć parkę :) się Im poskładało :)

No tak, weny nie masz, ale jak chcesz to potrafisz :P
A jak będziesz zaglądał to i się powolutku wprawisz i wszystko się unormuje i wena napłynie :D haha

No tak się przymierzam do opalania, niestety słońca brak, ale hmm dziękuję za propozycję :P
Z chęcią bym skorzystała ale jak sam widzisz, pogoda niesprzyjająca..

Jamka co jest??
Taka jakaś nierozgadana jesteś..

Car, ale dobrze, że już wiecie przez co tak się dzieje i teraz będziecie unikać tej rośłiny..
Zobacz ile Ci Kris kwiatów zapoddał, no teraz to musisz Mu wybaczyć :D hahaha
Zapewne tak jest, na siłę sobie jakieś prace stwarzają żeby nie było, że nic nie robią.. łajzy

Guśka grunt, że się wszystko fajnie odbyło i że się wybawiłaś :)
no i racja te wspomnienia- są tylko Twoje :*

Had :*
Już wtorek, do piątku niedaleko :*
A jak tam te szkolenia?/
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi a jak tam twoje samopoczucie? :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Udzieliło mi sie od Krisa chyba ;)
A propo Kris, teraz bedziesz mial podwojne pole do popisu jako wujek :)
mała tez pewnie zadowolona że braciszka bedzie miala :)

Carinka, no własnie tak chyba jest z tymi doradcami. ja swojego czasu jak byłam to nie doradzila mi nic, wypytała gdzie do tej pory pracowałam no i stwierdzila ze w tym musze szukac to najprędzej się moze udać... to mi nowośc powiedziala..A godzine czasu musiałam siedzieć żeby sie do niej dostać. Zenada.

Guska, dzielna czy nie dzielna, musze czekac bo innego wyjścia nie mam, tylko na glowę mi to wchodzi strasznie bo juz dawno powinno sie cos zacząc dziać w tym domu.
A wiecie dobija mnie tez fakt że siedze w tej robocie codziennie nieraz po 10 godzin nawet. A zarabiam jak za pół etatu. Rozmowa z szefowa nie ma sensu bo sie zgodziłam na takie warunki, a że teraz kontrole jakies i remanenty trzeba robić to akurat tak trafilam.. No i P jutro wraca, na dwa dni chyba. Mam stresa zebysmy sie znowu o cos nie pokłócili :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Jamellllllllllllllllllla Ty już tu na mnie nie zganiaj że to ode mnie Ci się udzieliło :D :D
Głowa do góry i usmiechnąć się masz bo jak nie to zobaczysz :)
Oj tak będe mógł się wykazać jako wujek przy dwójce brzdąców :)

Gusia z jednej strony masz rację bo każdy swobodniej się czuje jak nikt go nie kameruje ale z drugiej zawsze jakaś pamiątka jest. A procenty skutecznie neutralizują zachamowania :)

Hmm Carinko mówisz że mi lanie zaserwujesz ech widze że wiesz co lubie haha tylko tak żeby śladów nie było :D
Jak to jakie krzaczunki ?:) dla Ciebie najpiękniejsze :D :D
Bee trzymał kciukasy żebyś znalazła sobie job :)

Bry dzień Madi :)
Wróciłem wróciłem bo ktoś Wami kobietkami musi się na tym forum opiekować :D
Też mi się wydaje że przy Was wena moment wróci do mojej muzgownicy :)
Hmm mówisz że chętnie byś skorzystała taaaaaaa jasne :) Już ja Cię znam zaraz byś mi wyskoczyła z tekstem że masz uczulenie na wszelkiego rodzaju olejki, oliwki itp szpecjały do opalania :D
Ale słodko kłamiesz mięc wybaczam ;)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelcia nie myśl o tym w taki sposób bo jak będziesz myślała żeby się nie pokłócić to na bank się pokłócicie ;)

Kris lepiej się przyznaj że nie możesz bez nas żyć :D mi w sumie kamera nie przeszkadza a to że po alkoholu jest brak zahamowań to widzę po ostatniej imprezie :lol:
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Kris na kogos musze zwalic :D sory , padło na ciebie :p

Fajnie macie z tym brakiem zachamowań po alko, bo ja nawet po nim nie potrafię wyłączyć racjonalnego myslenia i pilnowania się :D
a czasem bym chciala zrobic sobie taki porządny RESET ...
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jeśli chodzi o mnie to ja myślałam o tym żeby nie narobić żadnego przypału i żeby S. nie miał być za co na mnie zły ale wyszło jak wyszło, po trzeźwemu nigdy bym się nie odważyła tak śpiewać :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Oj tam Guśka, raz na jakiś czas to nawet wskazane, nawet jeśli S. by się wkurzył.. co jemu wolno a Tobie nie?? No weź :)
Moje samopoczucie świetnie mam tyle energii że zaraz chyba wszystko rozniosę :)

Jam, no to zobaczysz co i jak :)
i nie myśl od razu że jakaś kłótnia może się przytrafić.. NIE NIE NIE!! :D
na pewno będzie dobrze <ściska mocno Jamelkę>

Kris wiesz, ja nie kłamię :)
Zero uczuleń na takie rzeczy, raczej przy ich braku to uczulenie się pojawia, więc jak najbardziej wskazane..
Zresztą lubię być tak porządnie naoliwiona :D
A mój Mąż tego nie cierpi.. bo jak twierdzi za bardzo się lepię.. No ale jaki poślizg wtedy :D haha

Kris a samopoczucie wraca??
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi to daj trochę tej swojej energii :)

Ale się uśmiałam :) "lepszy poślizg" Ty zboczuchu :lol: tylko jedno w głowie ;)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Kochane fajnie sie z Wami rozmawia ale praca wzywa. Ciekawe do której dzis będę siedzieć :?
Madi podziel się energią :D
Miłego dnia dziewczynki :**
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelcia Tobie też miłego, żebyś jakoś przeżyła w tej pracy :kiss2
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Już rozsyłam :D
Naprawdę :)

Jam miłej pracy :**

Guśka no ale tak :) I to Ty o czymś pomyślałaś :) nie ja :P
Ja napisałam, że się poślizgać można :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dobra dobra już się nie tłumacz :) ja dobrze wiem co miałaś na myśli :lol:
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ty zboczuch jesteś ! :)

kurczę muszę iść.. a tak mi tu dobrze na forum :)
a jak zacznie padać to się chyba rozpłaczę...

Mykam Kochana :*
Będę pewnie wieczorem :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

I znowu zostaję sama... Ech z Wami to tak zawsze :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Juz jestem.cos mi sie zawiesilo i nic nie moglam zrobic. ;(
zaraz nadrobie ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Oj Jam Jam :D
No tak teraz co złego to ja :D

Gusia a pewnie że bez Was nieda się żyć :) dlatego jestem :)

Haha Madi dobre :)
Ale masz rację jak to mówią kto smaruje ten jedzie :D
A u mnie wręcz przeciwnie, bardzo mnie rajcuje jak kobietka jest taka naoliwona i je ciałko tak fajnie się świeci :D
Co do samopoczucia to już jest lepiej :)Był malutki kryzysik ale już się ogarnąłem :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

O no masz.Jak mnie zawiesilo to wy tu szalejecie haha :)

Jamka.Tyle ze po co takie stanowiska robia skoro i tak to na nic.Poza tym ktoby patrzyl na nich.Ja sam czlowiek nie wychodzi to oni na pewno nie znajda.
a fakt jakis spotkan...gdzie przedstawia sie rynek pracy i naumia pisania cv itp to strata czasu.Przeciez to nie jest czarna magia.I w razie w jest net...

Mam nadzieje ze ci sie poprawi samopoczucie ;*
a z tym wyzyskiem to tez juz przesadzaja.:/
Ale moze akurat docenia Jamka i dadza wynagrodzenie zgodne z rzeczywistoscia.Choc jak ja pamietam to tez tak jak tak mialam to narzekalam ale cieszylam sie ze w ogole mam job.

Madi dokladnie. nie mam wyjscia i wybaczam Krisowi.bo ja to dlugo nie lubie sie fochac.;D
A jak tam u Was?

Krisiatko ;* ho ho ho bo sie przyzwyczaje ;)
Dziekuje za kciuki.Jeszcze te dwa miesiace to bym sie pobyczyla.ale jak sie cos trafi to nie bd sie ogladala.:)

Pff i teraz ja zostalam sama.Buu ~
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

haha spoko ja tam lubie węczać kobietą kwiaciorki :)
Ale fakt dosyć szybko się do tego przywyczajacie :D :D
Widzisz ja jestem to teraz Ciebie niema i tak w kółko :)
Nie dziwie Ci się też bym się trochę pobyczył w domu ale 2 miechy to dla mnie jednak za długo :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

A ja w tym czasie mam zamiar napisac prace magisterska.Bo nadal sie za nia nie tyklam...
I pozalatwiac sprawy, ktore mi jeszcze tam gdzies wisza.Poza tym musze im troche nerwow popsuc i kuronia choc tyci sciagnac :)
A potem heya od nowa :)
Eh najgorsze jest to, ze nie mam kiedy tak naprawde wylenic sie i tak odpoczac konkretnie.

Och och oj tam zaraz sie szybko przyzwyczajamy ;p
Po prostu lubimy byc zauwazane.Tylko tyle ;D
Bo jak nie to wylazi z nas samo zlo haha
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

No tak nie masz czasu sie nudzić. I pewnie cały czas coś wyskakuje
A pewnie jak się uda to ciągnij z nich tego kuronia

Kobietki nie da się Was nie zauważyć tym bardziej że lato się zbliża :D :D
Te zło to dość często z Was wychodzi hahah
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Heh i mój zapał został zduszony w zarodku..
Znów pada deszcz.. chyba popadnę w depresję przez tę pogodę..

Dobrze, że Ci się poprawiło Kris :)

Car no to na zgodę jeszcze po buziaczku sobie dajcie żeby było wiadomo, że kryzys zażegnany :D
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

haha Madi a może Ty też chcesz buziaczka żeby Cię deprecha nie dopadła :D :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Taa takiego mega słodziaśnego :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 0 gości