Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

haha Madi ty nas tu nie podpuszczaj ;D

U mnie tez sie rozpadalo wiec glowa do gory :)

Kris haha tak latem to i was jakos wiecej widac :)Swoja droga jak to latwo zauwazyc plec druga jak slonko ladnie oswietli :)

Powiadasz ze czesto? hmm w koncu jestesmy od zalania dziejow powiazane ze zlymi mocami i kuszeniem...wiec staramy sie temu sprostac. :)

Wiecie co bylam wczoraj w szkole gdzie mialam wolontariat i mnie w pol zgielo.Jacy ludzie sa masakralnie glupi to az.
Jedna z klas miala wycieczke i miala jechac cala ale ze byly tam blizniaki to rodzicow nie bylo stac.Wiec ktos z rodzicow po uzgodnieniu z rodzicami i pania zasponsorowal.A panie z trojki klasowej jak sie dowiedzialy ze te dzieci jednak jada to sluchajcie oskarzyly pania ze ukradla kase z klasowych.Jazda byla jak nie wiem co.Ci rodzice co sponsorowali musieli sie tlumaczyc i ta pani...
koszamar.Chcieli dzieciakom frajde zrobic a zrobil sie taki balagan ze lo.
Najgorsze jest jednak to, ze te z trojki same powinny wpasc na to by po te pare groszy sie zlozyc i zeby te dzieci z klasa jechaly a nie takie akcje robic.
wrr ~
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No aż mi się w głowie nie mieści, że takie baby potrafią być wredne..
Dokładnie, po to do cholery jest ta trójka, żeby w razie czego wspomóc jakąś klasę a nie takie jazdy urządzać..

Car ja chyba się do domu zabiorę jak taka pogoda dalej będzie..
normalnie "rzygam" nią..
mam już po dziurki w nosie tego deszczu..

Pst.. ja nie podpuszczam, tylko do reszty Was chcę pogodzić i udobruchać..
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Madi ja tylko słodziaśne całusy rozdaje.
Spokojnie damy sobie rade, chyba że cchesz sie do nas przyłączyć :D :D

Oj tak latem jakoś tak bardziej wszystko rzuca sie w oczy :D
Wiesz co Car założe się że to ta baba co ma najwięcej kasy zwróciła uwagę. Bo Ci co mają najmniej wiedzą i doskonale rozumieją że czasami ciężko jest wysłac dziecko na taką wycieczkę
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Kris ale ja się nie kłóciłam z Wami nic nic, więc i do trójkąta mnie nie namówisz :P haha
ja tam wolę na wyłączność :D
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Tez tak sobie pomyslalam.Bo jak ktos ma na styk kasy to wie jak to jest.A te bogate fladry to zawsze najwiecej biadola...
Mi to najbardziej szkoda tych dzieci.Bo mialy miec frajde a sie nasluchaly od innych...smutne to strasznie.

Madi takich osob jest przerazajaco duzo.Stad taka znieczulica.Oni maja placa to czemu inni maja miec za free.A takich dzieci ktore faktycznie nigdzie nie jezdza jest sporo...
Co zas trojek klasowych to nie wiem jaki jest sens ich tworzenia skoro niczemu nie sluzy.

Wierze kochana.Chyba kazdemu juz obrzydla...ta niepogodna pogoda.Bo mamy czerwiec ...a wyglad jakby juz jesien byla.porazka...
Znowu wszystko bd drogie :/

Mad ja ci dam na wylacznosc haha my tu sie ladnie dzielimy haha a nie.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Otóż to.. zamiast zrobić wszystko by rzeczywiście dzieci miały wspomnienia to będą kojarzyły czasy szkolnych wycieczek ze spinami rodziców..
a przecież to tylko dzieci..

Car, na wyłączność, znaczy na 2- 3 dni i oddam Tobie :D
Taka wiesz- wymianka :) no i rozsądny podział męskiego osobnika :)
A jakie urozmaicenie :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Niestety masz rację. Dzieci są Bógu ducha winne a najwięcej im się dostaje. Ja bym chciał żeby kiedyś zdarzyło się tak ze chociaż na tydzień Ci bogaci zamienili się życiem z tymi biednymi to by się przekonali co druga osoba czuje kiedy niema co do garnka wrzucić.

Haha Mad Car dobrze mówi niema dzielenia. Wiec jak chcesz to musisz się jednak zgodzić na ten trojkacik hahaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No raczej tak się nie zdarzy..

Kris jakiś zakręcony jesteś :P
Carina stwierdziła, że na wyłączność nie ma, ale że my się dzielić mamy :D
Więc no sam widzisz :P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

A bo to tak jest jak się z tel pisze :)

Jezusku co Ty chcesz mi robić przez 3 dni :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ty się już nie tłumacz! :P Tobie te trójkąciki się podobają :D haha

no wiesz wykorzystam Cię :D
parę rzeczy mi trzeba zrobić a sama sobie nie dam rady więc będziesz mi bardzo służył pomocą :D
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

jakiemu facetowi by się nie podobał taki trójkącik :)

haha no dobra bez owijania mów śmiała ile tego ogródka musze Ci przekopać :D :D :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Kurzczę rozpracowałeś mnie...
A myślałam, że Cię zwabię na coś co lubisz i na miejscu przekwalifikuję...
A niech to.. :D
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Nie chcę nic podpowiadać ale mogą też być trójkąciki w drugą stronę Madlen ;-) takie podobające się kobietom ;) :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hahaha tak czułem bo za bradzo buźka Ci się śmiała :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Wiem Snajper, ale jakoś i ta opcja mnie nie przekonuje, za bardzo bym rozkojarzona była.. :D

Kris ale to wiesz, między czasie ta oliwka i olejki :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hahah dobra dobra Ty mnie tu już nie bierz pod włos :)

Oliwke to bym dostał ale do jedzenia
A skończyło by się tak że musiałbym ogródek skopać, trawe skosić, okna umyć, zrobić zakupy, pranie, prasowanie, obiad, śniadanie, pozmywać, umyć samochód itp :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Jeszcze a propos trójkącików.


Miałem koleżankę z Francji, a ona twierdziła, że aby być prawdziwą Francuzką trzeba mieć dwie szminki i dwu kochanków - jeden zestaw na rano, a drugi na wieczór. Trójkącik można rozdzielić w czasie :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No tak Snajper, racja, tego pod uwagę nie wzięłam :)
Zapamiętam :)

Kris no nie, tak by na pewno nie było..
Z tym sobie sama świetnie radzę :)
Ja mówiłam o takich co nie umiem, albo mogłabym popsuć jeszcze bardziej :)
Aż tak to nie miałabym sumienia Cię męczyć :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hmm już się boje :)
A czego nie umiesz robić ?:)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Długo by wymieniać :)
I nie bój się, straszna nie jestem :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

ja wiem że nie jesteś straszna. Tylko boję się że to raczej nie będzie nic przyjemnego dla mnie :D :D :D :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Oj tam, pomyśl tylko- cisza, spokój, przestrzeń.. wolność :)
mmm.. aż sama się rozmarzyłam :)

Ja to mam jednak dobrze :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Haha tym bardziej boje się tego co dla mnie szykujesz. Już wiem że będe coś robił w ogródku bo mówisz wolność, cisza i spokój.
NIkt mi nie będzie przeszkadzał żebym go jak najszybciej skopał hahaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jeny jaki Ty strachliwy jesteś..
Tak później napuszczę na Ciebie dziki z pobliskiego lasu i do pilnowania dam teściową, żeby do głowy Ci nie przyszło na odczepne wszystko zrobić..

A jak jej wpadniesz w oko to ni hu hu, będziesz musiał przytulić się do wielkiego cyca i udawać, że ją polubiłeś bo inaczej biada Ci :D

Szatańskie wakacje.. strzeż się Krisie <zaciera ręce>
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi ale dałaś z tą teściowa :) Wyobraziłam to sobie :lol: i ten wielki cyc :lol:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 1 gość