Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ale tak bywa, ze pol swiata sie przejezdza i tam kogos spotka..bo tam najszybciej sie na siebie wpasc uda 
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
taaa... trzeba sie zalogować na warszawskim portalu by poznać osobę która mieszka kilkanaście kilometrów dalej 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
I to jest najlepsze 
A jak juz sie okazuje, ze gadasz z kims pare mcy i po tym czasie wychodzi, ze to twoja znajoma z podstawowki ;] Albo sasiadka.
A jak juz sie okazuje, ze gadasz z kims pare mcy i po tym czasie wychodzi, ze to twoja znajoma z podstawowki ;] Albo sasiadka.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hehe nie nie spokojnie narazie nic nie wiadomo. Bo nasza firma będzie musiała wysłać kilka osób i trudno powiedzieć czy ja się załapie. Więc trzymajcie kciuki żeby się udało.
Kay jak coś to daj znać może przemyce was w walizkach a w hotelu się jakoś dogadamy i też będziecie mieli wakacje za friko
Kay jak coś to daj znać może przemyce was w walizkach a w hotelu się jakoś dogadamy i też będziecie mieli wakacje za friko
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Pewnie, ja tam bd trzymala kciuki ale jak cos to kartka obowiazkowo musi byc ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
już jeden kartke nam wysyłam z pobytu nad morzem 
Re: Przy kawie ...
Hej 
Ja kawy nie piję, bo nie lubię i kofeiny też nie dostarczam do organizmu, jedynie właśnie pijąc Tigera czy coś w tym stylu, ale to mnie w ogóle nie pobudza, wręcz przeciwnie nuży mnie po tym szybciej niż po alkoholu ;P
Także dlatego się dziwię że akurat na Ciebie tak działa
Indie, ale byś miał super, już zazdroszczę normalnie
Kay no to dobrze, fajnie, że się umiecie od razu dogadać, ja jak Twoja koleżanka- obrażam się i nie odzywam..
Nie mam takiej cechy w sobie, zresztą mój też nie...
A to już teraz może się z X na zakupy wybierzesz??
Car, czas szybko leci to nim się spostrzeżesz będzie po obronie i Ty (Wy) będziesz czekała na ten piękny dzień:)
Elu może jeszcze się jakoś poukłada, na spokojne wszystko się ułoży..
A jeśli nie to jeszcze kogoś spotkasz wyjątkowego:*
Sypie śnieg u Ciebie?? U mnie takie słońce teraz, rano się wydawało, że deszcz będzie ale gdzieś się rozeszło:)
Nie zazdroszczę zimy
Ja kawy nie piję, bo nie lubię i kofeiny też nie dostarczam do organizmu, jedynie właśnie pijąc Tigera czy coś w tym stylu, ale to mnie w ogóle nie pobudza, wręcz przeciwnie nuży mnie po tym szybciej niż po alkoholu ;P
Także dlatego się dziwię że akurat na Ciebie tak działa
Indie, ale byś miał super, już zazdroszczę normalnie
Kay no to dobrze, fajnie, że się umiecie od razu dogadać, ja jak Twoja koleżanka- obrażam się i nie odzywam..
Nie mam takiej cechy w sobie, zresztą mój też nie...
A to już teraz może się z X na zakupy wybierzesz??
Car, czas szybko leci to nim się spostrzeżesz będzie po obronie i Ty (Wy) będziesz czekała na ten piękny dzień:)
Elu może jeszcze się jakoś poukłada, na spokojne wszystko się ułoży..
A jeśli nie to jeszcze kogoś spotkasz wyjątkowego:*
Sypie śnieg u Ciebie?? U mnie takie słońce teraz, rano się wydawało, że deszcz będzie ale gdzieś się rozeszło:)
Nie zazdroszczę zimy
Re: Przy kawie ...
Kris
hahah to by było
na odprawie a tu zonk 
Madi... no tak, jutro już pójdziemy razem
Madi... no tak, jutro już pójdziemy razem
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
u nas pól dnia sypało śniegiem . dzieciaki zaczynają ferie jak przystało zimowo .....
Ach wiesz co zycie przyniesie to się poddam temu na siłe niebede szukac . Jednak tyle lat to i sa pewne przyzwyczajenia samotności które mi nie przeszkadzają . tylko wiesz gdybym mieszkała w miescie to wlasnie więcej wyjść by było chociażby z moimi zainteresowaniami robotkami recznymi to już by mi nic do szczęścia niebylo potrzebne
Ach wiesz co zycie przyniesie to się poddam temu na siłe niebede szukac . Jednak tyle lat to i sa pewne przyzwyczajenia samotności które mi nie przeszkadzają . tylko wiesz gdybym mieszkała w miescie to wlasnie więcej wyjść by było chociażby z moimi zainteresowaniami robotkami recznymi to już by mi nic do szczęścia niebylo potrzebne
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Ja właśnie już ogarnęłam kuchnie i mam porządek
Ja też nie piję kawy i podobnie jak Madlen herbata moja też jak tylko woda się zabarwi to wystarczy bo nie lubię mocnej ale bawarkę też lubię
Co do mleka krowiego... Mam krowy ale tego mleka nienawidzę. Mam swoje mleko ale jak chce się napić to kupuję 
Kay ja mam tak samo, że nie umiem się nie odzywać, największy limit to parę godz.
Car aż Ci zazdroszczę Slubu
Ja bym chciala jeszcze raz 
Elu szkoda, że Wam się nie ulożyło ale może tak miało być...
On weźmiesz mnie ze sobą na tą wycieczkę ?
u mnie też dziś śnieg pada i dobrze
Ja właśnie już ogarnęłam kuchnie i mam porządek
Ja też nie piję kawy i podobnie jak Madlen herbata moja też jak tylko woda się zabarwi to wystarczy bo nie lubię mocnej ale bawarkę też lubię
Kay ja mam tak samo, że nie umiem się nie odzywać, największy limit to parę godz.
Car aż Ci zazdroszczę Slubu
Elu szkoda, że Wam się nie ulożyło ale może tak miało być...
On weźmiesz mnie ze sobą na tą wycieczkę ?
u mnie też dziś śnieg pada i dobrze
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
hej hej .... długo cie nie widzialam
Re: Przy kawie ...
No wiadomo, człowiek się przyzwyczaja.. ale pomyśl, dzieci dorosną, założą swoje rodziny i będziesz sama?? Przeraża mnie wizja starości a jak do tego dochodzi samotność to razem to daje zgorzknienie i smutek..
Hej Zanna :*
Co Wy macie z tym śniegiem?? Źle jest jak zimy nie ma??
Zmykam smażyć rybę, zaglądne jeszcze później do Was:) pa
Hej Zanna :*
Co Wy macie z tym śniegiem?? Źle jest jak zimy nie ma??
Zmykam smażyć rybę, zaglądne jeszcze później do Was:) pa
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madlen bo u mnie jak nie będzie tak długo śniegu to porzeczka zacznie pączkować i jak póżniej przyjdzie mróż tak szybko to wszystko zmarznie i nie będzie zlotówek na koncie 
Re: Przy kawie ...
Kochane, ano jakoś żyję. Pozaliczałam wszystko, chwilowo mam odpoczynek-weekend.. czuję się ok, z klasą jakoś postarałam się dogadać, więc gadam z większością osob, jakoś daje sobie radę. A co do A. , no to rozmawiamy, wszystko normalnie, on po mnie przychodzi, odprowadza i oczywiscie chce wrocic, stara sie, prosi o kolejna szanse, i obiecuje ze sie zmieni. Mowi, ze bylo to wszystko spowodowane zazdroscia, bo po prostu nikogo tak bardzo nie kochał jak mnie, i trzymał mnie na uwięzi, bo myslal ze jak pojde z kolezanka, ktos mnie poderwie i tyle.. a on uwaza sie za brzydkiego, i wie ze mnie duzo osob podrywa, ze niby ja ladna, i sie bal ze w koncu dla kogos go zostawie, czy cos w tym rodzaju...
Przemyslal, zrozumial, teraz walczy jak lew
Ja natomiast jeszcze nie chce do niego wrocic, chwilowo odpoczywam, nie chce tak szybko, z reszta nie czuje tego czegos... tesknie za nim, ciesze sie jak przychodzi, no ale po tym jak bylo w zwiazku, to sie teraz dziwnie wolna czuje, niezalezna i mi z tym dobrze. Wiem, ze jak wroce to bedzie tak samo, bo nie bedzie mnie juz ograniczał etc, no ale jeszcze nie chce, niech sie troche pomeczy... Mysle zeby np wrocic 29 do niego, bo wtedy mija nam 2lata, a tą rozłąkę chyba uznamy za małą "separację", bo po prostu wszystko jest jak dawniej, poza tym ze oczywiscie nie całujemy sie, nie ma zadnych pieszczot itp..
No ale nie wiem, zastanawiam się jeszcze, bo oczywiscie jak do 29, bedzie u mnie jak do tej pory, ze czuje sie szczesliwsza sama niz z nim, to chyba pozostane przy tym, przy czym jestem teraz..
On, mam wrazenie ze mnie unikasz, bo ile razy cos do Ciebie pisalam, pytalam co u Ciebie czy cos tyle razy mi nie odpowiedziales, tylko odpowiadales innym osobom.. To samo jak np sie przywitam, to nigdy na mnie jakos uwagi nie zwracasz, nie wiem czym to jest spowodowane ale dziwnie sie czuje,ze jestes na Hyde, piszesz w tym temacie a mnie unikasz
Co do śniegu, u Nas we Wrocku też nie ma,ale mi to jest na rękę, bo nie mam kozaków na zimę, i by mi nogi odpadły gdyby nagle śnieg spadł
Madlen ja też nie pijam kawy, ani zbożowej, ani cappucino, ani żadnej innej. Nie podchodzi mi i tyle..
A gdzie Aniaa ? Dawno jej tu nie było..
Przemyslal, zrozumial, teraz walczy jak lew
Ja natomiast jeszcze nie chce do niego wrocic, chwilowo odpoczywam, nie chce tak szybko, z reszta nie czuje tego czegos... tesknie za nim, ciesze sie jak przychodzi, no ale po tym jak bylo w zwiazku, to sie teraz dziwnie wolna czuje, niezalezna i mi z tym dobrze. Wiem, ze jak wroce to bedzie tak samo, bo nie bedzie mnie juz ograniczał etc, no ale jeszcze nie chce, niech sie troche pomeczy... Mysle zeby np wrocic 29 do niego, bo wtedy mija nam 2lata, a tą rozłąkę chyba uznamy za małą "separację", bo po prostu wszystko jest jak dawniej, poza tym ze oczywiscie nie całujemy sie, nie ma zadnych pieszczot itp..
No ale nie wiem, zastanawiam się jeszcze, bo oczywiscie jak do 29, bedzie u mnie jak do tej pory, ze czuje sie szczesliwsza sama niz z nim, to chyba pozostane przy tym, przy czym jestem teraz..
On, mam wrazenie ze mnie unikasz, bo ile razy cos do Ciebie pisalam, pytalam co u Ciebie czy cos tyle razy mi nie odpowiedziales, tylko odpowiadales innym osobom.. To samo jak np sie przywitam, to nigdy na mnie jakos uwagi nie zwracasz, nie wiem czym to jest spowodowane ale dziwnie sie czuje,ze jestes na Hyde, piszesz w tym temacie a mnie unikasz
Co do śniegu, u Nas we Wrocku też nie ma,ale mi to jest na rękę, bo nie mam kozaków na zimę, i by mi nogi odpadły gdyby nagle śnieg spadł
Madlen ja też nie pijam kawy, ani zbożowej, ani cappucino, ani żadnej innej. Nie podchodzi mi i tyle..
A gdzie Aniaa ? Dawno jej tu nie było..
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
wiesz ja już czekam na wnuki ...
wiesz zanna ja już po drzewach widze jak to cieplo paki popuszczało i tez zaczęłam się już martwic , ze owocu niebedzie bo jak mroz przyjdzie to wszystko zmarznie
wiesz zanna ja już po drzewach widze jak to cieplo paki popuszczało i tez zaczęłam się już martwic , ze owocu niebedzie bo jak mroz przyjdzie to wszystko zmarznie
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witaj vaniliiia 
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
Witajcie .....
Panowie Adix i On
Panowie Adix i On
Re: Przy kawie ...
heheh jak już będe jechał to odezwe się do was i zabiore ze sobą tą która zrobi dla mnie najładniejszą laurkę dobrze ?:)
Vanilka skarbeczku mój
sorki jeżeli takie odniosłaś wrażenie. W żadnym wypadku Cie nie unikam po prostu jakoś tak glupio do tej pory wyszło. Obiecuje że teraz będe odpoiwadał na każde Twoje pytanko 
Vanilka skarbeczku mój
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witam tych wszystkich co już nie spią i są po pracy
Nie ma to jak porządnie się wyspać
Ja tam piję energetyka lub kawę kiedy idę do pracy na noc bo inaczej nie wytrzymał bym
Vanilka fajnie że masz wszystko pozaliczane. Co do A to chłopak widać że się stara o Ciebie
A On to chyba nie czyta wszystkiego bo mi też nie odpowiedział na moje pytanie nieraz.
U mnie pierwsza krew przelana i przez parenaście dni będę chodził z podbitym okiem i z raną pod nim, ale szczęście w nieszczęściu bo został bym bez oka, i potem to by mnie dopiero nikt nie chciał.
Witaj Eluś
Ja tam piję energetyka lub kawę kiedy idę do pracy na noc bo inaczej nie wytrzymał bym
Vanilka fajnie że masz wszystko pozaliczane. Co do A to chłopak widać że się stara o Ciebie
A On to chyba nie czyta wszystkiego bo mi też nie odpowiedział na moje pytanie nieraz.
U mnie pierwsza krew przelana i przez parenaście dni będę chodził z podbitym okiem i z raną pod nim, ale szczęście w nieszczęściu bo został bym bez oka, i potem to by mnie dopiero nikt nie chciał.
Witaj Eluś
Adrian

Re: Przy kawie ...
no to moze On, nie czytasz po prostu wszystkiego 
Nie ma problemu, nie uraziłeś mnie w zadnym wypadku, tylko bylam ciekawa, czy jest to czyms konkretnym spowodowane, czy po prostu nie czytasz tego co pisze
Hej Adrian, dawno cie chyba tutaj nie było.. ano, stara sie stara, to dobrze, bo widac ze mu zalezy, a to najwazniejsze !!
Nie ma problemu, nie uraziłeś mnie w zadnym wypadku, tylko bylam ciekawa, czy jest to czyms konkretnym spowodowane, czy po prostu nie czytasz tego co pisze
Hej Adrian, dawno cie chyba tutaj nie było.. ano, stara sie stara, to dobrze, bo widac ze mu zalezy, a to najwazniejsze !!
Re: Przy kawie ...
Teraz Ty przeciwko mni Adix
PPostaram się teraz na każde pytanko opowiadać :p
Staram sie czytac wszystko ale nieraz jest ciężko wszystko nadrobić. Bo ja na forum jestem tylko wtedy kiedy jestem w pracy poza pracą nie za bardzo mam czas. I jak nieraz się rozpiszecie to ciężko jest to wszystko nadrobić
PPostaram się teraz na każde pytanko opowiadać :p
Staram sie czytac wszystko ale nieraz jest ciężko wszystko nadrobić. Bo ja na forum jestem tylko wtedy kiedy jestem w pracy poza pracą nie za bardzo mam czas. I jak nieraz się rozpiszecie to ciężko jest to wszystko nadrobić
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
ale czasem jest tak, ze piszesz w jakim tam czasie dajmy na to z Kayira i z kims jeszcze, i ja tez pisze a na moje posty w tym czasie nie odpowiadasz, tylko na ich.
O takie coś mi chodzi
Ale nie ma problemu
A co u Was chlopaki?
O takie coś mi chodzi
Ale nie ma problemu
A co u Was chlopaki?
Re: Przy kawie ...
JA nie pracuję!!!! I wzięłam się za robotę bo musiałam wysprzątać burdel który rano teściowa zrobiła i potem smażyłam placki ziemniaczane.on28 pisze:Madlen
Tak mam że jak się w południe napije energetyka to w nocy nie zasne. Wiesz ja wcale nie zażywam kofiny więc dlatego mnie tak trzyma. NAwet jak wypije ok litra coli to też mam problemy ze snem
Culagula ja też nie rusze mleka prosto od krowy, strasznie mi nie smakuje no i ten zapach
A jak już mam się napić mleka to tylko zimne bo wtedy nie czuć tak bardzo tego smaku :p
Nareszcie piątek jeszcze pare godzin i w końcu pozbęde się tych hindusów
tym co pracują życzę mało pracy i szybbkiego końca a Ci co nie pracują weźie sie za robote hehe żartuje :p
Ja też tylko zimne mleko wypiję...
A czy ja muszę chodzić do sąsiedniego wątku żeby Tobie odpisywać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
