Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

O w mordke ;D
Ale masz powodzenie Krzysiu haha a sie domagaja dziewczyny ;p odpowiedzi.No no

Witaj Vanilka ;* Jak tam zdrowko? uspokoilo sie?
Adix Kope lat ;D Co tak rzadko tu zagladasz?

Hej Aga.;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

on28 pisze:Teraz Ty przeciwko mni Adix :)
PPostaram się teraz na każde pytanko opowiadać :p
Staram sie czytac wszystko ale nieraz jest ciężko wszystko nadrobić. Bo ja na forum jestem tylko wtedy kiedy jestem w pracy poza pracą nie za bardzo mam czas. I jak nieraz się rozpiszecie to ciężko jest to wszystko nadrobić :)
W żadnym wypadku nie jestem przeciwko tobie, my musimy trzymać się razem bo inaczej nas tutaj zjedzą :) A co takiego robisz że nie masz czasu po pracy?

Vanilka to jak? dostanie szansę?

Kris ale ty jesteś rozchwytywany przez te dziewczyny :D
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Witaj vanilko ;) i jak tam samoocena? wzrosła już? (nawiązując do rozmowy na fotkach)
Car, zastanawiam się do kogo napisałaś Hej Aga...
Adrian, czyżbyś był zazdrosny? No wiesz, Krzysiu to jedyny facet który pisze na "moim" wątku więc nie mogę pozwolić aby o nas zapomniał... jak nie powiem KTO!!!
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

To teraz Vanilka już będe Ci odpisywał :)

Cualgula nie krzycz na mnie bo się zamknę w sobie :) hmm mówisz placki ziemniaczane :) mój brat pije do nich właśnie mleko a ja wole obficie posyoać je cukrem i do bziucha :)

Adix a to różnie w poniedziałki i wtorki mam siłownie a potem treningi ju jitsu brazylijskiego po których jestem taki wypluty że ledwo mam siłe się wykąpać. A w pozostałem dni również siłownia :) no i albo spotykam się ze zajomymi albo ide do chrześniaczki :)
Hehe e tam zaraz rozchwytywany dużo czasu tutaj spędzam i jak tylko rozumiem o czy ziewczyny rozmawiają to staram się włąćzyć w pogawędke :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Culagula, nie wzrosła, wręcz chyba spadła jeszcze gorzej.. chcę długie włosy.. :(
robie wszystko zeby urosly, jutro ide do apteki kupic jakies suplementy czy witaminy, mysle ze to cos pomoze.. bo ogolnie slabo mi rosną, a chcialabym miec do pasa, albo chociaz za cycki..
Carina, czesc :*
zdrowko poki co dobrze i nic mnie nie łapie :D (odpukac!)
Adrian, mysle ze tak, ale jeszcze nie teraz...
On, Oki :D trzymam za słowo!!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Krzysiu ależ ja na Ciebie wcale nie krzyczę :P Ja yyy :oops: ten... tego.... :oops: ja tylko nie chcę żebyś o nas zapomniał :oops: :oops:

Vanilka, ja bym też chciała długie włosy ale niestety mam taki gatunek że nic z tego... mam za cienkie. Ale i na półdługich są fajne fryzurki, zaraz zobaczę czy mam w kompie zdjęcie takiej na którą teraz choruję i w kwietniu sobie tak zetnę...
No wkleiłam.. w sumie to mam teraz bardzo podobną, tył już dłuższy ale mam mniejszy skos i muszę teraz zapuścić przód.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ja mam kręciołki, i też mam cienkie bardzo wiec mam problemy zeby zrobic kitke, a i w rozpuszczonych czasem ciezko bo mam ich malo.. kiedys mialam za piersi, ale bardzo byly zniszczone no i bylam zmuszona sciac..
a teraz czekam az urosna, i chyba nie wiem czy tyle wytrzymam :P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Carina też się zdziwiłem hehe to chyba przez to że nas facetów jest tu tak mało :)

Vanilka mogę zapytać dlaczego Twoja ocena jest taka niska. Oglądałem Twoje zdjęcia i powiem Ci że ładniutka jesteś :p więc nie rozumiem Twojego toku myślenia :)

Culagula spokojnie dziewczyny nie zapomne o Was :)

Dobra a teraz trzymajcie wszyscy kciuki bo niedługo wracam z pracy do domu. A przyjechałem na rowerze i nie wiem czy dam rade dojechać w całym kawałku przez ten śnieg :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Dziękuje :D
No nie wiem, wydaje mi się że jestem szkaradna, no i moja waga troche mnie przyczynia do mojej niskiej samooceny ..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

widze , ze zazdrość się tu rodzi ....
tylko nie gniewajcie się :papa:
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

HEJA Heja Adrian :papa:
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Vanilka, ja Ci powiem tylko tyle, że na razie jesteś młodziutka to i uroda ma dla Ciebie pierwszorzędne miejsce. ja też nigdy nie uważalam się za ładną i zresztą nadal nie uważam, ale mojemu mężowi się podobam, a jak synek mi powie że jestem najpiekniejszą mamą na świecie to czy dziecko mogłoby kłamać?
A moja samoocena wzrosła całkiem niedawno, jakieś może z 5 lat temu gdy poszłam do pracy do biura, gdzie miałam styczność z ponad 50 kierowcami i naprawdę rzadko który mnie NIE podrywał. I nie powiem żeby byli wolni, właśnie ci żonaci!!! Aż mój mąż był zazdrosny bo przychodziłam do domu i tylko że ten przyniósł dziś mi ciastka, a tamten coś innego... Dopiero wtedy uwierzyłam że mogę się podobać facetom...

No, no, Ela, dbaj o Adriana bo zazdrosny :)
Ja bym też dbała ale nas opuścił kiedyś.... :cry:
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

hehe, no faktycznie dzieci zawsze prawde powiedzą...
Mnie niby też podrywają, ale to większość starszych mezczyzn, wiec dziwnie sie z tym czuje :P
I uroda nie ma dla mnie 1 miejsca, 1miejsce ma dla mnie zdrowie :D uroda na 2, ale tez jest wazna przeciez :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

jesteście młode to patrzycie na urode ale ona z czasem przemija . ważne jest wnętrze czlowieka
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Carina pisze:O w mordke ;D
Ale masz powodzenie Krzysiu haha a sie domagaja dziewczyny ;p odpowiedzi.No no

Witaj Vanilka ;* Jak tam zdrowko? uspokoilo sie?
Adix Kope lat ;D Co tak rzadko tu zagladasz?
Car to samo mogę powiedzieć o tobie :D A ja przeżywałem małe załamanie, ale już jest lepiej.

Krzysiu ja to nie potrafiłem pogodzić jakoś siłowni z pracą, nie wyrabiałem ze zmęczenia :|

Culagula pisze:Witaj vanilko ;)
Adrian, czyżbyś był zazdrosny? No wiesz, Krzysiu to jedyny facet który pisze na "moim" wątku więc nie mogę pozwolić aby o nas zapomniał... jak nie powiem KTO!!!
Ja zazdrosny? jestem bardziej zaskoczony :D A ja nie zaglądam do was bo po prostu nie potrafię się rozdwoić tak jak wy to robić potrafinie najlepiej ;)
Vanilka :kiss2
Adrian
:P
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

Jaktam zima Adrian na slasku . u nas dzieciaki zaczynają dzisiaj ferie i popadało dzisiaj sniegiem
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Witajcie słoneczka moje kochane! Ktoś poza Kay mnie pamięta? :D
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

elzbieta45 pisze:Jaktam zima Adrian na slasku . u nas dzieciaki zaczynają dzisiaj ferie i popadało dzisiaj sniegiem
Śniegu nie ma ale mróz na szczęście złapał w porę puki jeszcze pędów na drzewach nie ma, u nas też dzieci

Witaj agatka jasne że cię pamiętamy :)
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Adrian, no to powiem Ci tak: ja teraz piszę tu z Wami i na "swoim" wątku, w międzyczasie dzwonił mąż i musiałam mu coś sprawdzić w necie więc sprawdzałam i z nim rozmawiałam ]:-)
Acha.. i jeszcze smsy piszę z przyjaciólką :) Ale to już nie jednocześnie z rozmową z mężem ;)

Kurcze, Vanilka, chyba Cię Adrian podrywa ;) A on nie jest starszym panem.... (chyba :P )
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

a-gatka ja tez ciebie pamietam
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Ja to tam zawsze skupiam się na jednej rzeczy bo inaczej nic nie jest zrobione do porządku
A vanilkę no podrywam, bo gdzież bym nie mógł podrywać takiej sympatycznej i pięknej osóbki ;) Ale muszę się powstrzymywać bo przeciesz ma swojego chłopa :) Prawda Kika?
Adrian
:P
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

oj Adrian Adrian... :D


Agatka, a ja sie chyba zaraz na Ciebie pogniewam! Ja dziś właśnie myślałam co u Ciebie, serio. A ty opowiadasz, że nikt Cie tu nie pamięta poza Kay, no prosze cie!!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Adrian, a pewnie że podrywaj, mów jej jaka jest ładna, mądra itd bo kurcze nie znam jej ale normalnie mi przypomina samą siebie kiedyś i martwi mnie ta jej niska samoocena. Sorry Vanilka że tak o Tobie w 3 osobie... ;)
A co do jej chlopa to spójrz na jej suwaczek.... coś chyba nie tak..
Nie wiem, nie byłam tu, nie jestem w temacie.....
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Elaaaa!!!! Zobacz na forum seks jaki watek założył ten mężny mąż stanu.... chory człowiek... nie mówiłam że to ................. (cenzura).

Ups.... Kay proszę połącz te posty ok?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Culagula jak prosto z mostu hehe :D
samoocena mi wzrośnie jak włosy mi urosną, naprawdę, włosy to jednak duuuży dar, a teraz mi jest tak ciężko jak są takie krótkie :( ..


Ja spojrze, bo dawno nie byłam w tych tematach, bo tylko wchodzilam tutaj zeby sie przywitac, i nie mialam czasu na reszte..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości