Tysiąc pytań do faceta

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Kris » 29 lis 2013, o 07:35

Hmm dobre pytanie, może kotkiem jak trzeba to jestem milutki i spokojny. Lubie być miziany, głaskany ale i ja też potrafie od siebie dużo dać. Ale jak ktoś mi nadepnie na ogon to pokaże swoje pazurki ::)

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 20 lut 2014, o 21:07

Mnie zastanawia czemu najzwyklejsze rzeczy, które mąż powinien zrobić żonie muszę wymuszać? Takie choćby zwykłe przytulenie.
Czy ja muszę się popłakać aby otrzymać od męża odrobinę czułości?
Ale pewnie tylko ja trafiłam na takiego, któremu okazywanie jakiejś czułości jest zbędne... Ja jestem taki przytuliś i do kogo mam się przytulać? Misia sobie kupić?
To chyba raczej nie jest pytanie do naszych facetów bo kto tego mojego zrozumie? Po prostu ten typ tak ma.... sorry, taki mamy klimat. U nas wieje chłodem.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Jamelia » 20 lut 2014, o 21:18

culagula nie jestem facetem ale powiem Ci z doświadczenia, jak się łasisz ,tulisz itd to Cię odpycha ale jak Ty przestaniesz sie tulić to z niego się pieszczoch zrobi. Tylko wytrwałości i wstrzęmieźliwości (tu gdzieś byka zrobiłam ale nie jestem w stanie naprawić, nie chce mi się ) :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 20 lut 2014, o 21:29

Jamelka, tylko że jak ja do niego nie przytulę się albo nie powiem żeby to zrobił to on sam tego nie zrobi... i choćbym nie wiem jak długo tego nie robiła to on sam tego nie zrobi.
Dziś położyłam się koło niego, mówię przytul mnie to łaskawie podniósł rękę tak abym położyla się na jego ramieniu a głowa i tak odwrócona ode mnie... Miałam dość takiej "czułości" i chciałam wstać to wtedy pojął o co mi chodziło ale ja już załapałam doła. Zero czułości.... zero.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Madlen » 20 lut 2014, o 22:54

Cula mój też tak ma, nie zawsze ale się zdarza..
ostatnio w ogóle z moim coś nie tak... zawsze był chętny na pieszczoty czy seks a teraz odmawia, albo kładzie się wcześnie i zasypia zanim ja przychodzę do łóżka..
Myślicie że to ze zmęczenia??
Czy facet może stracić ochote na seks??
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 20 lut 2014, o 23:04

Madi, ano w tej kwestii to już się muszą wypowiedzieć panowie bo ogólnie się u nas kobiet przyjęło że faceci mają wiecznie ochotę na seks.
Może jest zmęczony? Pewnie tak...
Mój też jak zmęczony to nie chce seksu.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Madlen » 20 lut 2014, o 23:09

Ale widząc się ze mną dwa dni w tygodniu to powinien być jak po zażyciu wiagry a tu.. hmm.. nic..
Może to jakiś kryzys??
Albo za dużo wymagam...
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 20 lut 2014, o 23:15

Ano to faktycznie dziwne.... a nawet jak Ty byś zainicjowała zbliżenie? Obudź go...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Madlen » 20 lut 2014, o 23:18

Nie da rady, jak zaśnie to jak zabity, nic Go nie obudzi..
Zobaczę co jutro będzie...
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 20 lut 2014, o 23:21

A rano? Może rano go obudź, no wiesz jak :) Mój by nie miał nic przeciwko ;)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Adix257 » 21 lut 2014, o 02:28

Dziewczyny nie wiem co to macie za facetów ale jak nie chcą się przytulać do was to ja chętnie się poprzytulam z wami :D

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Hadassa » 21 lut 2014, o 08:38

Cula a wcześniej też był taki niechętny do przytuleń itp ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 21 lut 2014, o 10:19

Kay, jakoś nigdy nie było tak żeby sam podszedł i mnie przytulił ale jak ja chciałam to owszem... no ale to dawno dawno temu. A czasem mam taki gorszy dzień, chcę poczuć się bezpiecznie w jego ramionach i co? I czuję się samotna mając męża....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Hadassa » 21 lut 2014, o 10:26

oj to współczuję..a moze choć może i pewne że on to z domu wyniósł...
szkoda bo faktycznie kobieta bardziej potrzebuje bliskości...

a nie próbowałaś czasem się tak jak by trochę na siłę przytulić ??
ja czasem przy moim X, robię tak że po prostu się sama przytulam, i nawet obejmę jego rękami...
ja wiem, że to wymuszone i nie zawsze skuteczne... ale... czasem się skapnie o co mi chodzi...
tylko że myśmy kiedyś pogadali o tym i powiedzialam, że po prostu potrzebuje...
tym bardziej ze mam pewne.. hmm.. "naleciałości" po smierci ojca

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Jamelia » 21 lut 2014, o 10:33

Dziewczyny mój to odwrotnie, pieszczoch straszny, nawet w nocy jak razem śpimy to wymaga żebym go przez sen tuliła. z sexem to samo, najlepiej non stop he. A jak nie ma ochoty na sex to albo jest obrażony na mnie albo dużego stresa wtedy ma akurat.
Cula Twój to najwyrazniej taki typ że nie lubi się przytulać.
Madi a możety chcesz sie kochać po to by w ciąże zajść i to go zniechęca, że tylko dlatego chcesz tej bliskości?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 21 lut 2014, o 10:38

Kay, ile razy ja sama do niego podchodzę a on że nie ma czasu, że musi się wykąpać (jak z pracy przyjdzie), no zawsze ma jakąś wymówkę, a jak już go przytrzymam to nie przytuli tak normalnie tylko lapie za tyłek. Ja z nim rozmawiałam miliony razy, właściwie za każdym razem jak jest taka sytuacja.
Jam, weź trochę tego przytulania zabierz od męża i wyślij mojemu kurierem :) I wtedy Ty będziesz zadowolona i ja też :)
Adix dzięki :kiss2
Ja naprawdę czasem mam gorszy dzień, chciałabym się przytulić, poczuć bezpiecznie, a tu własny mąż odpycha?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Jamelia » 21 lut 2014, o 10:45

cula nie jesteśmy małżeństwem i może w tym tkwi sekret ;) Przywiąż go do łóżka i będziesz go ściskać do woli, może pod takimi torturami sam się zadeklaruje że już sam z własnej woli będzie to robił . Musi być jakiś sposób na niego :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 21 lut 2014, o 10:57

Jam, dobry sposób ale musiałabym go za nogi przywiązać żeby ręce miał wolne i mógł mnie przytulić ;)
A wiecie co? Najgorsze jest to, że jak on sobie wypije to kogoś kto siedzi obok, kolegę czy szwagra co chwilę obejmuje, całuje, a ja siedzę z drugiej jego strony i mnie nic...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Jamelia » 21 lut 2014, o 11:02

Cula nie obraź się a pierwsza myśl jaka mi się nasunęła to że...może on jest gejem? wiem że to głupie, no ale woleć obejmować i w dodatku całować facetów a nie żonę?? Może spróbuj z nim pogadać o tym, tak na spokojnie bez żali i wyrzutów zapytaj dlaczego Cię nie przytula ?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez vaniliiia » 21 lut 2014, o 11:05

Cula, jak ja ci wspolczuje...
Moze po prostu przez jakis czas nie domagaj sie pieszczot, i badz na to obojetna to po jakims czasie zacznie mu tego brakowac i sam zacznie sie przytulac ? To powinno podzialac...
Ja az tak przytulac sie nie lubie, ale moj to pieszczoch i najlepiej to ciagle by sie przytulał.. Ale kiedys tez bylo tak ze ok tydzien sie nie przytulalismy, a mi zaczelo tego brakowac.. No i uznalam ze bede na to obojetnia, i tak z 3tygodnie minelo i sam z siebie zaczal bo mu tego brakowalo i sie stesknil...
Czasem takie patenty dzialaja..

No i znajdzcie kiedys czas, zeby porozmawiac.. nawet jak siedzi przed komputerem czy tv.. Wylacz go i juz, zacznijcie rozmawiac.. Powiedz ze ci tego brakuje i ze zle sie z tym czujesz..
Przeciez czas na powazna rozmowe musicie kiedys znalezc.. i bez zadnych wymowek.

Jamelia: :O
Ale faktycznie czasem sie tak zdarza.. ze nawet faceci po jakims tam czasie zmieniaja orientacje bo zauwazaja ze faceci ich bardziej pociagaja...

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 21 lut 2014, o 11:16

Jamelia, ja właśnie mój post chcialam skończyć mówiąc że może on jest gejem ale pomyślalam że może jeszcze tu gejów obrażę.
Też nie raz myślalam i nawet mu mówiłam że może ożenił się ze mną dla przykrywki no ale z drugiej strony gej nie będzie chętnie uprawiał seksu z kobietą (chyba) a on mógłby codziennie gdybym mu na to pozwoliła.
Muszę wypróbować Waszą radę i być na niego obojętna.... dam mu tydzień i zobaczymy czy sam przyjdzie.
No bo ja tak na codzień tego nie potrzebuję ale tak czasem jak mam gorszy dzień to chcę się poczuć po prostu kochana.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Hadassa » 21 lut 2014, o 11:54

Cula ja to rozumiem.. tylko faceci tego nie rozumieją :(
a może nie tyle co jest gejem ile jest bi....

ale dziwczyny dobrze radzą, spróbować z ta obojętnością, może da mu coś do myślenia...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Culagula » 21 lut 2014, o 12:06

Kay, nie, raczej bi też nie jest... faceci w tej rodzinie tak mają.... brat, szwagier, chrzesniak.... jak sobie wypiją to się obściskują.... komedia normalnie
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez G**** » 21 lut 2014, o 12:29

Madi może coś go dręczy? Tylko nie chce nic Ci powiedzieć... Pamietasz jak ja Ci się żaliłam że mój nic i tak ponad miesiąc? Co się okazało coś go tam męczyło...
G****
 

Re: Tysiąc pytań do faceta

Postprzez Madlen » 21 lut 2014, o 13:21

No nie wiem..
Na pewno nie chodzi o ciążę bo się nie staramy jeszcze bo i tak na razie jestem bezpłodna.. I do wyjaśnienia całej sytuacji ze zdrowiem nie będziemy planować..
Także to odpada..
A czy coś Go dręczy?? no mówi, że jest ok i nie wie dlaczego tak się dzieje..
Może spadek formy??
Ostatnio faktycznie coś się gorzej czuje...


Cula kupujemy wielkiego Misiora do przytulania:)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]