W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez mandzia » 1 gru 2011, o 13:44

ja w wieku 18 lat, ale powiem ze to nie bylo to czego oczekiwalam.
mandzia
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Viv » 1 gru 2011, o 20:04

Rocznikowo miałam już 18 lat. Po niecałych 4 miesiącach bycia razem. Nie żałuję i nadal jestem z tym chłopakiem ; )
Avatar użytkownika
Viv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 21:33

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Justyna 32 » 2 gru 2011, o 11:40

Ja miałam 17 lat i bolało jak diabli! A na filmach tak pięknie to wygląda :D
Justyna 32
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez asik91 » 15 gru 2011, o 10:02

A ja błone dziewiczą straciłam w wieku 17 ,a dziewictwo w wieku 19stu :swing
asik91
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez ferzana » 15 gru 2011, o 16:49

dla mnie pierwszy raz byl koszmarem,zostalam zgwalcona gdy mialam 16 lat i przez dlugie lata nie wiazalam sie z nikim dopiero w wieku 34 lat zdobylam sie odwage i weszlam w powazny zwiazek
ferzana
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Ulkonja » 15 gru 2011, o 22:20

Ja mialam 16.. żałuje że nie poczekalam na mojego obecnego... ehhh:/
Ulkonja
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez mała_Mi » 19 gru 2011, o 20:28

18 lat... czy żałuję... może trochę...
mała_Mi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 19:50

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Justyna20 » 21 gru 2011, o 00:47

ja miałam prawie 20 :) Czułam się w pełni gotowa emocjonalnie. No i tak też było. Mój 1 raz miałam ze swoim obecnym partnerem, a teraz już w sumie z narzeczonym.
I mnie niestety niesamowicie mocno bolało.
Justyna20
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez kies » 24 gru 2011, o 01:33

ja miałam grubo skończone 21 lat, ale pewnie wg większości takie osoby jak ja tom przeżytek :P
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Melisa » 7 sty 2012, o 20:59

19 lat. Nie ten moment, nie ten czas, nie to miejsce i przede wszystkim nie ten facet! żałuje! Ile bym dała, zeby cofnąć czas i pierwszy raz przeżyć z moim obecnym partnerem
Melisa
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez smutny aniołek » 8 sty 2012, o 15:07

Prawie 19lat... Nie żałuję, choć już nie jesteśmy razem...
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Cukiereczek19 » 8 sty 2012, o 17:36

Ciekawe co powiecie na mnie ;) miałam 16 lat, tamtego chłopaka znałam jakiś miesiąc szybko zaczęliśmy chodzić i po trzech tygodniach zrobiłam to z nim pierwszy raz. To była jakaś porażka z jego strony dwa razy się ruszył we mnie i to był koniec całego naszego pięknego aktu;) Tak szczerze zrobiłam to wtedy z czystej ciekawości. Zaraz potem stwierdziłam że to nie ten i się z nim rozstałam.
Obecnie jestem już od dwóch lat w stałym związku i nasz pierwszy raz był może po miesiącu znajomości ;) Bardzo dobrze nam razem i nie zamierzamy tego zmieniać ;))
Cukiereczek19
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez smutny aniołek » 8 sty 2012, o 19:12

a;)
nie słyszałam, żeby u którejkolwiek pierwszy raz był udany;-)
Ale ciekawość nie jest chyba dobrym motywem, ny to zrobic;P
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez no.nie.wiem » 8 sty 2012, o 19:35

Niecałe 18 lat. Z moją pierwszą wielką miłością na wagarach :lol: :)
Ale! I tu ciekawostka :) Łącznie z moim mężem byłam w trzech związkach i dopiero z mężem przeżyłam swój pierwszy orgazm (!!!???).
Dziwadło ze mnie.
no.nie.wiem
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez smutny aniołek » 8 sty 2012, o 19:43

hmm;-) Podobno się to dego dojrzewa, czy tez trzeba sie tego nauczyc;)

Ja tez z moim obecnym partnerem przeżyłam pierwszy orgazm :serca
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Cukiereczek19 » 9 sty 2012, o 22:49

smutny aniołek napisał(a):Ale ciekawość nie jest chyba dobrym motywem, ny to zrobic;P

Może nie może tak;) Ale ten wiek i to że byłam tego tak ciekawa i dodatkowo moja psiapsióła ciągle opowiadająca o swoich seksualnych przygodach... Z perspektywy czasu śmieję się z tego ;)))
Cukiereczek19
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Haay » 13 sty 2012, o 15:22

16 lat. Trochę żałuję, bo później poznałam swoją prawdziwą miłość i bolało mnie, że nie czekałam na niego, ale skąd można było wiedzieć, że się pojawi?;)
Haay
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Melisa » 13 sty 2012, o 15:29

No właśnie! Mnie to bardzo boli, ze nie czekałam na mojego obecnego chłopaka. To z nim chciałabym przeżyć swój pierwszy raz.
On jest egipcjaninem, a tam dziewictwo jest bardzo ważne. Przed ślubem to nie do pomyslenia, (dziewczyny bo facetowi nie udowodnisz :P ) taka dziewczyna raczej by męża nie znalazła. i troche sie czuje gorsza od dziewczyn egipskich, ja taka używana już :P A jakby miał egipcjankę to by była "czysta"
Melisa
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Marta1717x » 19 sty 2012, o 22:45

Ja też miałam 16 lat;p Nie żałuje, obecnie od miesiąca nie jestem z tym chłopakiem(tęsknie)-byliśmy razem 2 lata i 2 msc.. inna się wchrzaniła.. hm no cóż. Ogółem warto to zaplanować;D my zaplanowaliśmy,było cudownie, 3sek bólu a potem przyjemność i bliskość;p Ważna jest MIŁÓŚĆ;P
Marta1717x
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez lidka86 » 20 sty 2012, o 11:59

ja nie wspominam dobrze swojego pierwszego razu... miałam 19 lat.. byłam z chłapakiem którego znałam od gimnazjum .. w gimnazjum chodziliśmy rok.. potem sie rozeszliśmy.. i potem znowu zeszliśmy... chodziliśmy rok zanim zdecydowałąm że jestem gotowa. i w któryś majowy weekend byliśmy sami w domu.. i stało się... pierwszy raz nie był bolesny, ale też nie był przyjemny, krwawienie miałam ale nie duże- takie jakbym miała końcówke okresu... ale co było źle? że nie liczył sie z moimi uczuciami, i po wszystkim nawet mnie nie przytulił, nie zapytał jak się czuję, mówił tylko że było mu dobrze...
a po 2 tygodniach rozeszliśmy się, bo okazało sie że przez ten rok byłam nie tylko ja. romansował gdzie popadnie... byłam zaślepiona i głupia że tego nie wiedziałam.. :shock: albo nie domyślałam się że coś jest nie tak.. jego wymówki ze musi w weekend pracować.. wydało się kiedy jedna z jego dziewczyn napisała na jego tel smsa, a ja odczytałam, on był w lazience . tekst smsa pamiętam do dziś: : dziękuję kochanie za wczorajszy wieczór i do zobaczenia jutro" byłam zła.. on twierdził że to pomyłka.. ale przy nim zadzwoniłam z jego tel na nr tej dziewczyny, nie wzruszało go to.. spytałam sie kim jest a ona ze jego dziewczyną od pól roku, a ja? jego dziewczyną a w sumie to juz eks... i rozłączyłam się, dałam mu w morde i powiedziałam że ma wynosić się z mojego życia... powiedziałam że tylko mnie wykorzystał, a on na to " o co ci chodzi? to był tylko seks".. dla mnie dziewczyny która straciła z facetem dziewictwo to nie był tylko zwykły seks.. ale emocje i wiara że robie to z facetem którego kocham...

nie chce wspominać swojego pierwszego razu... dla mnie go nie było...
lidka86
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez katasha7 » 23 sty 2012, o 23:15

Ja miałam 19 lat i chodziłam z chłopakiem 2 lata.

Ale nie wspominam dobrze nie było przyjemnie, bolało i ogólnie mogłam poczekac jeszcze trochę :P
katasha7
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 10:42

niestety wiele dziewczyn po czasie żałuje że za szybko przeżyło swój pierwszy raz :cry:
lidka86
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez krecik88 » 29 sty 2012, o 22:32

ja miałam 16 lat i nie żałuję:)
krecik88
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez lidka86 » 30 sty 2012, o 13:52

w takim razie gratuluję faktu, że nie żałujesz.
lidka86
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez she336 » 4 lut 2012, o 05:17

Jeśli chodzi o mnie to rocznikowo lat 20 i nie żałuję. Czułam się na to gotowa. Było pięknie... :) i cieszy mnie fakt, że to był mój pierwszy i mam nadzieję, że ostatni... :) A ja byłam pierwszą mojego narzeczonego. :]
she336
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]