Minął kolejny dzień

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 31 lip 2009, o 21:49

Cześć Kochane, ja tylko się przyszłam przywitać... mam na dzisiaj dość przeżyć. Jestem tak roztrzęsiona, że mam nocke z glowy. Dzis juz nie zasne, nie moge dojsc do siebie... :( jutro Wam opowiem, nie mam teraz sily :( ale juz jest wszystko dobrze-mam nadzieje :(
Milej nocki dziewczynki :kiss2
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 31 lip 2009, o 22:20

meredith przestraszyłaś ... mam nadzieje że jest dobrze trzymam kciuki. Minął kolejny dzień tak tak mam urodziny a podobno w jakimś wieku kobieta przestaje już liczyć póki co mam 23 lata jestem szczęśliwą zwariowaną i cholernie wygadaną kobietą niestety tak jak pisałam piszę coraz więcej a buziak rzadko kiedy mi się zamyka ale tak juz mam a jak na dziennikarza przystało to chyba dobrze ;D Dobrze na mnie juz czas idę się wykapać niedługo wróci mój najcierpliwszy Luby który znosi moje eksperymenty kulinarne ;) On naprawde musi mnie kochać ;)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 2 sie 2009, o 10:20

Sobota minela super na dzialce u rodzicow bylo rewelacyjnie dzieciaki sie wyszalaly za wszystkie czasy i sa opaleni 8-) tz byli juz opaleni ale teraz sa jeszcze bardziej a dzis ? hm juz po sniadanku zaraz kawusia basen a potem sie zobaczy a jak wam minela sobota i nie dziela???


Milej i Goracej niedzieli zycze :)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 2 sie 2009, o 11:07

Nam minęła również super, he he bo spędziłyśmy ją razem evka :)
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 2 sie 2009, o 14:24

Tak zgadza sie sis i bylo super :happy
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 2 sie 2009, o 19:06

A my dzis w domku no przed domkiem na ogrodzie sie ma rozumiec i dzis wlazlam do basenu z dzieciakami basen duzy wiec czemu nie ? hhihi bylo fantastycznie hihih :happy zaraz ide zrobic kolacyjke i pojedziemy rowerkiem gdzies :rower a potem jak dzieciaki wyladuja wrescie w lozkach to z mezem usiadziemy se przy badenie z piwkiem :drinkwine
A co uwas kolezanki?????? :?:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Luśka » 2 sie 2009, o 19:34

a ja dziś z moim Misiakiem pojechaliśmy na rowerkach nad jeziorko...zmęczyłam się ostro bo dawno nie jeździliśmy i to w tak dość daleką trasę:) ale warto było:) szkoda że tylko tak mało słoneczka u nas...bo jest cieplutko..około 26-29 stopni.
Luśka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 2 sie 2009, o 22:33

A u nas taka gara byla ze szok ponad 30 stopni i strasznie duszno dobrze ze mamy basen hihih :happy A teraz pieke babke kto chce kawalek ?
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Luśka » 2 sie 2009, o 22:39

ja chcę ja chcę:) napisz przepis w dziale gotowanie:)
Luśka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 2 sie 2009, o 22:51

ok ja ostygnie to ci dam z kawusia mala bo juz godz. puzna a przepis wlasnie napisalam hhihih :cooking
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 2 sie 2009, o 23:03

A ja wlasnie obgolilam meza maszynka bo mial kudly za dlugie :angrywife hihih cos dlugi ten dzien moj dzis ihihihh zaraz ide spac wkoncu :serca i dzis nie sama jak co niedziela tylko z mezem jak przystalo na malzenstwo hhihh :sex1 :diabel
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 3 sie 2009, o 11:53

A u mnie niedzielka minęła wspaniale nigdy nie czułam się aż tak mocno szczęśliwa kto wie może nas przybędzie hehehe ;) No a tak po za tym to słodkie lenistwo i długi spacerek. A dzisiaj czeka mnie przeprawa z kursem na prawko własnie ide sie zapisać :happy
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 3 sie 2009, o 15:00

jagoda ja trzymam kciuki za to by was przybylo a za prawko trzymam dwa kciuki daj znac jak poszlo POWODZENIA DZIEWCZYNO :witch
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 3 sie 2009, o 15:19

A mnie zaraz szlak trafi kanalize mi robia kolo haty wszystko sie trzesie buczy bo teraz ubija ziemie mam dosc kiedy to sie skonczy?????????????/he??? :angrywife
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 4 sie 2009, o 10:51

Kursik spoko zaczynam dopiero :)A z tym przybywaniem hmmm zobaczymy :) CO kolejne dni przyniosą :) U mnie wczoraj dość nudnawo ale jakoś tak ;) evka współczuje u mnie zawsze codziennie rano wywożą śmieci tak koło 6 a ja mieszkam na parterze... ni da rady pospać dłużej .... :(
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 4 sie 2009, o 18:08

O kurcze to ja ci wspulczuje u mnie to chwilowe ale ty to masz przerabane :angrywife A moze zalozysz rolety zewnetrzne i cos pomoze? u mnie nudy pogoda pod psem dzieciaki nieznosne niemoga znalesc sobie miejsca D wrucil i pojechalismy po wieksze zakupy zaplacilam rachunki a za chwile kolacja dzis hamburgeyr robie :cooking
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 5 sie 2009, o 10:48

Hej Dziewczyny! mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście. Ajj... cos ostatnio mnie tu nie było, muszę nadrobić wszystkie tematy i posty, hehe :)
Co u Was słychać ?
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 5 sie 2009, o 10:52

rolety zewnętrzne hmmm wiesz zauważyłam że sporym wyciszeniem jest zamknięcie okna gorzej jak jest ponad 30 stopni na zewnątrz :) A wczorajszy dzionek minął mi straszliwie nudno... sprzątanie :girlactive i nuuuuuuuuuuuuuuda za to dzisiaj :auto dalej kursik :) i oby do niedzieli hehehe
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 5 sie 2009, o 13:49

Panna_M napisał(a):Hej Dziewczyny! mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście. Ajj... cos ostatnio mnie tu nie było, muszę nadrobić wszystkie tematy i posty, hehe :)
Co u Was słychać ?



Nie zapomnielismy o tobie przynajmniej nie ja hihihi u mnie normalnie wlasnie wypilam kawe i nagadalam sie z kolezanka i ide zjesc obiadek do wieczora :D
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 6 sie 2009, o 21:22

WITAJCIE DZIEWCZYNY.Fatktcznie nie pożegnałam się jak zauważyła evka ale mam nadzieje że mi wybaczycie.Byłam tak zauroczona moim wyjazdem że zapomniałam o Was.Moje minione dni spedziłam z moim mężem na wypoczynku nad morzem.Pogoda dopisała opaliliśmy się wykąpaliśmy się w morzu i wogóle spędziliśmy osiem wspaniałych wspólnie spędzonych dni.Ale co dobre szybko się kończy ja wóciłam do pracy a mój mąż wyjechał w delegację :cry:
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 6 sie 2009, o 22:24

Panna_M napisał(a):Hej Dziewczyny! mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście. Ajj... cos ostatnio mnie tu nie było, muszę nadrobić wszystkie tematy i posty, hehe :)
Co u Was słychać ?


Właśnie miałam pytać dziewczyn, gdzie się Nam zapodziałaś :D
Nadrabiaj, nadrabiaj i wracaj do Nas ;)
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 7 sie 2009, o 06:26

Nie opuściłabym tak fajnego forum i tak miłe towarzystwo :)
Mialam trochę spraw na głowie, kłótnia z Moim :( (ale już wszystko ok) i jakoś nie miałam ochoty na nic, całymi dniami jezdzilam na rowerze w tą i z powrotem, bez zadnego celu i czytalam jakies romansidla :/
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 7 sie 2009, o 10:46

Dobrze ez sie wszysko juz ulozylo i pisz pisz.
]
jagoda chcesz kawe ? razem odpisujemy na posty hihihi ja odpisuje i okazuje sie ze jestes przeddemna hihiihi :kiss2
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 7 sie 2009, o 10:48

jagoda chcieć kawa ;) he he he spoko a u mnie ze tak powiem z przybywania nici mam trudne dni....i wielkiego doła ide chyba jakieś śniadanie zaliczyć ;)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 7 sie 2009, o 10:59

Ja sniadanie zaliczylam platki fitnes a teraz ja isc zrobic se kawcie i tobie zecz jasna hihihi ze smitana ? :happy A ztymi przypadlosciami naszymi juz tak jest trzeba to przezyc jakos powodzenia hhih
evka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron