Minął kolejny dzień

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 10 sie 2009, o 22:33

Własnie poprzeglądałam forum, i widzę że gdy mnie nie było to troche sie działo ( mam na mysli temat o ciąży) :) zawsze mnie omijają jakies kontrowersje na forum :)


nudaaa.... :woman
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 10 sie 2009, o 23:12

evka napisał(a):O wlasnie pamietam jak to przechodzilam beczy skrzeczy i bac tu babo madra ale pociesze cie ze za jakis rok ci powie o co loto hihi ucaluj ja od cioci hihh :kiss2


Ucałowana :D albo raczej wycałowana :kiss2
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 10 sie 2009, o 23:17

Panna_M napisał(a):Własnie poprzeglądałam forum, i widzę że gdy mnie nie było to troche sie działo ( mam na mysli temat o ciąży) :) zawsze mnie omijają jakies kontrowersje na forum :)


he he nooooo się działo :D za to ja nie umiem trzymać języka za zębami, zawsze coś palnę i tak od słowa do słowa... No nie mogę się powstrzymac :P

A swoją drogą to zniknęła gdzieś Nam "koleżanka" :D
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 11 sie 2009, o 08:27

Ja myślę że to propokacja była. Jestem prawie w jej wieku, rok starsza... i planować ciążę? Na jakiej podstawie, jak nie mam niczego. Nie mieszkam sama, nie mam mężą, nie pracuję i jeszcze pstro mam w głowie :)
ale cóż...
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 11 sie 2009, o 10:07

Zgadza sie ale juz tewmat zamkniety i niema co sie przejmowac jakoms tam :witch :diabel
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 11 sie 2009, o 10:20

http://szafa.pl/profil/kiniusia CIUSZKI JAKIE SPRZEDAJE NASZA PSEUDO KOLEZANKA HIHIH
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 11 sie 2009, o 11:22

o kurczaki :) to moja szafa jest mniejsza:) eeee trzymajcie kciuki dzisiaj mamy z moim lubym obławę na szrotach... szukamy nadal potrzebnej części niech się znajdzie bo nie mogę patrzeć na naszego miśka jak stoi samotnie pod drzewem a jeszcze bardziej patrzeć nie mogę na smutne oczęta mojego Słoneczka...
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 11 sie 2009, o 11:50

To ja mocno trzymam bardzo mocno trzymam kciuki ja mam przechlapane jak narazie bo pada dzieciakom zajecie trzeba wymyslec teraz ogladaja bajki na Disney Mateusz breczy o rowe ech maz wruci na obiad wiec pojedziemy kupic ksiazki do religi i angielskiego i reszte duperelek jak piurniki kleje kredki i takie tam wiec jakos i zajecie beda miec o i znowu wojna bo Mateusz chce ogladac spaidermena a Andrzela cos innego szok zarasz oszaleje :angrywife
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 12 sie 2009, o 10:53

I jak tam u was dziewczyny ? Ja z dzieciakami zjedlismy sniadanie poszlismy na godzinny spacer jest milo chlodno nie upalnie znowu hihih a teraz wcinaja budyn na ogrodzie a ja mam czas na kawusie .Dzieciaki sa troche rozczarowane bo ja im ostatnio pozwolilam byc u kuzyna a dzis zaproponowali by kuzyn byl u nich sie pobawic ale coz cicia (jego mama ) mu nie pozwolila niewiem czemu ech oszalec idzie mlody siedzi pod uliczka i gada z moimi i co robic?
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 12 sie 2009, o 11:10

:happy :happy :happy :happy udało się nasz Misiek odpalił moje Słoneczko z bananem na twarzy :) no i czeka nas długi weekend od piatku do niedzielki pojedziemy :auto sobie do mnie na moją wioskę hehehe się bedzie działo :)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 12 sie 2009, o 11:15

:happy Brawo udanej zabawy :auto
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 12 sie 2009, o 11:19

dziękuję :kiss2
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 12 sie 2009, o 15:05

jagoda napisał(a)::happy :happy :happy :happy udało się nasz Misiek odpalił moje Słoneczko z bananem na twarzy :) no i czeka nas długi weekend od piatku do niedzielki pojedziemy :auto sobie do mnie na moją wioskę hehehe się bedzie działo :)


Już widzę co się tam będzie działo he he Jagoda szaleje :D :happy
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 12 sie 2009, o 15:11

Jak Wam Kochane mija dzionek? Mi ciężko, głowa mnie boli, chyba coś z ciśnieniem nie tak :| Mam już poprane, posprzątane a wieczorem będę prasować. Teraz czekam, aż moja mała się obudzi i idziemy na spacerek. Pogoda niezbyt i wieje na maxa, ale chociaż na godzinkę z Nią wyjdę :)
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 12 sie 2009, o 15:24

A mi mija jakos obiad zjedzony wycieczka :rower zaliczona teraz mala kawa i komp;)


A czy ktoras wie kiedy wruci agat? jakos tu pusto bez niej :(

Edycja Tatus wpadnie na kawusie hura :)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 12 sie 2009, o 18:34

Co myslicie o stronie internetowej http://www.stardoll.com/pl/ kolezanka corki 9 lat jej to przyslala na gg niejestem pewna czy powinna brac w ty udzial :?
evka
 


Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 12 sie 2009, o 19:00

I jak tam meredith było na spacerku z małą Zu :baby
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 12 sie 2009, o 22:15

evka napisał(a):... A czy ktoras wie kiedy wruci agat? jakos tu pusto bez niej...

O ile dobrze pamiętam to 14.08, czyli już tuz tuż :D
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 12 sie 2009, o 22:20

hanka, na spacerku było super :D Trzeba było zostawić to sprzątanie parapetu (chyba parapetu ;)) i iść z nami :) Dostała mała wycisk, a mnie teraz nogi tak bolą, że szok :ugeek:
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 10:26

To mamy czwartek chlodny i sloneczny posprzatalam i kompot gotuje kawka a potem zabiore dzieciaki na plac zabaw .Wczoraj wieczorem kazalam dzieciakom posprzatac zrobic odkurazaczem i kurze zetrzec poukladac zabawki i takie tam mowie synowi ze prababcia jego przyjedzie i bylo by milo zeby byl porzadek dobra sprzata bez oporu i mowie :ale te samochody pod łóżkiem tez trzeba pzbierac do koszyka a ten mi sypnol ze prababcia tam nie zauwazy tych samochodów :o hihihi a ja ze ona wszystko zauwazy a Mati ale ona jest zeby w tym wieku zagladac pod :happy łóżko moje hihih :lol: :lol: myslalam ze pierdolne doslownie mowiac nigdy niemial takich tekstow
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 13 sie 2009, o 11:32

no a jakże będzie się działo :happy u mnie dziś deszczowa piosenka leje tak że z domu nie warto wyłazić... ale za to jest pozytyw odzyskaliśmy na bloku ciepłą wodę więc z samego ranka wskoczyłam pod cieplusi prysznic a potem z powrotem troche sie polenić przed telewizornią :)Ogólnie rzecz biorąc będzie dziś nudaaaaaaaaaaaaaaaaaa na maksa... wiem porobie swetry na zime :knitting hehehehehe a co :)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 13:27

A mi zmoklo pranie cholera :(
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 13 sie 2009, o 21:06

U mnie też nuda. z tego wszystkiego Ludzi bezdomnych przeczytałam, haha :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 21:42

meredith napisał(a):hanka, na spacerku było super :D Trzeba było zostawić to sprzątanie parapetu (chyba parapetu ;)) i iść z nami :) Dostała mała wycisk, a mnie teraz nogi tak bolą, że szok :ugeek:

To trzeba było przyjść mi pomóc i poszłybyśmy razem :swing hi hi hi :baby
hanka32
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]