Minął kolejny dzień

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 7 sie 2009, o 11:08

ze śmietanką proszę :) przypadłości to nic gorzej że nadal bedzie nas dwoje....
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 7 sie 2009, o 15:32

Jagoda, a jak długo już się staracie? Nie martw się, może w kolejnym cyklu się uda :)
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 7 sie 2009, o 15:36

Nastepnym razem sie moze uda bac dobrej mysli :kiss2 A mi jakos mija dzionek biadek zjedzony teraz kawka zaraz ide z dzieciakami do basenu ugotowalam kompot z mirabelek pycha slucham radia gg stacja leidis czy jakos tak super stacja polecam no i pranie zrobilam czekam na mezusia i szykuje sie na wypad na jutro i w niedziele a wy macie jakies plany na te dni :?: No i teraz meredith mi sie wpiepszyla i niemoglam wyslac posta :lol: Robie ci kawusie hihh
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 7 sie 2009, o 15:41

He he :P o to super, bo ja nie mam kiedy kawki sobie zrobić :( Ja już też pranie mam zrobione, domek posprzątany i zaraz będę prasować jak mi mała pozwoli, bo marudna jest na ząbki :| więc nawet spacer odpada :( ale Evka Ci zazdroszczę tego basenu :D
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 7 sie 2009, o 16:29

A mowilam czy nie ? cio ze masz wpasc ze strojem komp.ile razy mam sie powtarzac cio ??? a teraz ze mi zazdroscisz :bicz czekaj no ty malpo hihh :diabel :happy
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 7 sie 2009, o 16:42

Kiedyś sie uda na pewno :) a kiedy to nie wiem to się okaże :) a ja w niedzielkę ruszam na wyścigi 1/4 mili będę etatowym fotografem i bodajże vipem hehehe już się doczekać nie mogę :auto :auto :auto oczywiście z moim lubym hehehe bo ja jeszcze prawka ni mam ale kto wie moze juz niedługo ;)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 7 sie 2009, o 22:13

A mozemy liczyc na jakies fajne fotki? ;) Udanych wyscigow -rajdu Powodzenia :polska
:auto :auto :auto :auto :auto :auto :auto :auto :auto :auto :auto :auto :auto :polska
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 8 sie 2009, o 09:24

Też życze powodzenia.

Dziewczyny jestem w kropce. ! pomóżcie mi. Ja już wczesniej pisałam dzisiaj idę na 18 mojej przyjaciółki. Ona jest strasznie biedna, ma tylko matkę i dwóch młodszych braci. Nie stac ich na NIC. Wracajac do 18, wszystkich gosci poprosila aby cos ze soba przyniesli, a mnie nie. Dopiero wczoraj napisala mi eska wieczorem ze mam kupic to i to i to i jeszcze tamto. Jak wiecie mam 18 lat, nie pracuję jeszcze, uczę się. jestem na utrzymaniu mamusi.... z zaoszczedzonych pieniedzy kupilam jej prezent.... ale juz nie mam pieniedzy, hehe, na zarcie. Moglabym pozyczyc od mamy, ale tez mamy duzo wydatkow ostatnio bo przez cale wakacje praktycznie co sobote mamy jakies wesele (kreacje, kwiaty, koperta) troszke idzie kasy na to. No i nie wiem co robić :/ postawila mnie w takiej sytuacji :/

ps. nie chce wyjsc na jakas sierotę biedaczkę, po prostu jeszcze nie pracuje :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 8 sie 2009, o 12:20

szkoda, ze tak późno cię o tym powiadomiła to trochę nie w porządku.. ja na twoim miejscu przedstawiłabym swoją sytuację tej koleżance mówi się trudno powinna uprzedzić wcześniej... a nawet jeśli będzie miała do ciebie pretensje wcale bym się tym nie przejmowała. Jeśli jednak takie rozwiązanie Ci nie odpowiada to proponuje zapożyczyć się u mamusi mimo wszystko... A jeśli chodzi o wyścigi a jakże wstawimy foteczki jak najbardziej :) :auto :auto :auto będzie je można zobaczyć w motoryzacji :happy jednym z moich ulubionych działów :witch
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 8 sie 2009, o 17:46

Panna M faktycznie głupia sytuacja i jesteś w kropce.Twoja koleżanka powinna uprzedzić Cię wcześniej żebyś miała trochę czasu do namysłu.Może jednak kupić to o co prosiła Cię koleżanka ale raczej skromnie.To Twoja koleżanka ale bez przesady nie może Cię aż tak wykorzystywać tym bardziej że nie zarabiasz własnych pieniędzy ;)
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 8 sie 2009, o 18:16

A gdzie się podziała nasza największa forumowa gaduła evka??? Pewnie spędza dzień z mężem i dzieciakami? i potem nam opowie jak jej minął dzień :diabel :fallinlove
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 9 sie 2009, o 08:11

wczorajszy dzień masakra!! samochód padł na skrzyżowaniu a potem wjechaliśmy wróc przetoczyliśmy pod zakaz... trzymajcie dziouchy kciuki albo lepiej trąbe słonia zeby udało sie go za chwile naprawić i ruszyć na zawody... bo inaczej bede miała w domku takiego smutasa że nie mam pojecia kiedy mu przejdzie....
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 9 sie 2009, o 20:25

hanka32 napisał(a):A gdzie się podziała nasza największa forumowa gaduła evka??? Pewnie spędza dzień z mężem i dzieciakami? i potem nam opowie jak jej minął dzień :diabel :fallinlove


Gadula ???? :bicz tesknilas? patrz no jeden dzien niema mnie a forum pada hihihihi :lol:

Pewnie ze opowiem co i jk w sobote bylam z rodzinka na zakupachszkolnych i na lotnisku w Poznaniu na Ławicy a wieczorkiem na dzialce grilla robilismy u rodzicow dzien zakonczylam bolem glowy i padlam wiec nawet kompa nie wlaczalam hihih :zzzz

Niedziele tez aktywnie spedzilismy zabralismy dzieciaki do Poznańskiego nowego ZOO do Sloniarni i nietylko potem pyszny deser na Starym Rynku jestem juz zmeczona :)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 9 sie 2009, o 20:44

To odoczywaj moja droga bo wekend miałaś naprawdę wyczerpujący aczkolwiek ciekawie spędzony :happy :happy :happy
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 9 sie 2009, o 22:08

ach, u mnie juz po imprezie. Porozmawiałam z koleżanką i jakoś wygrzebałam się z tej sytuacji :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 9 sie 2009, o 22:45

Zajebisty dzień... :) :happy
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 10 sie 2009, o 08:53

a dzisiaj olejny dzień... na razie zapowiada sie ładna pogoda :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 10 sie 2009, o 10:35

Ja odpoczywam dzieciaki u kuzynow za plotem a ja robie sobie kawusie kto chce???? U anas swieci sloneczko i wieje przyjemny chlodny wiaterek :D
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 10 sie 2009, o 10:46

NO to wczorajszy dzień minął mi na pikniku motoryzacyjnym się spaliłam jak trzeba... nie długo wrzucę fotki tak jak obiecałam :) ogólnie było bardzo miło i przyjemnie tyle że jak wróciliśmy do domu padłam i nie mogłam się ruszyć :) a foteczki wrzuce do nasze foteczki ;)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 10 sie 2009, o 16:21

Panna_M napisał(a):ach, u mnie juz po imprezie. Porozmawiałam z koleżanką i jakoś wygrzebałam się z tej sytuacji :)

Dobrze że masz już to za sobą :kwiatek
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 10 sie 2009, o 16:56

No na szczęście :)
I tak do końca z Moim nie siedzieliśmy na imprezie, pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy sobie 0.5 i sami sobie imprezkę zrobiliśmy u niego na bakonie :) hehe...
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 10 sie 2009, o 17:05

I tak trzymać Panna M :happy
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 10 sie 2009, o 18:21

dobre hihiih :lol: a ja mam jedno dziecko mniej bo mlodsza pojechala do pracy z tatusiem synus zato nadal buszuje u kuzyna a ja siedze w domu z maruda hihhhihhi boze nawet sobie nie wyobrazacie jak 8i5 latek potrawi marudzic i breczec no i w sumie to niewiadomo o co jej chodzi przez 30 min mialam spokoj bo grala na kompie i znowu zaczela marudzic teraz wziela mi wszystkie kartki z drukarki i nadasana poszla rysowac hihihihi i tak ja kocham hihihih :fallinlove

Ostatnio edytowano 11 sie 2009, o 10:04 przez evka, łącznie edytowano 1 raz
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 10 sie 2009, o 19:17

8,5-latka chociaż powie Ci czego chce i o co chodzi, a ta moja? Zgaduj zgadula he he
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 10 sie 2009, o 19:20

O wlasnie pamietam jak to przechodzilam beczy skrzeczy i bac tu babo madra ale pociesze cie ze za jakis rok ci powie o co loto hihi ucaluj ja od cioci hihh :kiss2
evka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]