Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez majkusia » 15 lip 2018, o 15:10

Hmmm no u mnie najgorzej poszedl pierwszy tydzien, ale potem to juz z gorki :D Jestem teraz na diecie od dietetyka - Michała Wrzoska, ktory dopasowal mi ja idealnie pod moj organizm i tryb zycia. W sumie, jest latwo, bo duzo przepisow dostalam od Michala, poza tym nie chodze glodna, wiec nie odczuwam tego, ze to jednak te zdrowe odzywianie :D a kilogramy leca :D!
majkusia
Jestem tu nowa :)

Postprzez Hadassa » 15 lip 2018, o 19:25

Chyba podstawą jest wytrwac pierwsze 2 tygodnie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Postprzez Rober90 » 26 lip 2018, o 15:45

według mnie odwrotenie pierwsze 2 tygodnie najłątwiej póxniej trudno, słomiany zapał...
Rober90

Postprzez PannaAnna » 2 sie 2018, o 18:45

Ja niestety jestem osóbką, którą jeśli się do czegoś zmusza to nie zrobi tego dobrze. Dotyczy to niestety codziennych spraw jak i diety. Nie miałam nigdy nadwagi, ale źle się czułam w swoim ciele. Przynajmniej raz w miesiącu zmuszałam się do różnych diet, które finalnie kończyły się obżarstwem :D
Aktualnie jem zdrowo i trenuję na siłowni dlatego że chcę to robić, nie liczę kalorii, nie staję codziennie o poranku na wagę. Nie zakrzątam sobie głowy tym jak wyglądam a efekty z tygodnia na tydzień są coraz bardziej widoczne.
Z mojego obecnego punktu widzenia powiedziałabym że należy stopniowo eliminować niektóre produkty zastępując je zdrowymi. Myślę, że nie należy sobie odmawiać np. słodkości. Ja po dłuższym niejedzeniu słodkiego zaczynam być nerwowa, dlatego raz w tygodniu robię sobie sama czekoladę z orzeszkami czy jakieś płynne desery. Polecam wam syropy z agawy lub po prostu ksylitol, tutaj mają najlepsze ekologiczne produkty SPAM

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:31 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
PannaAnna

Postprzez Rober90 » 10 sie 2018, o 09:11

Przede wszystkim, zawsze będę powtarzać, że dużą strata wagi jest możliwa. W niektórych przypadkach będzie jednak to znacznie trudniejsze niż u innych osób, warto wtedy zastanowić się nad odpowiednią i odpowiedzialną pomocą suplementów, ze swojej strony polecam Kaplanex.
Rober90

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]