Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez mawinaaanowa » 22 lut 2019, o 09:40

a coś polecicie dziewczyny na pazurki, które się łamią? próbowałam już różnych odżywek dodam że mam hybrydowe lakiery więc nie każda odżywka podobno się nadaje ;C jestem już zdesperowana a bez lakierów miałam i tak kruche i tylko dzięki nim mam nieco ponad opuszek

http://www.irpol.eu/ - maszyny piekarnicze
mawinaaanowa
Jestem tu nowa :)

Postprzez Julia.P » 2 mar 2019, o 10:50

w sumie mam kilka ulubionych, ale teraz przede wszystkim nie obejdzie się używania kremu remescar na worki i cienie pod oczami, cienie zredukowały się idealnie, worki jeszcze nie do końca, ale myślę, że regularne stosowanie przyniesie zamierzone efekty, krem jest wydajny, wystarczy smarować raz dziennie i to najlepiej wieczorem.
Julia.P

Postprzez Adwokatka1 » 12 mar 2019, o 20:28

dla mnie ostatnio totalnm sztosem jest oczyszczająca maseczka do twarzy Cosmic Dust od Eveline :) oprócz widocznych efektów działania (oczyszcza i matowi skórę) to jeszcze jest z takimi drobinkami, coś jak brokat więc fajnie to wygląda. Można powiedzieć, że jest taka instagramowa ;)
Adwokatka1

Postprzez manikan » 19 mar 2019, o 13:48

u mnie ostatnio genialnie zdaje rezultat masło kakaowe z raviny, nie dość, że pięknie pachnie i jest wegański, uniwersalne, bo można go użyć do kąpieli na usta, do ciała po opalaniu, to jeszcze włosy po nim ładnie lśnią :)
manikan

Postprzez kawa » 27 mar 2019, o 17:01

Produkty od Enilome z SPAM są naprawdę godne polecenia. Są to dermokosmetyki naprawdę dobrej jakości. Ja jestem zachwycona, a kosztują niewiele.

Ostatnio edytowano 27 mar 2019, o 20:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kawa

Postprzez Eliza88 » 8 kwi 2019, o 19:23

U mnie sprawdzają sie kosmetyki naturalne Cosnature. Bardzo dużo zaczełam zwracać uwagę na skład produktu,pomaga mi w tym aplikacja która polecila mi siostra Skanerka. Dzięki niej sprawdzam skład kosmetyku i jego analizę.
Eliza88

Postprzez Dolna » 13 kwi 2019, o 10:55

A perfumy? Z jakich korzystacie? Ja najchętniej zamawiam kosmetyki z drogerii internetowych. Moją ulubioną jest Neness, zawsze znajduje w niej to czego szukam. Nie tak dawno zamówiłam sobie całkiem nowy zapach https://neness.pl/perfumy/tom-ford. Pachnie pięknie i długo się utrzymuje. Cena też była okej.
Dolna

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]