Włosy i paznokcie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez helenka814 » 12 mar 2013, o 23:43

"regenerum" do paznokci... jedyny minus jaki zauważyłam, to to, że długo wysycha.
helenka814
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:54

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez apollo » 23 lip 2013, o 15:37

Paznokcie potrzebują odżywki new nails. Spróbuj sobie ją wprowadzić, zauważysz sporą różnicę po kilku tygodniach. Ja w ten sposób przywróciłam swoim paznokciom normalność. Wiem do czego można je doprowadzić - już na pewno drugi raz tego nie zrobić. Teraz po prostu systematycznie o nie dbam.
apollo
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Kimmi84 » 10 sie 2013, o 12:31

polecam PROlady, produkt tani, starcza na miesiąc i jest bardzo dobry ;)

Łazienkowy dozownik mydła – ciekawy design, najlepsze materiały
Kimmi84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 10:29

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez misiaa5 » 16 sie 2013, o 19:00

dziękuje zaczęłam stosować więc na razie nie widać efektów ale już cena mnie zaskoczyła pozytywnie :)

Lampa uv do paznokci – bogata oferta akcesoriów kosmetycznych online
misiaa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 12:35

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez apollo » 3 wrz 2013, o 15:48

Przykład - spam Wpisz sobie w google - problemy po eveline. Jest całe mnóstwo takich wpisów.

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 12:58 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
apollo
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Ekoczestobor97 » 11 wrz 2013, o 23:38

U mnie wygląd włosów i paznokci poprawił się w trakcie zażywania witaminy A+E. Dodatkowo czasami robiłam na paznokcie okłady z czosnku, sporadycznie, bo to ani pachnące, ani przyjemne, ale poprawiało ich trwałość.
Ekoczestobor97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 09:54

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez majeczka » 12 wrz 2013, o 10:11

Łykam tabletki ze skrzypem!
majeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 10:10

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez roksanka » 12 wrz 2013, o 12:39

Ja mam ogromne problemy z łamiącymi paznokciami. Zauważyłam, że przez lakiery do paznokci rozdwajają się systematycznie. Dlatego co jakiś czas odkładam lakiery na dwa tygodnie, w tym czasie robię sobie kurację przy zastosowaniu wyłącznie oliwy z oliwek. Codziennie, minimum dwa razy wsmarowuję sobie oliwę w każdego paznokcia. Może i nie robią się twardsze, ale maksymalnie się regenrują. Ważne, żeby w tym czasie nie używać żadnych chemicznych odżywek! No i oczywiście dodatkowo łykam skrzypowitę
roksanka
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Ewcia90 » 12 wrz 2013, o 13:35

Sama miałam problem z łamiącymi paznokciami i jak zaczęłam się zdrowo odżywiać to wtedy przestało tak się dziać. I wcześniej też mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tabletki ze skrzypem. Pomagają.

______________________________________
Tylko tu http://imprezyy.com/ Sprawdź i Ty!
Ewcia90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2013, o 13:04

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez darma29 » 18 wrz 2013, o 21:31

Dieta wiele zmienia. Ja mam często na paznokciach białe plamki, staram się wtedy jeść więcej produktów z potasem i magnezem. Włosy są najsłabsze przed i po zimie, więc staram się używać jakiś szamponów regenerujących.
darma29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 21:19

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Lola1357 » 21 wrz 2013, o 18:47

Na moje włosy zbawienne działanie ma po pierwsze nafta kosmetyczna - używam tej z dodatkiem oleju rycynowego. Ponadto staram się wybierać szampony bez silikonów i przynajmniej raz w tygodniu stosować na noc olej kokosowy. Jak poprzedniczki uważam, że ogromny wpływ ma też dieta i ogólny stan zdrowia.
Avatar użytkownika
Lola1357
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 18:43

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez orientalna » 29 wrz 2013, o 18:35

Niestety, ale na włosy, paznokcie oraz skórę działa przede wszystkim dieta. Można stosować różnego rodzaju odżywki, które mają na celu: a) odpowiednio szybką poprawę stanu włosa/cery/płytki paznokcia, b) mają dostarczać odpowiednich witamin, jednakże przeważnie te pierwsze działają doraźnie i po odstawieniu tych środków wszystko wraca do stanu "przed", natomiast w przypadku drugim jeśli nie mamy odpowiedniej diety, witaminy też niezbyt dobrze się przyjmą, też muszą mieć odpowiednie środowisko..

Chyba najdłuższe zdanie, ech :P Przepraszam.

Ja sama mam problem z włosami, skórą i paznokciami właśnie przez stosowanie nieodpowiednich dla mnie diet. Są kosmetyki które mi pomagają, ale jeśli źle się odżywiam, wszystko bardzo szybko wraca.

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez malwina99 » 30 wrz 2013, o 11:55

Zgadzam się, dieta ma bardzo duży wpływ na wygląd naszych włosów, skóry i paznokci. Warto więc dbać o to, w końcu jesteśmy tym, co jemy :) No i warto zadbać o odpowiednią pielęgnację, mi pomogło ograniczenie chemii w kosmetykach. Oczywiście nie przestałam malować paznokci i włosów, ale staram się wybierać dobre kosmetyki, czytam składy itp. Może polecić między innymi markę Biokap, ich farby i produkty do pielęgnacji włosów są naprawdę świetne :)

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Hadassa » 30 wrz 2013, o 19:58

wybaczcie, ale ilość SPAMu jaki biokap robi na forach, aż mnie odrzuca od samej firmy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez MankaPat » 2 paź 2013, o 17:15

picie skrzypo-pokrzywy :)
Avatar użytkownika
MankaPat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 paź 2013, o 17:02

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Majja81 » 2 paź 2013, o 20:14

Napewno żadne suplementy diety nie pomogą jak samemu się nie będzie dbało o włosy i paznokcie. Dbajmy o siebie, zdrowo się odżywiajmy, unikajmy suszarek i prostownic

Nowoczesny Salon Spa Bielsko Biała
Majja81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 15:04

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Kubasica » 3 paź 2013, o 08:43

Hej:) A jakie produkty polecicie, by mieć zdrowe i piękne włosy? Co jeść i jak pielęgnować? Moje włosy są suche, jak siano i wypadają :(
Avatar użytkownika
Kubasica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 08:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Hadassa » 3 paź 2013, o 11:44

ja szczerzę mogę polecić placentę, do nabycia na allegro...
groszę za nią się daje... a efekt bardzo dobry..
i jako odżywka i jako maseczka...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Laura Tomcz » 9 paź 2013, o 14:12

Ja może trochę Was zaskoczę - ale na "jakość" włosów i paznokci często wpływ ma poziom magnezu w organizmie, gdy występuje jego niedobór to włosy wypadają i stają się łamliwe, podobnie jak paznokcie. Ja w takich okresach stosuję syrop z magnezem magsolvit b6. polecam i powodzenia :)
Laura Tomcz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 13:55

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Bozena » 30 paź 2013, o 14:10

Laura, za Twoją radą spróbowałam, minęły dokładnie 3 tygodnie i stwierdzam znaczną poprawę :) Dzięki! :)
Bozena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 paź 2013, o 14:04

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez storczyk_12 » 30 paź 2013, o 19:20

ja polecam przede wszystkim zdrową dietę, suplementy i pielęgnację. W paznokcie wcieram oliwę z oliwek i bardzo to polecam. Na włosach sprawdza się za to odżywka regenerująca marki Biokap, świetna jest, pomogła moim zniszczonym farbowaniem włosom.
storczyk_12
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez apollo » 14 lut 2014, o 17:14

Na prawdę dobra odżywka do paznokci robi swoje, wystarczy tylko się pilnować systematyczności. Systematycznie stosowana odżywka new nails daje naprawdę wiele, o ile tylko faktycznie paznokci nie sprowadziłyście na prawdziwe dno. Uważajcie na siebie - bardzo łatwo całkowicie można zniszczyć sobie paznokcie.
apollo
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez joasia007 » 14 lut 2014, o 23:10

a może warto spróbować dostarczać organizmowi naturalnych środków "upiększających", które są zawarte w różnych produktach spożywczych, warzywach czy owocach... :D ja lubię sobie jeść jagody goji, które z racji swoich składników, wpływają dobrze na włosy i paznokcie ;)
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Martucha1 » 15 lut 2014, o 21:18

Mam włosy suche, zniszczone.Raz w tygodniu nakładam na włosy maseczkę z połowy szklanki miodu używam lipowego z pasieki SPAM, 3 łyżki oliwy z oliwek. Składniki zmieszać, nałożyć na włosy,czepek na głowę 30min następnie myje głowę szamponem.
Martucha1
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez rosiehw » 16 lut 2014, o 17:52

a wiecie może co zrobić, gdy włosy BARDZO się przetłuszczają? próbowałam nawet tydzień ich nie myć, ale potem jak umylam to i tak po dwoch dniach smalec i znowu codzienne mycie. a paznokcie... jeszcze gorzej. wszyscy polecaja tę odzwyke eveline. maluje nią paznokcie i nic widze efektow. dzisiaj zmyla te 4 warstwy a paznokcie az tak jakby mi sie luszczyly... juz nie mam sily. zdrowo sie odzywiam, nie mam pojecia dlaczego tak jest. help :((
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: AkunnaAlarcon, Bing [Bot], Google [Bot]