Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

hej :kiss2

Madi mieli oddać 4 tys, powiedzieli ze oddadzą 2 tys. Dobre i to...
A wypad się udał, było fajnie ;)

Co tam u reszty słychać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Zanna, a byliście na tym weekendzie ??
hej tak w ogóle..
a dokładnie,, dobrze że choć te 2 tys, oddadzą...

a ja się meczę w pracy.. ludzie powariowali i dzwonią jak szaleni...
a później jeszcze do drugiej pracy.. coś mocy przerobowej ostatnio nie mam,...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Witajcie :)
Adidasowa pisze:Kayira no dziękuję, ale mówię - jestem zła z 4 ;/

Adix mój jest elektrotechnikiem :P
a ja powiedziałem elektronikiem ;)
Kayira pisze:Adix... ale czasem zamiłowanie więcej daje niż szkoła../
tak jak mój ma zaciecie do zrobienia sobie kuźni..
no cóż.. niech robi ;)
to będziemy razem kuli katany, miecze i łuczyska do kusz :D

Madi jako jedyna mnie zauważyłaś :kiss2

On29 sprowadzacie do polski tanią siłę roboczą :D

Miamy to mówisz że podcierasz tyłki :) :D

Vanilka masz naprawdę chorą atmosferę w domu. Mama nie potrafi jakoś wpłynąć na tatę żeby poszedł się leczyć na nerwicę?
Ostatnio zmieniony wt sty 14, 2014 1:05 pm przez Adix257, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Madlen pisze:Miaamy nie twierdzę, że nie jesteś świadoma i nie uważam że praca w DPS to tylko podcieranie i kąpanie dziadków.. Zapytałam, bo nie każdy jest w stanie coś takiego robić i nie chodzi mi ani o niechęć czy odrazę do tych ludzi, tylko, że widząc cierpienie i ich stan można doznać, że tak powiem szoku, a nie każdy ma na tyle mocną psychę żeby się na coś takiego decydować.. )

Właśnie tego w szkole się uczę między innymi jak nie przynosić pracy do domu mam zajęcia z dwoma psychologami którzy pomagają mi to wszystko poukładać :) Myśle, że sobie poradzę ;)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adix ;) no mój już planuje jakies miecze robić...
luk teraz chce zacząć... oj pomysłów ma dużo ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Kay a mogę zapytać co on z tym chce później robić ? :D Szykuje się na jakąś inwazję ? :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hmm.. nie.. raczej kolekcjonersko....
ale też np będzie mi bransoletki robić :)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

aha:d sorki ale jakoś tak to zabrzmiało że się uśmiałam :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Nie no spoko ;)
na początku sama podchodziłam do tego, na zasadzie po co mu to...
ale z drugiej strony, on lubi takie rzeczy...
a miecze, toporki itp ;) to mi się nawet ozdobnie podobają .... :)
poza tym, pewnie i na sprzedaż by sie dało...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo tak jako ozdoba to ok jedna czy dwie sztuki takie ale przypuszczam że na tym się nie skończy i coś trzeba zrobić z resztą... :P chociaż mój M też gadżeciaż ale bardziej pod kątem elektroniki lubi takie pierdoły do komputera itp :P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Adix nie sprowadzamy tylk ooni przyjechali przejąć produkcje jedengo modelu hedera bo my produkujemy tylko dla nich. A że to jest już stary model i mało tego robimy dla nich ( nie opłaca się nam za bardzo ) to im go oddajemy niech sobie robią :)
ale się dzisiaj z nimi nałaziłem i cały czas jakieś pytania a ile to można mówić i don't remember :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Miaamy ;) wszystko zależy od tego też ile kto ma miejsca :D hehe

hej On ;) no właśnie coś mało Ciebie ostatnio ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

miaamy pisze:Kay a mogę zapytać co on z tym chce później robić ? :D Szykuje się na jakąś inwazję ? :D
Miaamy to jest coś podobnego jak niektóre kobiety lubują się szpilkach lub ciuchach kupują bo się im to podoba a załażą kilka razy i odłożą do szafy i kupują następne ;-) a na mieczach toporach i katanach idzie dobrze zarobić jeśli się ktoś zna na pracy przy kowadle

Kay oryginalnej katany już nie zrobi bo wyczerpała się ruda żelaza z której kuli tylko katany, ale za taką porządnie wykutą katanę z dzwonem w środku i ręcznie naostrzoną (dobry Japończyk naostrzy to w miesiąc) Będzie warta z kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy :D
Mam kolegę który sam kuje katany i ma tego już całą piwnicę.

On29 a samochody też składacie tam gdzie pracujesz?
Ostatnio zmieniony wt sty 14, 2014 5:24 pm przez Adix257, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adix ;) wiem... z resztą od jakiegoś czasu rozglądałam się za mieczem dla X..
ale wtedy nie myśleliśy o kuźni..
ceny są pokaźne ;)

co do katany ;) oj, zrobił taką zwykłą, zrobił sam..
nawet mu wyszła... choć fakt do oryginalnej jej daleko ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej Wszystkim.

Adix, mój tata jest chory, jego mózg ma w chwili obecniej ponad 75lat, i w przeciągu 5lat będzie miał alzheimera albo coś w tym typie, bo z dnia na dzien zapomina wszystkiego, dlatego stara sie czytac, bo wkrotce moze zapomniec jak sie mowi, czyta itp..
I przez to jest nerwowy, co zle na mnie dziala, ale nic nie mg z tym zrobic, a jego nie mozna denerwowac, bo niekontrolowanie moze wpasc w szał i zrobic rozne rzeczy ..
Ale lekarz mowil, ze to nie jego wina tylko mozgu wiec..

Mozecie byc dumni, zaliczyłam niemiecki :D
A na jutro mam 2spr z angl i odp ustna z angl .. już coraz bliżej koooońcaaa .
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

vanilka powodzenia! :) a dla taty dużo cierpliwości polecam oglądanie też zdjęć rodzinnych bardzo to pobudza pracę mózgu :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Póki co ciągle wypożycza książki z biblioteki i czyta taką książkę co ma tysiąc stron, w tydzien albo kilka dni :D
Dziękuje :*
A co u Ciebie :)?
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Kayira pisze: co do katany ;) oj, zrobił taką zwykłą, zrobił sam..
nawet mu wyszła... choć fakt do oryginalnej jej daleko ;)
prawdziwą katanę kuje się miesiącami bo to po kawałeczku się ją składa i każdy kawałek trzeba "wyrobić" tak zeby się układało jak ciasto francuskie, i do tego trzeba odpowiednio dobrać metale żeby nie była zbyt miękka bo będzie się wyginała i nie może być zbyt twarda bo się połamie.
O widzę że bym się dogadał z twoim X :D

Vanilka a korzysta z jakiejś pomocy ? Bo nie powinien się na was wyżywać
I jestem z ciebie dumny że sbie dajesz radę w szkole ;) U mnie też zawsze w szkole kulały języki obce i do dzisiaj nie potrafię posługiwać się angielskim.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Ja dzisiaj bujam w obłokach :) Adix mi też języki nie szły ale u mnie gorzej z niemieckim :D Mature z niemca zdałam a nie umiem się nawet przedstawić nie mam pojęcia jak ja to zdałam :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

A ja niestety matury nie zdałem przez angielski którego się uczyłem 10 lat
Adrian
:P
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo ja i niemiecki i angielski uczyłam się 10 lat poprostu najwyraźniej nie mamy głowy do języków :D Chociaż po angielsku to się jakoś topornie półsłówkami dogadam ale po niemiecku ni cholery ;]
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie... jestem wykończona, a głowe to mnei chyba zaraz rozsadzi....
leże w łózku i piję ciepła herbatkę... lol nawet napisałam przez ch...

Adix, wydaje mi się że spokonie byście się dogadali ;)
jak nie o jednym to o drugim ;)
i wiem, że mojemu brakuje kontaków z facetami... ale w realu chyba bardziej
i brakuje mi ojca... ale to już dłuższa sprawa....

Vanilka gratuluję :) na pewno sobie poradzisz ;)

hehe ;) a jakoś utrwalacie ten jezyk, czy tylko to co na zajęciach
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

jaa tam tylko tyle co w szkole trzeba było :P parę razy za granicą raz cały miesiąc w holandii i dogadałam się po angielsku więc myślę, że w sumie nie aż tak źle :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

z drugeij strony jak sie jezyka nie używa, to się zapomina...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo tak tak zapomina się to prawda.... dodałam nowy post w Hyde Parku tak jak poleciłaś :) zapraszam tam wszystkich jeśli jeszcze nie trafili babskiesprawy.pl/moj-brat-liczy-na-twoj-1-pomozmy-dziecku-t10325.html" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/moj-brat-li ... 10325.html ;)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości