najczęściej paznokcie się iszczą jak są jakieś braki w organizmie i np kiedy często mają kontakt z wodą, detergenty itp...
Zanna... już pisałam, ze podała byś przepis na tą karkówkę
Kris, ale Ty o nas nei dbasz .... zamiast nam łózko oddac
a u mnie.. odlicza do końca
pracy i lecę do siostry jednak

jak Adi się źle czuje, to się kiedy indziej umówimy..
na spokojnie sobie zjem.. i pójdziemy na zumbe ..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...