Guśka sukienka ładna ale ja bym ciągle sprawdzała czy cycki nie wyłażą i czy dupsko nie na wierzchu
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Hej wam ! 
Guśka sukienka ładna ale ja bym ciągle sprawdzała czy cycki nie wyłażą i czy dupsko nie na wierzchu
Guśka sukienka ładna ale ja bym ciągle sprawdzała czy cycki nie wyłażą i czy dupsko nie na wierzchu
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Wcale nie jest tak krótka jak na zdjęciu.. ciut dłuższa 
Oiękna mnie się bardzo podoba
Oiękna mnie się bardzo podoba
Re: Przy kawie ...
Ja tu poprę Miaamy, nie wiem czy nie będzie za krótka.. i czy biustu na wierzchu nie bedzie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Had bo tak wygląda że taka krótka, a w rzeczywistości jest dłuższa.. widziałam na żywo tę sukienkę i jest naprawdę świetna.. co do biustu to kumpela ma naprawdę okazały ale nic się Jej nie wylało, wszystko ok 
Re: Przy kawie ...
aaa
jak widziałaś na żywo to inaczej 
ale dalej nie w moim guscie
ale dalej nie w moim guscie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No wiadomo, każdemu się co innego podoba 
Re: Przy kawie ...
gdyby wszystkim podobało się to samo, było by nudno 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hej.
Sukienka ładna
Jak ja lubie takie dni w pracy...byle do 15 i długi weekend
Mam nadzieje, że pogoda nam dopisze na wyjeździe i wyjazd będzie udany.
Miłego dnia
Sukienka ładna
Jak ja lubie takie dni w pracy...byle do 15 i długi weekend
Mam nadzieje, że pogoda nam dopisze na wyjeździe i wyjazd będzie udany.
Miłego dnia
Re: Przy kawie ...
Hej.
Guska sukienka super, ale ja z powodu mojej figury a raczej jej braku bym takiej nie założyła
Dzis i u mnie pieknie (mam na mysli pogodę:)
Guska sukienka super, ale ja z powodu mojej figury a raczej jej braku bym takiej nie założyła
Dzis i u mnie pieknie (mam na mysli pogodę:)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej wam! U mnie 20 stopni dzisiaj ale słońca nie ma
wczoraj pięknie słońce świeciło
dzisiaj mam bojowy dzień mam zamiar gruntownie posprzątać pokój, skosić trawnik (a to kawał trawnika:D) i jeszcze poskakać i zawieść brata na basen i jeszcze na zakupy do biedronki ale jutro zato się zrelaksuję przy grilu mmm już się nie moge doczekać
lecę sprzątać bo mi dnia zabraknie dzisiaj 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej
U mnie też piękna pogoda 
Podoba mi się bardzo ta sukienka ale że na allegro to w ciemno nie kupię...
Jak ja Wam wszystkim zazdroszczę że macie wolne i już. Ja czy święto czy niedziela i tak muszę iść do roboty... Co prawda na godz ale trzeba, nawet z wesela trzeba się urywać żeby zrobić i się smrodzić...
Podoba mi się bardzo ta sukienka ale że na allegro to w ciemno nie kupię...
Jak ja Wam wszystkim zazdroszczę że macie wolne i już. Ja czy święto czy niedziela i tak muszę iść do roboty... Co prawda na godz ale trzeba, nawet z wesela trzeba się urywać żeby zrobić i się smrodzić...
Re: Przy kawie ...
Hej
Guśka ale jakbyś się wymierzyła to raczej nie powinna przyjść nieodpowiednia..
Zawsze ewentualnie można zwrócić, tyle że koszty znów Ty ponosisz..
Gdzieś guza w nocy nabiłam i tak mnie boli.. do tego głowa też się we znaki daje i nastrój kijowy.. co za dzien....
Guśka ale jakbyś się wymierzyła to raczej nie powinna przyjść nieodpowiednia..
Zawsze ewentualnie można zwrócić, tyle że koszty znów Ty ponosisz..
Gdzieś guza w nocy nabiłam i tak mnie boli.. do tego głowa też się we znaki daje i nastrój kijowy.. co za dzien....
Re: Przy kawie ...
pewnie tak 
Re: Przy kawie ...
Miaamy więc na nude dzisiaj nie ma szans
Ja tez od rana na obrotach, pranie zrobione, obiad wstawiony i na 15 do pracy.
Madlen, moze lunatykujesz?
Guska, no to rzeczywiscie kłopotliwe, ale zwierzęta o stałych porach powinno sie karmić no nie? Tak cos kojazę.
Madlen, moze lunatykujesz?
Guska, no to rzeczywiscie kłopotliwe, ale zwierzęta o stałych porach powinno sie karmić no nie? Tak cos kojazę.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej Jam:)
A do której pracujesz??
No to Ty też nie marnujesz czasu, to tylko ja się obijam..
Zaraz też zmykam..
Lunatykowałam kiedyś, teraz mi się to raczej nie zdarza, ale kto wie..
A do której pracujesz??
No to Ty też nie marnujesz czasu, to tylko ja się obijam..
Zaraz też zmykam..
Lunatykowałam kiedyś, teraz mi się to raczej nie zdarza, ale kto wie..
Re: Przy kawie ...
Skąds ten guz musi byc Madi... męża nie ma...może u sąsiada byłaś... 
Różnie, zleży co i ile mam do zrobienia. Ale z tym jest dobrze przychodzę na którą chcę i wychodzę o której chcę
Różnie, zleży co i ile mam do zrobienia. Ale z tym jest dobrze przychodzę na którą chcę i wychodzę o której chcę
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
hejo
jestem na chwilke 
na lumpach nic nie było... ale za to mamie czerwony żakiet
ale sobie trampki na wyjazd bo moje się skopały
pomidory do wsadzenia i kwiatki
więc zaraz uciekam na działkę 
Baron już po weterynarzu :d i spokój prawie na miesiąc
Tygrys dopiero w sobote ma być kiepska pogoda...
na lumpach nic nie było... ale za to mamie czerwony żakiet
ale sobie trampki na wyjazd bo moje się skopały
pomidory do wsadzenia i kwiatki
Baron już po weterynarzu :d i spokój prawie na miesiąc
Tygrys dopiero w sobote ma być kiepska pogoda...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
u was dzisiaj też tak jakoś duszno i burzowo? zapowiadali w ogóle burze ?? znalazłam chwilę żeby posiedzieć
Na 16 na basen brata zawieść i będę półtorej godziny bezczynnie w poczekalni siedzieć .... dobrze że mam duuużo książek 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
miaamy to nie możesz popływać razem z nim? 
zrobiłam na obiad mousake ale mi nie wyszła i więcej nie zrobię bo niezbyt dobra...
zrobiłam na obiad mousake ale mi nie wyszła i więcej nie zrobię bo niezbyt dobra...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ależ mnie teście wkurzyli.. Poszli pielić MOJĄ szkólkę bo ja "tylko w domu siedzę i nie pielę tego" a jeszcze dziś teśc przychodził tam do mnie jak pieliłam... Żal po prostu.
We wszystko muszą się wpierdolić...
We wszystko muszą się wpierdolić...
Re: Przy kawie ...
Guśka on ma rehabilitacje na basenie więc z nim i tak bym nie pływała a samemu to naprawde jeżdżąc co tydzień to po pierwsze majątek a po drugie już troszkę nudno 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Guśka współczuję, nic więcej nie powiem bo wiem jak jest..
Agatka pozdrowienia i dla Ciebie:*
Jak się udała integracja?
Had o której wyjeżdżacie jutro??
Jam to rzeczywiście fajnie, taki nienormowany czas pracy
A nie wolisz na rano chodzić?
Bo później popołudnia mogłabyś z młodym spędzać
Coś Red do nas nie zagląda..
I Ela, i Black znów przepadła.. reety
Ja już znikam
Dobranoc wszystkim
Agatka pozdrowienia i dla Ciebie:*
Jak się udała integracja?
Had o której wyjeżdżacie jutro??
Jam to rzeczywiście fajnie, taki nienormowany czas pracy
A nie wolisz na rano chodzić?
Bo później popołudnia mogłabyś z młodym spędzać
Coś Red do nas nie zagląda..
I Ela, i Black znów przepadła.. reety
Ja już znikam
Dobranoc wszystkim
Re: Przy kawie ...
dobranoc wam kobietki
i super majówki życzę bo nie wiem czy zaglądnę tu przez ten czas

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość