Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Ale tak bywa, ze pol swiata sie przejezdza i tam kogos spotka..bo tam najszybciej sie na siebie wpasc uda ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

taaa... trzeba sie zalogować na warszawskim portalu by poznać osobę która mieszka kilkanaście kilometrów dalej :P
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

I to jest najlepsze ;)
A jak juz sie okazuje, ze gadasz z kims pare mcy i po tym czasie wychodzi, ze to twoja znajoma z podstawowki ;] Albo sasiadka.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hehe nie nie spokojnie narazie nic nie wiadomo. Bo nasza firma będzie musiała wysłać kilka osób i trudno powiedzieć czy ja się załapie. Więc trzymajcie kciuki żeby się udało.

Kay jak coś to daj znać może przemyce was w walizkach a w hotelu się jakoś dogadamy i też będziecie mieli wakacje za friko :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Pewnie, ja tam bd trzymala kciuki ale jak cos to kartka obowiazkowo musi byc ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

już jeden kartke nam wysyłam z pobytu nad morzem :papa:
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej :)
Ja kawy nie piję, bo nie lubię i kofeiny też nie dostarczam do organizmu, jedynie właśnie pijąc Tigera czy coś w tym stylu, ale to mnie w ogóle nie pobudza, wręcz przeciwnie nuży mnie po tym szybciej niż po alkoholu ;P
Także dlatego się dziwię że akurat na Ciebie tak działa :)
Indie, ale byś miał super, już zazdroszczę normalnie :)

Kay no to dobrze, fajnie, że się umiecie od razu dogadać, ja jak Twoja koleżanka- obrażam się i nie odzywam.. :)
Nie mam takiej cechy w sobie, zresztą mój też nie...
A to już teraz może się z X na zakupy wybierzesz??

Car, czas szybko leci to nim się spostrzeżesz będzie po obronie i Ty (Wy) będziesz czekała na ten piękny dzień:)

Elu może jeszcze się jakoś poukłada, na spokojne wszystko się ułoży..
A jeśli nie to jeszcze kogoś spotkasz wyjątkowego:*
Sypie śnieg u Ciebie?? U mnie takie słońce teraz, rano się wydawało, że deszcz będzie ale gdzieś się rozeszło:)
Nie zazdroszczę zimy
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Kris :D hahah to by było :D na odprawie a tu zonk :D

Madi... no tak, jutro już pójdziemy razem ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

u nas pól dnia sypało śniegiem . dzieciaki zaczynają ferie jak przystało zimowo .....
Ach wiesz co zycie przyniesie to się poddam temu na siłe niebede szukac . Jednak tyle lat to i sa pewne przyzwyczajenia samotności które mi nie przeszkadzają . tylko wiesz gdybym mieszkała w miescie to wlasnie więcej wyjść by było chociażby z moimi zainteresowaniami robotkami recznymi to już by mi nic do szczęścia niebylo potrzebne
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszystkim :kiss2

Ja właśnie już ogarnęłam kuchnie i mam porządek :)

Ja też nie piję kawy i podobnie jak Madlen herbata moja też jak tylko woda się zabarwi to wystarczy bo nie lubię mocnej ale bawarkę też lubię :) Co do mleka krowiego... Mam krowy ale tego mleka nienawidzę. Mam swoje mleko ale jak chce się napić to kupuję ;)

Kay ja mam tak samo, że nie umiem się nie odzywać, największy limit to parę godz.

Car aż Ci zazdroszczę Slubu :) Ja bym chciala jeszcze raz ;)

Elu szkoda, że Wam się nie ulożyło ale może tak miało być...

On weźmiesz mnie ze sobą na tą wycieczkę ? :)

u mnie też dziś śnieg pada i dobrze :)
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

hej hej .... długo cie nie widzialam
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No wiadomo, człowiek się przyzwyczaja.. ale pomyśl, dzieci dorosną, założą swoje rodziny i będziesz sama?? Przeraża mnie wizja starości a jak do tego dochodzi samotność to razem to daje zgorzknienie i smutek..

Hej Zanna :*
Co Wy macie z tym śniegiem?? Źle jest jak zimy nie ma??

Zmykam smażyć rybę, zaglądne jeszcze później do Was:) pa :kiss2
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madlen bo u mnie jak nie będzie tak długo śniegu to porzeczka zacznie pączkować i jak póżniej przyjdzie mróż tak szybko to wszystko zmarznie i nie będzie zlotówek na koncie ;)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Kochane, ano jakoś żyję. Pozaliczałam wszystko, chwilowo mam odpoczynek-weekend.. czuję się ok, z klasą jakoś postarałam się dogadać, więc gadam z większością osob, jakoś daje sobie radę. A co do A. , no to rozmawiamy, wszystko normalnie, on po mnie przychodzi, odprowadza i oczywiscie chce wrocic, stara sie, prosi o kolejna szanse, i obiecuje ze sie zmieni. Mowi, ze bylo to wszystko spowodowane zazdroscia, bo po prostu nikogo tak bardzo nie kochał jak mnie, i trzymał mnie na uwięzi, bo myslal ze jak pojde z kolezanka, ktos mnie poderwie i tyle.. a on uwaza sie za brzydkiego, i wie ze mnie duzo osob podrywa, ze niby ja ladna, i sie bal ze w koncu dla kogos go zostawie, czy cos w tym rodzaju...
Przemyslal, zrozumial, teraz walczy jak lew :P
Ja natomiast jeszcze nie chce do niego wrocic, chwilowo odpoczywam, nie chce tak szybko, z reszta nie czuje tego czegos... tesknie za nim, ciesze sie jak przychodzi, no ale po tym jak bylo w zwiazku, to sie teraz dziwnie wolna czuje, niezalezna i mi z tym dobrze. Wiem, ze jak wroce to bedzie tak samo, bo nie bedzie mnie juz ograniczał etc, no ale jeszcze nie chce, niech sie troche pomeczy... Mysle zeby np wrocic 29 do niego, bo wtedy mija nam 2lata, a tą rozłąkę chyba uznamy za małą "separację", bo po prostu wszystko jest jak dawniej, poza tym ze oczywiscie nie całujemy sie, nie ma zadnych pieszczot itp..
No ale nie wiem, zastanawiam się jeszcze, bo oczywiscie jak do 29, bedzie u mnie jak do tej pory, ze czuje sie szczesliwsza sama niz z nim, to chyba pozostane przy tym, przy czym jestem teraz..


On, mam wrazenie ze mnie unikasz, bo ile razy cos do Ciebie pisalam, pytalam co u Ciebie czy cos tyle razy mi nie odpowiedziales, tylko odpowiadales innym osobom.. To samo jak np sie przywitam, to nigdy na mnie jakos uwagi nie zwracasz, nie wiem czym to jest spowodowane ale dziwnie sie czuje,ze jestes na Hyde, piszesz w tym temacie a mnie unikasz :-)

Co do śniegu, u Nas we Wrocku też nie ma,ale mi to jest na rękę, bo nie mam kozaków na zimę, i by mi nogi odpadły gdyby nagle śnieg spadł :P

Madlen ja też nie pijam kawy, ani zbożowej, ani cappucino, ani żadnej innej. Nie podchodzi mi i tyle..

A gdzie Aniaa ? Dawno jej tu nie było..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

wiesz ja już czekam na wnuki ... :papa:


wiesz zanna ja już po drzewach widze jak to cieplo paki popuszczało i tez zaczęłam się już martwic , ze owocu niebedzie bo jak mroz przyjdzie to wszystko zmarznie
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Witaj Elu :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

witaj vaniliiia :papa:
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

Witajcie .....
Panowie Adix i On
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

heheh jak już będe jechał to odezwe się do was i zabiore ze sobą tą która zrobi dla mnie najładniejszą laurkę dobrze ?:)

Vanilka skarbeczku mój :) sorki jeżeli takie odniosłaś wrażenie. W żadnym wypadku Cie nie unikam po prostu jakoś tak glupio do tej pory wyszło. Obiecuje że teraz będe odpoiwadał na każde Twoje pytanko :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Witam tych wszystkich co już nie spią i są po pracy :) Nie ma to jak porządnie się wyspać
Ja tam piję energetyka lub kawę kiedy idę do pracy na noc bo inaczej nie wytrzymał bym :D

Vanilka fajnie że masz wszystko pozaliczane. Co do A to chłopak widać że się stara o Ciebie ;)
A On to chyba nie czyta wszystkiego bo mi też nie odpowiedział na moje pytanie nieraz.

U mnie pierwsza krew przelana i przez parenaście dni będę chodził z podbitym okiem i z raną pod nim, ale szczęście w nieszczęściu bo został bym bez oka, i potem to by mnie dopiero nikt nie chciał.

Witaj Eluś :)
Adrian
:P
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no to moze On, nie czytasz po prostu wszystkiego :D
Nie ma problemu, nie uraziłeś mnie w zadnym wypadku, tylko bylam ciekawa, czy jest to czyms konkretnym spowodowane, czy po prostu nie czytasz tego co pisze :P

Hej Adrian, dawno cie chyba tutaj nie było.. ano, stara sie stara, to dobrze, bo widac ze mu zalezy, a to najwazniejsze !!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Teraz Ty przeciwko mni Adix :)
PPostaram się teraz na każde pytanko opowiadać :p
Staram sie czytac wszystko ale nieraz jest ciężko wszystko nadrobić. Bo ja na forum jestem tylko wtedy kiedy jestem w pracy poza pracą nie za bardzo mam czas. I jak nieraz się rozpiszecie to ciężko jest to wszystko nadrobić :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

ale czasem jest tak, ze piszesz w jakim tam czasie dajmy na to z Kayira i z kims jeszcze, i ja tez pisze a na moje posty w tym czasie nie odpowiadasz, tylko na ich.
O takie coś mi chodzi :D
Ale nie ma problemu :-)
A co u Was chlopaki?
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

on28 pisze:Madlen
Tak mam że jak się w południe napije energetyka to w nocy nie zasne. Wiesz ja wcale nie zażywam kofiny więc dlatego mnie tak trzyma. NAwet jak wypije ok litra coli to też mam problemy ze snem :)

Culagula ja też nie rusze mleka prosto od krowy, strasznie mi nie smakuje no i ten zapach :)
A jak już mam się napić mleka to tylko zimne bo wtedy nie czuć tak bardzo tego smaku :p

Nareszcie piątek jeszcze pare godzin i w końcu pozbęde się tych hindusów :)

tym co pracują życzę mało pracy i szybbkiego końca a Ci co nie pracują weźie sie za robote hehe żartuje :p
JA nie pracuję!!!! I wzięłam się za robotę bo musiałam wysprzątać burdel który rano teściowa zrobiła i potem smażyłam placki ziemniaczane.
Ja też tylko zimne mleko wypiję...
A czy ja muszę chodzić do sąsiedniego wątku żeby Tobie odpisywać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Witaj Culagula :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości