Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 28 lis 2013, o 19:41

O fajnie Gosiu,że mała już lepiej.
A mogłabyś napisać co to za lekarstwa ze srebrem,bo powiem,że mnie to zaintrygowało.
Zimna współczuję,no i sąsiad znalazł sobie czas na wymianę grzejników,jakby lata nie było.
Aga ja też jestem wybitnie kluskowa lubię wszelkie rodzaje.
Matko 80 pierogów ci wychodzi z kg????czym wykrawasz???
Ja też bym musiała się zabrać i zrobić ale na przyszły tydzień zaczynam porządki przynajmniej mam taki zamiar.
Bo na razie lenistwo przeokrutne mnie ogarnęło.
Ja jeżdżę półautomatem i wszyscy w domu mają z nim problem :D a ja wsiadłam i pokochałam :D uwielbiam moje "małe sportowe kopytko"
U mnie też dziś wialo jak w kieleckim
Halinka coś zaginęła w boju
Czyżby po sklepach buszowała?????
Jeszcze bym musiała pierniki napiec ale kiedy
*********************************************************************************************

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 28 lis 2013, o 19:58

80 pierogów to Ci za dużo czy za mało? No teraz własnie mniej mi wychodzi bo chyba ciasto mialam grubsze. Kiedyś to koło setki ale ciasto miałam cieniutkie i się rozwalały. Teraz (chyba też żeby szybciej było) uwałkowałam grubsze ciasto i wyszło 83 a z drugiego 82. Dziś nie liczyłam bo przyszła koleżanka lepić a teściowa gotowała więc nie miałam jak policzyć. 100 zamroziłyśmy, częśc dziś zjedzona, część została a i koleżanka dostała do domu za lepienie.
Pasztecików też nie liczyłam ale 36 zamroziłam, część już zjedzona a część w lodówce. Tylko to wyszły co niektóre pasztety a nie paszteciki :) takie wielkie :)
Ach, półautomat masz.... ja nigdy nie jechalam automatem.... co prawda teść ma automat ale jeszcze mi nie pozwolił jechać, choć to auto w dowodzie jest moje!!!!!

Gosiu, Ty masz szczęście że mrozów nie ma bo jakby to się stało przy temperaturze -10 na dworze? To dopiero byś zamarzała....
Inhalacje są dobre, ja sama rok temu wyleczyłam się z chrypy inhalacjami ale tylko z chrypy bo dalej byłam chora i musiałam wziąć antybiotyk i w sumie 3 tygodnie chorowałam.
No ja też pytałam o te leki ze srebrem, a one są na receptę?

Kasia, zauwazyłam ostatnio że często wchodzę na forum od 7 do 25 minut po Tobie....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 28 lis 2013, o 20:04

Telepatia siostro :D
Wydaje mi się,że 80 to dużo dlatego pytam czym wycinasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a jak mrozisz to jakie surowe czy gotowane??????
Automat to zupełnie inna bajka niż półautomat :D
Moi panowie unikają mojego autka jak zarazy :D :D choć sami jeżdżą automatami
*****************************************************************************
Aga czy TY piszesz z ukrycia :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 28 lis 2013, o 20:32

Ja nie piszę z ukrycia tylko napisałam, zobaczyłam że nikogo nie ma i się wylogowałam. A że mam ściszony telefon to nie zauwazyłam sms że jesteś :angrywife
A ja szukam ceny kuriera bo mąż ma wysłać felgi do auta i ciągle wychodzi cena ponad 100zł....
ja nigdy nie jechalam automatem a półautomatu to nawet nikt nie ma żebym mogła się przejechać :)
80 to dużo? Szklanką wycinam, to własciwie taka ciut większa szklanka bo objętościowo ma 300ml to i kółka może ciut większe robi. No i jak mówię wyszlo 80 bo ciasto grubsze mialam, ostatnio mialam chyba z 10 więcej.
A mrożę ugotowane i ostudzone.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 28 lis 2013, o 20:49

Już Wam piszę co to za leki ..... Tylko do apteczki pójdę ;)


Jestem ....
Krople do nosa to rhinoargent

Obrazek

Spray do gardła to : Agrentin-T

Obrazek

Ja dopstałam je na receptę, ale nie wiem .... może można je dostać bez recepty.
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 28 lis 2013, o 21:50

No w automacie masz tak,że tylko gaz i hamulec i nic cię nie interesuje biegi zmieniają się automatycznie a wpół automacie masz też gaz i hamulec ale musisz zmieniać biegi puszczając jednocześnie gaz :D
Co niektórzy nie ogarniają ;-) ;-) ;-)
Musisz mega cienkie te pierogi robić a ciasto zaparzasz??????
Gosiu muszę poczytać o tych lekach bo ciekawe to.
Aga u mnie nie ma barszczu na wigilię tylko owocowa a u mojego męża grzybowa

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 29 lis 2013, o 08:35

witajcie ... zdrowka tym którzy sa poprzeziebiani
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 29 lis 2013, o 09:13

Hej
Widzę że Ela tylko wpada i wypada :papa:
Muszę zapisać sobie te lekarstwa i jak będą potrzebne to spytać w aptece.
Kasiu co Ty mówisz że extra cienkie ciasto mi wychodzi, własnie teraz robiłam grubsze, z cienkiego to wychodzi z 90...
A co to za pół automat jak trzeba zmieniać biegi? I nie ma sprzęgła? Co to za auto?

Słoneczko dziś wychodzi :happy Muszę otworzyć rolety, niech wejdzie do pokoju i poświeci na mojego storczyka który już ma 2 kwiatki rozwienięte...
Dziś robimy pasztet z królika :) Będzie pycha na Święta :happy

Halinki wcale wczoraj nie było....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 29 lis 2013, o 10:39

Toż Ci piszę,że pół automat!!!!!!
Sprzęgła brak,mercedes A klasa,mój ukochany i innego rodzaju auta nie chcę.
Martwi mnie brak Halinki,jestem przyzwyczajona,że zawsze jest
Matko z królika??????
Spadam pracować

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 29 lis 2013, o 11:37

Witam . :kwiatek Jestem , :D wczoraj miałam wyjazd do Opola i wróciłam dopiero po 23 , rano musiałam się przygotować do wyjazdu , później nakarmić Adasia , bo w przedszkolu malutko je i odwieź go do Uli do szkoły na godzinę bo do Opola musiałam dojechać na 16 godzinę więc wariactwo na całego .Na temat samochodów to ja się nie wypowiadam bo to dla mnie ciemny temat , nawet nie znam się co to półautomat czy automat , ja daleko jestem od tego tematu , to wiedza dla kierowców , ja jestem pasażer i to bardzo upierdliwy :( :angrywife :angrywife szczęście że mój kierowca mnie zabiera i w drodze na zakręcie nie wysadza . musze kończyć bo teraz miałam telefon że goście jadą , :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 29 lis 2013, o 12:03

No i zguba się znalazła :)
Kasiu a Ty zauważyłam z pracy piszesz? Możesz wchodzić na neta? Chyba szefowej nie ma co?
Ja nigdy nie miałam styczności z półautomatem ani nawet z automatem...
Nie jadlaś nigdy pasztetu z królika? Nie ma nic lepszego.... ja zajadam sam, bez chleba. Pyszności.
Teściów dziś nie ma, mąż robi ten pasztet więc gotuje go na westfalce tam u nas w domu i jestem sama :) Jak się wzięłam za porządki to już mam odkurzony dom, umyte podłogi, pranie wstawione, pościel wyrzuconą na dwór - trzeba korzystać z ładnej pogody.
lecę sprzątać dalej :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 29 lis 2013, o 17:16

Agnieszko , jaki macie przepis na ten pasztet ??/ królika uwielbiam ale duszonego we własnym sosie , :) Ojej ale ty pracuś , tyle pracy już poza tobą , mnie dzisiaj coś głowa pobolewa , tabletki jednak nie biorę bo może mi przejdzie bez chemii :( Obiad zjedzony ,miałam zupkę jarzynową i placki ziemniaczane , pojadłam sobie dobrze :D :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 29 lis 2013, o 17:21

Obrazek
Taka podusia dla Natalki na Mikołaja , :D

Ostatnio edytowano 30 lis 2013, o 21:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: [img]link[/img]

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 29 lis 2013, o 17:58

Halinko ja nie wiem jaki dokładnie przepis, mąż gotował królika z warzywami, w domu jeszcze czeka wątroba do sparzenia i teściowa miała kupić boczek, wszystko będzie zmielone, przyprawy to na pewno majeranek, gałka, liść, pieprz, sól a dalej to nie wiem. Nigdy nie robiłam tylko jadłam. Mąż z teściową robili.
Moja praca skończyła się ok 11 bo przyjechała szwagierka z synem a że ona fryzjerka to nas poobcinała, mi tył wycieniowała a jak oni pojechali to trzeba było sprzątnąć ze stołu i zaraz jechałam z Marcelem na trening, niedawno wróciliśmy, zjedliśmy i mamy czas dla siebie.
Dziś jedziemy do Gdyni na noc bo mąż jedzie z kolegą po jakieś auto a my zostaniemy u tej mojej przyjaciółki :happy
No to chyba trochę sobie podrinkujemy :drinkwine
Halinko, głowa przestała boleć?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 29 lis 2013, o 18:19

Agnieszko więc masz dzień rozrywki , podrinkujecie sobie będzie wam weselej , :D :D Mnie nadal ta głowa pobolewa , muszę to przecierpieć , to na zmianę pogody bo nie jest za fajna . Fryzurka już zrobiona na święta ??? mnie też już fryzjer gania ale jeszcze tydzień poczekam , włosy mam okropne nadal mi wypadają , jestem w rozpaczy bo noc nie pomaga , zażywałam witaminy już przeróżne , szampony odżywki i nic nie ma poprawy :( :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 29 lis 2013, o 19:16

Ano fryzurka troszkę nowa bo jednak miałam włosy równo ścięte a teraz mam dość wysoko pocieniowane. Potem tylko jeszcze kolor zrobić.
Czekamy na teściów bo też byli w Gdyni i wtedy my jedziemy. Piżamy spakowane, muszę zobaczyć za nalewką, tylko wisniową mogę wziąć bo ona nie lubi malin to i nalewki malinowej nie będzie piła. Nie wiem, może ona ma coś dobrego ale wypada przywieść coś swojego :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 29 lis 2013, o 19:40

hejka ]:-) ]:-) ]:-) ]:-) ]:-) ]:-)
Odebrałam małą z urodzin,mało żywa upocona ulatana,że szok
ja jakaś niewyraźna jestem podniebienie mam jakby mi ktoś szczotką przejechał,głowa boli
Ale nie mogłam w nocy spać ok 4 jeszcze buszowałam,to nic dziwnego,że jestem rozbita
Halinko piękna ta podusia
Aga westwalka????to piec taki kuchenny węglowy??????
Miłej andrzejkowej imprezki,ale ci fajnie
Mykam się położyć

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 29 lis 2013, o 20:57

Kasiu , kotka pracującego zostawiłaś i poszłaś spać ??? , :( Ja dzisiaj w nocy tez nie mogłam spać pomimo że wczoraj wróciłam bardzo zmęczona , chyba coś z ciśnieniem było , głowa mnie tez pobolewa , chociaż jak mierzyłam sobie ciśnienie to było w normie .Zdrowiej szybko , wirus krąży , wczoraj męża bratowa tez była zasmarkana , pogoda sprzyja do rozmnażania się wirusów Podusia też mi się podoba i ciekawa jestem jak ona zareaguje , no słabość do niej mamy ale i do reszty dzieciaków też . Julcia wyhasała się więc i ona będzie błogo spać :( :papa:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez WaszaMaziczka » 30 lis 2013, o 17:17

Witajcie :)
Widzę, że już zaczynacie pogaduchy kulinarno-świątwczne. Ja mam tyle roboty w pracy, że w ogóle Świąt nie czuję... Będę sytuację ogarniać od soboty przed Świętami, wcześniej szans nie ma. Myśleliśmy, by w tym roku u nas zrobić wigilię, ale sama nie sam rady wszystkiego naszykować z 2 dzieci, które ciągle coś chcą... Wstrzymamy się, jeszcze rok lub 2 lata.
W pracy dostałam do prowadzenia 4h zajęć unijnych. Fajna kasa z tego, ale strasznie ciężko to gdzieś wcisnąć. Każdy n-l ma obowiązek robić 2h karciane (prezent od pani Hall-poza oczywiście normalnymi zajęciami, które prowadzimy) a u nas dzieciaki sa na 8 przywożone gimbusami i po 14:30 mają odwozy. Ciężko ich ściągnąć na 7:10, a o tym by dlużej zostali, to już w ogóle mowy nie ma. Wpasowanie tylu h dodatkowych to nielada gimnastyka, a ja tu mam jeszcze 4h unijnych. No i skończylo się na tym, że mam 7 okienek. Np.w poniedziałek zamiast kończyć o 10:35, czekam 2 h żeby poprowadzić 2h unijnych i kończę o 14:30, a zaczynam o 7:10. Tak samo jestem w piątek... Byle do wakacji...
Misiek dzisiaj był na urodzinach kolegów w kręgielni. Ale się wyszalał! A ja z Jaśkiem spędziłam ten czas u teściõw, bo mieszkają niedaleko kręgielni. Jubilaci byli zachwyceni, bo ta impreza, to była niespodzianka. Ich miny były bezcenne, jak weszli i nas zobaczyli :happy

malinka 61 napisał(a):Agnieszko więc masz dzień rozrywki , podrinkujecie sobie będzie wam weselej , :D :D Mnie nadal ta głowa pobolewa , muszę to przecierpieć , to na zmianę pogody bo nie jest za fajna . Fryzurka już zrobiona na święta ??? mnie też już fryzjer gania ale jeszcze tydzień poczekam , włosy mam okropne nadal mi wypadają , jestem w rozpaczy bo noc nie pomaga , zażywałam witaminy już przeróżne , szampony odżywki i nic nie ma poprawy :( :(

Halinko Ty nadal masz kłopot z włosami? A wypróbowałaś ten specyfik, o którym już kilka razy mówiłam? On nie powstrzyma wypadania, ale sprawi, że włosy będą odrastać. Za kilka miesięcy, zobaczysz gąszcz nowych włosów. A inna sprawa, że to może być wina tarczycy. Bierzesz jakieś leki na tarczycę?

Uciekam kochane, bo czeka na mnie usyfiony prysznic. Wczoraj już nie miałam go siły umyć, bo ja tylko w nocy mogę sprzątać, jak chłopaki śpią... No i wczoraj do 23:30 sprzątałam i już na kabinę siły nie miałam... Więc zmykam. Buziale :kiss2

Ser­ce oba­wia się cier­pień [...] Po­wiedz mu, że strach przed cier­pieniem jest straszniej­szy niż sa­mo cier­pienie. I że żad­ne ser­ce nie cier­piało nig­dy, gdy sięgało po swo­je marzenia...
/Paulo Coelho/
Avatar użytkownika
WaszaMaziczka
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 15:53
Lokalizacja: Radom

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 30 lis 2013, o 23:37

Witam :kwiatek . Dzień trochę zwariowany , rano jak zwykle trochę trzeba było posprzątać , później obiad i wyjazd do Uli bo wychodzili dzisiaj na 25 lecie ślubu koleżanki , uroczystość była w eleganckim lokalu , a my byliśmy z naszym Adasiem , wrócili szybko bo o 21 bo trzeba było Adasia położyć spać , a on bez córki nie uśnie , a teraz to my sobie świętujemy andrzejkowo :drinkwine :drinkwine , przydał by się jeszcze woski i wróżby , oj wspominam sobie moje dzieciństwo jak to było wesoło kiedy to mamcia piekła pączki , zbierały się moje koleżanki i robiłyśmy różne wróżby . :D
Marzenko ,do wakacji jeszcze daleko , :( tobie dużo czasu ucieka bo te dojazdy i to jest męczące , Maciuś pohasał i to jest też wielka frajda dla dzieci a co to za uroczystość była bo ja nie kojarzę , że jubilaci byli zaskoczeni ??? Marzenko ja wszystkiego na włosy już próbowałam , u mnie jest to że ja po operacji ginekologicznej nie miałam włączonej terapii hormonalnej i prawdopodobnie to jest przyczyna mojego wypadania włosów , tak mi powiedziała lekarka , a teraz to już jest za późno bo to powinno być do dwóch lat po a u mnie jest już 5 , a co ty mi poradzałaś bo już nie pamiętam ale chyba ja też ja stosowałam .Ale mi przypomnij , tarczycę mam zdrową , wyniki wszystkie są w normie .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 1 gru 2013, o 12:29

:o :o :| :papa: :papa: :pisze: :pisze: :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 1 gru 2013, o 15:41

hejka,
Marzenko, no niefajnie z tymi okienkami, musisz w te dni robić im kartkówki to akurat sprawdzisz w tym czasie :)
Kurcze, sprzątasz w nocy.. a rano tak wcześnie wstać.... masakra, przydalaby Ci się pomoc do sprzątania...
Kasiu jak gardło? No chyba się nie rozchorujesz?
Halinko, podusia fajna, nie znam się na modzie dla dziewczynek, co teraz modne ale podusia słodka :)

Teraz piję poobiednią kawusię, zapraszam do wspólnego picia przy kompie :)
A w piątek pojechaliśmy do Gdyni, po 21 zawiozłam chłopaków do Gdyni na dworzec SKM, pojechali sami kolejką do Gdanska, tam na dworzec autobusowy, jechali Polskim Busem do Warszawy, no cena śmieszna, tak to można jeździć do stolicy, autem 500zł paliwo a tu w sumie cała podróż 150zł. A po co jednym autem wracać a drugim tym kupionym skoro można pojechać autobusem a wrócić tylko jedynym autem. Ile kasy zaoszczędzone. No ale w Warszawie musieli jechać taxi na inną dzielnicę skąd odchodził pociąg i jeszcze 1,5 godziny tym pociągiem jechali. W sumie z czekaniem to jechali 11 godzin (no, tu wyjechali za szybko i czekali godzinę w Gdańsku).
Wracali prawie 9 godzin ale musieli raz stanąć na obiad a drugi raz bo już temu koledze wszystko się zmywało, noc nieprzespana a tu nagle jechać ponad 500km to daje swoje.
Jak wrócili to wypili pół litra żeby oblać auto i jechaliśmy do domu.

No a my jak wróciłyśmy po odwiezieniu ich to wyciągnęłyśmy ajerkoniak i tak całe pół litra żeśmy wypiły..... Poszłyśmy spać o wpól do 2 a ona musiała na 8 jechać na mszę za babcię (ta co zmarła miesiąc temu). No ale ona ma alkomat więc sobie zmierzyła i coś tam jeszcze wykazywało więc zjadła śniadanie, wypiła kawę i czekała aż będzie 0,00. Starsza córka jechała z nią a młodsza została z Marcelem. No i mi się nudziło i upiekłam jej muffinki :) Przyjechała a tu jej teść siedział ze mną przy kawce i ciastkach :)
Chciałam jej posprzątać ale stwierdziłam że ona może pomyśleć że ja uważałam że ma brudno i dlatego jej posprzątałam (a ja chciałam po prostu coś robić), to tylko zamiotłam podłogę no i wzięłam się za te ciastka, które zresztą znikaly z talerza jak ciepłe bułeczki :)
Potem razem pojechałyśmy do Tesco, kupiłam Marcelowi już gotową paczkę slodyczy za 19,90 a tam rózne batoniki, wafelki, ciasta, żelki, cukierki, czekolady. Aż się dziwiłam że wyszło 19,90. A wzięłam i mam już na Mikołajki spokój. Prezent dostanie pod choinkę a teraz tylko slodycze. W Tesco był Monopoly za 85zł, to cena jak z allegro, no a tam jeszcze przesyłka dochodzi... Tylko nie miałam już tyle kasy więc mu nie kupiłam.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 1 gru 2013, o 16:02

Agnieszko , poświętowałaś sobie z koleżanka w te Andrzejki , widzę że mufinki teraz robią furorę , chyba wszyscy je lubimy :D Ja dzisiaj upiekła zwykły drożdżowiec ze śliwkami , czekam na syna Pawełka , synową i naszą Aneczkę , chyba dzisiaj dam jej już prezent na Mikołaja , bo chyba dopiero przyjadą na święta , to pod choinkę będzie drugi Po niedzieli zabieramy się z mężem za porządki już świąteczne takie grubsze , mycie okien wszystko w szafkach a tego trochę jest . oby tylko pogoda dopisała , ;-)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 1 gru 2013, o 16:35

Hej ]:-) ]:-) ]:-) ]:-) ]:-)
O widzę,że Halinka nas pogania do :pisze: :pisze: :pisze: :pisze: bardzo dobrze :D
Już piszę co u mnie.
Ze zdrówkiem dużo dużó lepiej,domowe sposoby o nich za chwilę,miód mnóstwo witaminy c i jest o niebo lepiej.
Ale z kim nie gadam to narzeka,że coś go 'bierze"
U mnie wiadomo,że sobota to jest na maxa zalatana,praca basen z małą obiad sprzątanie prasowanie a później kąpiel i gorąca woda z cytryną+ rum :D :D no to tyle w temacie domowy sposób dla dorosłych ;-)
Halinko to Ulka jest uwiązana jak mały nie zaśnie bez niej,zawsze pod ręĸą.
To się dziś gościsz ja też mam w planach grubsze sprzątanie po nd ale czas pokaże.
Aga matko pół litra adwokata,ja bym nie dała rady dla mnie stanowczo za ciężki i za słodki chociaż dobry nie powiem
A co ty koeżanki teścia podrywasz????i to na muffinki ;-)
No ja bym cię zabiła jakbyś mi zaczęłóa sprzątać nie znosę jak ktoś dotyka moich rzeczy :> :> :> :> :>
Wredna jesteś wiesz?????kartkówki każesz Mazikowi robić????
jak będzie mieć okienko to ma
-pić kawę
-czytać książki
-słuchać muzyki
-czytać forum
-odpisywać na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-malować paznokcie
-poprawiać makijaż
-robić zakupy na allegro
ogólnie relaksing,leżing itp
Maziczku łączę się w bólu mycie kabiny prysznicowej jest okropne jaką masz szklaną?????czym myjesz?????
Aga muszę zerknąć jaki monopol miał Marcin ale to był taki z elektronicznym bankomatem

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 1 gru 2013, o 16:50

ja wredna? A co, niech się dzieciaki uczą, angielski teraz to podstawa... Marcel ma sprawdzian teraz we wtorek, ciekawe co dostanie... 5 na pewno, ale czy uda mu się nie zrobić błędu i dostać 6? Jak go pytałam to zna słówka i zwroty, wie jak się pisze.
No wiesz, na zakupy na allegro to trzeba mieć kasę...
Ja nie podrywam teścia koleżanki, tylko oni mieszkają obok i przyszedł na kawę do synowej bo wiedział że syn jechał a nie wiedział że jej też jeszcze nie ma :) No to ja mu zrobiłam kawkę :)
Co do sprzątania to ja też bym nie chciała aby ktoś mi sprzątał, ale ja myślałam tylko o podłodze, wiadomo że ani łazienki nie będę jej myła ani nic....
nawet jak robiłam muffinki to jej córka mi dała miskę, foremki, składniki bo mi było głupio grzebać jej po szufladach i szafkach.
A jak ona pojechała po chłopaków (bo tym dużym autem to od razu pojechali na malowanie do warsztatu) to ja uszykowałam całą kolację, już wszystko stało na stole jak przyjechali.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]