Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 27 kwi 2014, o 19:55

Hejka
Ja też sobie od rana obejrzałam kanonizację,oprócz niewątpliwe aspektu katolickiego,to także wielkie wydarzenie historyczne.
I wiecie co w przeciwieństwie do wczoraj dziś u nas 22stopnie i popołudniu bylismy na grillu.
Mój pierwszy grill w tym roku.było miło smacznie i przyjemnie.
No nie do końca bo kociła im się kotka i jedneo ma martwe a dalej się nie może okocić no i problem bo nie ma weterynarza ma być późnym wieczorem,aż żal patrzeć jak się bidulka męczy.
U nas też staże płatne ok tysiaka może to faktycznie więcej jak z unii i jakoś watpię żeby można kogoś wywalić z UP,to tych pijących meneli dawno powinni a ci to kombinują,że hej

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 28 kwi 2014, o 12:09

Witam . :D Zrobiło się pochmurnie i chłodno , dobrze że nie pada , szykuję się na drobne zakupy ,

Kasiu , jak tam po grillowaniu ?? pojadłaś dobroci ??? no i jak tam kotka , żal mi tego zwierzaka , :(

Dziewczęta jak tam po niedzieli ????? Od czwartku znowu wielka laba , :D Jakie macie plany ??

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 28 kwi 2014, o 14:17

Hejka
U mnie dziś totalna zmiana pogody 16 stopni i pochmurno
Nie wiem niestety jak kotka zadzwonię to sie do wiem
A od rana nie miałam głowy,bo dziś miałam wolne i szłam na usuwanie znamion
Już jestem po strachu,przesympatyczny pan doktor usunął mi laserem 4 znamiona,nazwał dzielną dziewczyną ;-) :D i powiem wam nie bolała nic nawet znieczulenie choc dr mówił ,że będzie nieprzyjemne było ok
W środę mam kontrolę
A Halinko nie ma co tej mojej kuzynce zazdrościć,no chyba,że widoków mieszka w Agrigento ale męża ma typowego sycyjijczyka liczy się tylko mama i jak to ona kiedyś powiedziała nie może mu nawet bez pozwolenia teściowej majtek kupić
Ciężkie życie wiecznie podporządkowana no ale mimo,ze ma tu piękny dom nie ma jak wrócic,ma 3 dzieci ,których wiadomo prawo włoskie jej nie wyda
Pytałas Halinko czy pojadłam na grillu zjadłam pierś z kurczaka i kawałek sernika.
Plany na długi weekend są ale pewnie skończą się na niczym

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Kris » 28 kwi 2014, o 15:17

Hej chochliczku :)

Żyje żyje nie zginąłem tylko tak jakoś zawieruszyłem się na forum że tak nie po drodze miałem żeby do was zajrzeć. Ale juz się poprawiam i to się więcej nie powtórzy :)
Wybaczcie że nie odpisze na pytanie jeżeli takowe do mnie były ale się pogubiłem w tym wszystkim i nie wiem co komu miałbym odpowiedzieć:)

Hmm chochliczku a może to doktorek Cię tak znieczulił swoją osobą że zamiast myśleć o bólu myślałaś o nim albo jeszcze grzeszniejsze miałaś myśli :)
Spokojnie żeby Ci nie było tak źle to powiem że u mnie tez pogoa nie rozpieszcza, zimno i bez słońca

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 28 kwi 2014, o 15:45

Hej,co Wy opowiadacie? Gdzie Wy mieszkacie?
Ja wyjęłam dziś leżak i 1,5 godziny siedziałam, spaliłam się na raka, teraz dopiero zaczyna mnie skóra piec... a jeszcze opalałam się na sucho... potem tylko nakremowałam. Ręce i dekolt czerwony....upał normalnie.
Wczoraj mieliśmy gości, przyjechali w sobotę koło godz 23 i zaraz poszli spać bo to jednak 14 godzin jazdy. Potem przyjechał jeszcze brat teściowej z żoną, a jeszcze później kuzyn z rodziną przywiózł zaproszenie na 40-tkę.Tak więc gości pełen dom, a raczej nie dom bo siedzieliśmy na dworze, był grill...
Ale w cieniu jest chłodno, przy tym grillu jak słońce się schowało to każdy bluzę ubierał.

Kasiu, to nawet nie mówiłaś że to dziś masz ten zabieg. Jak się pytałam w zeszłym tygodniu to tak obeszłaś temat żeby tylko nie mówić że to dziś ;)
Halinko, a Ty jakie plany na majówkę?
Kris,no ciekawe gdzie Ty się podziewasz jak nie ma Cię na forum ;-)
Martunia,co u Ciebie?
Hadi, już koniec rehabilitacji? Baron rośnie?
Gosia a Ty gdzie na majówkę się wybierasz?

Ale czytam jak potłuczona.... przeczytałam bieżącą stronę a do poprzedniej dopiero teraz zajrzałam.
Powiem Wam, że może to i jest wielkie przeżycie być osobiście na kanonizacji ale według mnie w tv lepiej oglądać bo wszystko przetłumaczone,wytłumaczone co kto teraz robi,lepiej widać, z bliska. No wiadomo nie ma tych emocji w tv... no coś za coś.
Kasiu pytasz o jedzenie.... to co jadłam było dobre ale wszystko z drobiu bo wiadomo że tańsze a nawet sałatki porządnej nie było. Jakieś cuda że nie wiadomo jak to jeść.... i czy to w ogóle do jedzenia.
Chcesz link do odżywki? Zaraz poszukam....
Ty wiesz że nie mogę znaleźć? Nawet na stronie Pantene? Może to jakaś nowość? Lepiej zrobię Ci zdjęcie albo po prostu w Rossmanie zobacz odżywki w sprayu. Kosztują coś koło 15zł, ja akurat na promocję trafiłam za chyba 11,99

Ostatnio edytowano 28 kwi 2014, o 16:02 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 28 kwi 2014, o 16:01

Oj kris powiem Ci,że lekarz grzechu wart :D :D i kto wie co mi tampo głowie chodziło ;-) :oops:
Jak tak błądzisz nieboraku to może zrzutkę na jakąś nawigację zrobimy :D ;-)
Aga
Nie ominęłam tematu tylko pisałam,że powiem po ,po co masz się denerwowac moje nerwy starczyły :)
Moja kumpela w zeszłym tygodniu była po raz pierwszy na opalaniu natryskowym efekt super,ale mówi,ze po kąpieli woda w wannie brązowa
Opalenizna postarza :P :D

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 28 kwi 2014, o 16:04

A jak napisałaś rano że mam trzymać kciuki to w ogóle o tym nie pomyślałam :(
E tam, że opalenizna postarza.... ale jak ładnie wygląda :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 28 kwi 2014, o 20:20

Zrobiłam sobie zapiekanki z pieczywa tostowego , tak mi się dzisiaj zachciało jak zobaczyłam w piekarni bułkę tostową , no zjadłam sobie aż 4 kromeczki i takie moje odchudzanie :( :( Kurczę , kłuje mnie piersiczek , byłam na mammografii i jest wszystko w porządku , może to nerwobóle ????

Kasiu , no gratuluję ci odwagi , znamiona wycięte a teraz tylko zdjęcie szwów i po wszystkim . współczuję twojej kuzynce że takie ma życie , i jak długo ona tam z tym Sycylijczykiem żyje ??? i to znosi :( o ja zazdrościłam tamtych widoków , klimatu ,
Kasiu zwolnij tego zajączka bo chyba już rozniósł te jajka , tyle się naskakał z tym koszyczkiem :D :D :D

Agnieszko no my mieszkamy w tym samym kraju , kiedyś u nas było słonecznie i ciepło a teraz jest odwrotnie , sprawiedliwość musi być :D :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 28 kwi 2014, o 21:53

No widzisz Halinko też o zajączku dzis pomyślałam :)
Szwów brak bo mialam robione jal Lobelia laserowo,czyli mam założone plasterki ale nie wiem czy mam je ściągnąc czy do środy trzymać
Z kocicą to tak urodziła jeszcze jedno martwe i leżała mało żywa,no ale w końcu wrócił weterynarz(to ich sąsiad) wyciągnął 3 martwe dał leki i jest ok inaczej by bidulka zdechła
Aga no nie załapałaś
A moja kuzynka w sierpniu będzie 15 lat jak jest mężatką było super jak mieszkali w Rzymie ale od 10 lat mieszkają na Sycyli.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez lobelia85 » 28 kwi 2014, o 22:37

Hej hej hej!!!!
Jestem :)
Halinko, co do powodu rozstania P. z żoną, to tam o co innego poszło, bo ona młodziutka była i najbogatszego na d**ę złapała a on wcale jej nie chciał, tylko ojciec kazał i koniec. No a po ślubie z niej wyszło, jaka jest. Za wielką panią się uważała i nic nie chciała robić, ani pomagać im w tej gospodarce (no wiadomo, ze nie to aby na traktor wsiadała, ale nawet w papierach czy jak ktoś przyszedł zamówienie składać, to ona nic )ani nawet w domu. Wiem, że nawet obiad tylko dla nich dwojga gotowała a ojciec musiał sam sobie jakąś kanapkę zrobić, pranie rozdzielała...No takie tam schizy...No i w końcu P. ją wywalił z domu. Tzn. Kupił jej i dziecku mieszkanie, rozwód na szybko, kupę kasy jej daje, ale nie chce mieć z nią nic wspólnego...Ona teraz z gościem, co ma ponad 50 lat jest, a ona dwa lata starsza ode mnie....No ale też podobno bogaty :/
Co do czarnego, to nie martwcie się o mnie :)Fajniutki jest i tyle, kawka kawką- dzisiaj znów się spotkaliśmy, ale to takie chodzenie po bułki na razie jest i zobaczymy....
Z newsów mogę wam powiedzieć, ze wczoraj odwiedził mnie mój mąż z siostrą i jej synem. Siostra miała rozprawę w piątek, ale oni tam wszytko ugodowo. No kilkanaście dni i by były dwa rozwody w rodzinie w jednym miesiącu...Nawet trochę pogadaliśmy i może, może będzie dobrze...
Paolcia, no tak jest przecież w regulaminie urzędu pracy (chyba każdym), ze za odrzucenie propozycji jest karencja 3 miesięczna, za drugie odrzucenie jest 9 miesięczna a za trzecie roczna....Tak samo, jak z niestawieniem się w wyznaczonym terminie...Teraz męża mojej koleżanki wywalili, bo przegapił termin i pojechał trzy dni po....A dzieci przy nim ubezpieczone były i klops...teraz matka musiała je do siebie przepisać...Co do samego stażowego, to ja już raz byłam na unijnym a to tylko raz można...Wtedy dostawałam na rękę 680zł :/
Kasiu a nie mówiłam, że nie ma się czego bać???? Dzielna kobitka z Ciebie ;-)
Aga, fotkę z opalenizną poproszę :)
Halinkaaaaaa, gdzie Ty tu o zapiekankach piszesz??????? Normalnie ślina po brodzie mi płynie....jutro na śniadanie muszę zrobić....

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki...

Obrazek
Avatar użytkownika
lobelia85
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 17:16

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 29 kwi 2014, o 08:14

Hejka ]:-) ]:-)

w skrocie u mnie wszystko dobrze maly sie dfobrze uczy co raz wiecej mowi po niemiecku ,zmienilismy mieszkanko na wieksze i teraz remont po woli idzie juz po slubie :) ubaw byl niezly mielismy ekspresowy slub w 5 minut doslownie urzedniczka po prostu rewelacja poszla nam tak na reke ze hej :D :D

Malinko dla ciebie zdjatko bo ty FB nie masz i oczywiscie buziole od Tomcia
Obrazek
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 29 kwi 2014, o 08:21

ucielo mi chlopa wrrr nie moge normalnie zdjecia wstawic pozniej sie pomecze
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 29 kwi 2014, o 08:46

hej :)

Malinko, a lekarzowi mówiłaś o tym bólu ??

Lobel, a jak się dogadujesz z połówkiem ?? fajnie że kogoś poznałaś ;)

Mysza, już pisałam na fb, wyglądałaś bosko :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 29 kwi 2014, o 15:48

Witam . :D Od rana wybrałam się do Selgrosu , kupiłam wołowinkę , lubię tam mięsko kupować bo tam rozbierają na miejscu i zawsze jest świeże , :D a przy okazji jeszcze inne rzeczy kupiłam bo jakże by to było żebym coś przegapiła i niby mało tego w koszu było a sporo forsy poszło , :( Fajnie już że tam można płacić już kartą bo to dla mnie wygodne :D później pojechałam do krawcowej żeby mi na 12 maja coś uszyła ( rocznica komunii i bierzmowanie ) muszę jakoś wyglądać :D wróciłam szybko obiad i teraz dziadek z Natusią pojechali na przejażdżkę rowerową bo pogoda jest ładna więc trzeba to wykorzystać .

Witaj nasza zgubo Martusiu- Myszko , ślicznie wyglądałaś , musiałam sobie aż poobracać laptop żeby lepiej ciebie widzieć , kreacja piękna , a i ty cudownie wyglądasz , służy ci tam pobyt przy boku lubego , Tomuś śliczny chłopczyk , podobny do ciebie ,duże całusy dla niego :D :D szkoda że męża twojego nie widać :( Pisz do nas jak ci się tam żyje :D

Musze przerwać pisanie , moi wrócili . Później jeszcze dokończę pisanie


No już jestem z powrotem , piję piweczko malinowe , ale smaczne :D :D :P :P

Hadi ja te kłucia mam od dawna , mammografie są dobre lekarze mnie badali i nic nie widzą a to takie bóle jakby mnie ktoś szpilka kuł :( i to co jakiś czas .Smaruje amolem .

Kasiu , biedna ta kocica , namęczyła się i to jeszcze martwe miała kocięta . :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 29 kwi 2014, o 21:43

Hej babiszonki
U mnie dziś piękna pogoda więć pół dnia pracowicie w ogródku.
Potem podjechałam do bankomatu bo chciałam wypłacic pieniądze na prąd i tak w jednym brak środków w drugim podjeżdżam a tam stoi dwójka ludzi i wydzwaniają,że im karty wcięło,to już nie ryzykowąłam
Jutro wypłacę
Halinko może to faktycznie nerwobóle,może się zdenerwowałaś i stąd to kłucie.
No tak selgros ma fajne mięsko
Żeby Cię rozbawić napiszę Ci,że nasza stara koleżanka już zarzuciła dietę ;-)
Lobelko no pisałaś pisałaś,ale wiesz jak jest jak się samemu nie sprawdzi to......
Myszko już pisałam zjawiskowo wyglądałaś,bardzo twarzowy masz kolor włosów
Hadassa jakieś plany weekendowe????
Dzis w końcu zrobiłam i wysłalam swojego pita ;-)
Aga ?????gdzie się podziewasz,matka założycielka powinna świecić przykładem :D :D :P

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 29 kwi 2014, o 21:47

hej Chochliku :D
ano jedziemy do X, do domu, z moją siostrą i szwagrem ;) pozwiedziac trochę czechy i niemcy ;)
a Ty jakies plany masz ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 29 kwi 2014, o 22:08

Czyli rozumiem,że twój X pochodzi z nad granicy.
Jak tak to macie super bazę wypadową
Miałam nadzieję na Szklarską lub Karpacz ale z braku urlopu mojego połówka pewnie zostanie grilowanie na ogródku,dobre i to byle pogoda była

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 29 kwi 2014, o 22:49

w Szklarskiej jest dobra knajpa, o której wspominałam :D i polecam i nie tylko ja :D kolejki mówią same za siebie...
no my nie wiedzieliśmy czy szwagier urlop dostanie.. i tez mielismy jak coś grilowac i na rowerki :D

a ja pita też wczoraj robilam ;) i masa jeszcze ludzi :D

tak, X pochodzi znad granicy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 30 kwi 2014, o 10:20

KASIU
Rocznica Ślubu to ważna chwila
niech będzie dla Was bardzo miła.
Pragnę więc złożyć szczere życzenia:
miłości, zdrowia i powodzenia.
A każdy rok razem spędzony,
niech będzie piękny, wymarzony.


Ano jestem,jestem...
Jakoś nie mam weny do pisania, zresztą w kompie spacja mi szwankuje i jak mam dwa razy ją wciskać żeby normalnie pisać to mnie szlag trafia.
Myślałam że jakiś paproch pod nią wszedł ale za długo to się dzieje.

Halinko a jakie to piwo malinowe pijesz? Redsa? A w niedzielę kupowałam sobie Redsa i chciałam cytrusowe ale były tylko w 4-pakach a ja chciałam jedno i wynalazłam żurawinowe.Nie wiem czy to nowość czy po prostu ja dawno nie kupowałam ale spróbuj, jest przepyszne. Dziś też sobie kupię :) i wieczorkiem wypiję.
Znów nowa kreacja mówisz, no ale jak cały czas imprezy w rodzinie są to co chwilę trzeba kupować albo szyć coś nowego. Faceci mają lepiej,chodzą lata w jednym garniturze, najwyżej koszulę nową im się kupi, ewentualnie krawat. A my?

Martusiu,ja głupia zamiast wejść najpierw na forum i poczytać co u Ciebie to napisałam na fb a odpowiedź mam tutaj. Dokładnie napisałaś to o co pytałam :)

Hadassa, czyli szykuje się wyjazd na majówkę :) Coś mówią że w piątek ma być załamanie pogody, burze... ach, żeby tylko się nie sprawdziło....

Kasiu, pierwsza część mojego postu specjalnie dla Ciebie z okazji XX rocznicy ślubu :)
Chciałam wczoraj się pytać czy rozliczyłaś swojego pita bo robiłaś je wszystkim a Ty na szarym końcu.
Ja wczoraj zajrzałam na moje konto zobaczyć czy może już dostałam kasę za zwrot podatku, co prawda to marne grosze bo tylko za chorobowe z zusu no ale chociaż na opłatę za internet będzie. No i patrzę a na koncie mam dodatkowe 36zł z banku pocztowego. Myślę sobie za co,skąd,jak? A to się okazało, że to za opóźnienie w dostarczeniu paczki. Ale ja żądałam 200zł a oni przysłali 36 bo maxymalna kwota odszkodowania to podwójna wartość opłaty którą ja zapłaciłam. No cóż...
A słuchaj, skoro mąż nie dostał urlopu to Ty przyjedź do mnie :) :) :) Spanie dostaniesz, jeść też więc tylko jakoś się tu dostań.

Myszka, oj dawno Cię nie było... jeszcze raz gratulacje, wyglądałaś pięknie,Twoi mężczyźni również. Super, że się dobrze układa. A jak Tomusiowi idzie w szkole? Jak język?

A jeśli chodzi o moją pracę to teraz lada chwila, mam czekać na telefon...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 30 kwi 2014, o 14:25

Witanko :D :D :D Ale mamy śliczna pogodę , :D zaraz i humorek lepszy , ja od rana plączę się po mieszkaniu , trochę posprzątałam , załadowałam pralkę żeby pranko pięknie się wyprało i na balkonie wyschło ,przesadziłam dwa kwiatki i jestem ciekawa czy będą rosły bo ja ręki do kwiatów nie mam . Zaraz będzie Adaś więc i obiadek muszę mu dać :D Przyszła paczka bo zamawiałam bakalie przez internet i teraz pałaszuję imbir kandyzowany , kurcze ostry okropnie ale dobry , :D zamówiłam również żurawinę będę robić na wieczór taki koktajl z otrębami , to będzie taki zagłuszacz głodówkowy :D :D

Kasiu , dużo szczęścia , dużo miłości , niech dalsze wasze życie będzie radosne . :D :D :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek

Kasiu , właśnie wyczytałam że zapał naszej koleżanki zgasł , tego się nawet spodziewałam , no cóż może znowu znajdzie coś dobrego :D Jak tam wyglądają twoje plecki , ściągnęłaś już te plasterki ?

Agnieszko , to piwo to nie wiem jaki producent , a to które polecasz to sobie kupię żeby spróbować skoro twierdzisz że takie dobre , bo ja lubię te smakowe ,co do kreacji to ja przez okres dwóch lat nic nie szyłam dopiero teraz mnie przymusiło więc zaniosłam materiał który leżał u mnie od dwóch lat , miałam szyć sukienkę ale zrezygnowałam i szyję sobie kostiumik :D

Hada , miłego spędzenia wekendu :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 30 kwi 2014, o 16:22

Hej ]:-) ]:-) ]:-) ]:-)
Moja szyja Halinko :D Lobelka miała na plecach wyglądam jak pokąsana w szale namiętności :D :D :D
Ogólnie byłam dziś na kontroli jest ok dr zdarł plasterki :evil: :evil: przyjemne to nie było,no ale goi się ładnie mam pokazać się za 3 tygodnie.
A dziękuję wam za pamięć i życzenia
Zarobiłam ciasto drożdżowe tzn zasypałam bo mam przepis na sypane i samo się robi.
Pranie sę pierze chyba 3 pralka i tak pomału leci
Ja też nie mam ręki do kwiatów
Imbir zajadasz kurcze jak ostry to nie dla mnie
Mój pit to pikuś ale małża to trochę bardziej skomplikowany no i jego zawsze na koniec odkładam,ale już poszedl po łączach
Aga ja ci dam weny nie masz :angrywife :angrywife :angrywife :angrywife popraw mi się ale już
Jakby co to wieczorkiem się odezwę
Hada udanego weekendu
No na tą knajpkę liczyłam ale pewnie będzie ..............................

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 30 kwi 2014, o 20:50

Leżę objedzona ;-) ;-) , na kolację zrobiłam sałatkę z selerem konserwowym , tak mi się zachciało a właściwie to mojemu i nie mogłam odmówić bo dużo dzisiaj mi pomógł więc to w ramach rewanżu a że bardzo lubi sałatki więc niech się cieszy :D

Kasiu ,imbir kandyzowany jest super, pomimo że jest ostry , tego dużo się nie zje a trawienie jest lepsze . :D a ja myślałam że te znamiona miałaś na plecach a to na szyi , dobrze że dobrze się goi , ciekawa jestem czy będą jakieś znaki po tym laserze . . U mnie dzień przeminął leniwie :( nic szczególnego się nie działo wszyscy szykują się do miłego spędzenia tych wolnych dni , ruch na drogach wielki, w sklepach pieczywa u nas brakowało moja Ula po wyjściu ze szkoły już nic nie dostała więc chlebuś piekła dobrze że miała zakwas . :)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 1 maja 2014, o 07:14

Wpadam sie tylko przywitac i zyczyc udanej majoweczki, buziaki

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 1 maja 2014, o 09:31

:polska :polska :polska :polska :polska :polska Witam . :D Ja dzisiaj na wielkim luziku , planów nie mam więc co się mi napatoczy to będzie , dzisiaj na obiad mam kaczkę pieczoną , nigdy jeszcze takiego ptaszka robiłam :( mam nadzieje że może moja Ula przyjdzie i swoim okiem zerknie . Kupiłam ją na święta i siedziała sobie w zamrażarce bo nie wiedziałam jak się za nią zabrać :( Pogoda piękna aż żal siedzieć w domu .Teraz piję kawusię więc może ktoś się skusi i siądzie żeby mi towarzyszyć :D :D

Haduś czyli zaraz wyjeżdżasz w góry ???? życzę miłego spędzenia czasu :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 1 maja 2014, o 11:03

Hejka :)
Kurcze, moja piękna pogoda zawędrowała chyba gdzieś na południe Polski.
Rano przez rolety prześwitywało słoneczko, myślałam że znów będzie piękna pogoda a jak wyszłam na dwór to ziąb straszny,wiatr a teraz to już w ogóle słońca nie ma,chmury ciężkie,szare całe niebo zakryły.
No i 1 maja spędzę sobie w domu.
Teściowie jechali do Gdyni bo Niemcy chyba w sobotę wyjeżdżają to teściowa jeszcze kurczaki im dziś biła i jajka chce dać to jechali zawieźć.
A my siedzimy w domu... nawet specjalnie obiadu robić nie będę. Jest jeszcze żurek od wczoraj ale tak jak Marcel lubi tą zupę tak mu wczoraj nie smakowała i nie chciał jeść.
Dziś na fb wynalazłam jakąś pizzę z patelni,ciasto bez drożdży,tylko mąka, sól, olej i ciepła woda....ciekawe co to będzie. Ano spróbuję, może będzie dobre to na szybko częściej będzie można robić.

Halinko,ja sałatkę z selerem konserwowym miałam na Święta. A co do niej dajesz? Bo ja ananas,jabłko, jajko, kukurydzę no i majonez.
Kaczka u nas jest czasem pieczona ale ja kaczki nie jem. Nie lubię.

Hadassa, Tobie życzę udanej majówki i dobrej pogody do grillowania:)
Zresztą wszystkim Wam tego życzę...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]