Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 5 lis 2013, o 19:45

kochana ja nic innego nie robię wciąż rozmawiam z młodym że tak nie mozna się zachowywać zajęcia z psychologiem ma w każdy poniedziałek,ma zajęcia kompensacyjne godzinkę trwają.a mnie się wydaje że młody tęskni już za moim M,rozmawiają przez telefon ale widać że tęskni bo wciąż rysuje albo układa coś z klocków i mówi że jak M wróci to mu pokaże bo to dla niego jest.może tu jest przyczyna?nie wiem już sama.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 5 lis 2013, o 20:45

Może i masz rację,ze odreagowuje tęsknotę
Spróbuj pogadać z nim,dlaczego M nie ma kiedy najprawdopodobniej przyjedzie,że was kocha ale musi pracować
Wiem on to na pewno wie,ale powtórzyć nie zaszkodzi:)))))
Aga no wiesz niby Tomuś to duży chłopiec ale jest dzieckiem,które sporo w życiu przeszło,niejeden dorosły nie dałby rady
Takie ciężkie pobicia zostawiają też urazy i mikro urazy neurologiczne tak więc w/g mnie on potrzebuje milion razy więcej cierpliwości,miłości i zupełnie innego traktowania niż przeciętny 8 latek
Tak Aga bez telefonu mogę zmienić już dziś,no nie wiem po co mi zawracała głowę.
Moja mama robi rewelacyjne leczo,ma nowy przepis z czerwoną fasolą jest super

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 5 lis 2013, o 21:29

No tak jak mówisz Tomek wymaga sto kroć wiecej cierpliwości :) trzeba wszystko 200razy powtorzyć aby załapał o co chodzi,więc powtarzam codziennie w kółko to samo.
Naskrobałam ten pozew masakra długi strasznie jest ale mam nadzieję że skuteczny choc wiem żę z takimi firmami ciężko walczyć
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 5 lis 2013, o 22:16

Wróciłam z gościny , pogoda nadal fajna bo bez deszczu .
Myszko , walcz bo coś tutaj mi też nie pasuje , będę trzymała mocno kciuki za twoją wygraną a jeśli chodzi o Tomusia , to on chodzi do psychologa ale w szkole jest psycholog szkolny , pedagog szkolny ,może on coś poradzi , mi się wydaje że świetlicowa nie może ci zakazać przyprowadzania dziecka ,to dziecko jest szczególnej troski , to ona powinna ci pomóc a nie zakazywać .
Kasiu , na abonamentach telefonicznych się nie znam , nigdy nie biorę telefonu od operatora bo to i abonament jest wysoki . Dzisiaj jest Elżbiety , Moniki mama jest solenizantką .
Agnieszko a po rozliczenie to jak ty się z nim umówiłaś?? on cwaniak , trzeba było mu klucze oddać ostatniego miesiąca i zakończyć umowę , ciekawa jestem jak to się zakończy .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 5 lis 2013, o 23:02

Malinko on ma zajęcia z psychologiem i pedagogiem za jednym przysiadem :) kobieta ma 2 kierunki i jest bardzo sympatyczna dzieci ja kochają a mój mały kocha po prostu każde zajęcia z nią.pozew nasmarowałam na 6 stron podaniowych dosłownie krok po kroku mojej kadencji w tym zakładzie a że jestem tam 8 lat zatrudniona to było co pisać,okaże się na rozprawie głównej wiem że nawet jeśli sąd zadecyduje nie po mojej mysli mam prawo do apelacji i na pewno z niego skorzystam,niech wiedzą że na głupią nie trafiło
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 5 lis 2013, o 23:16

Myszko , walcz bo nic teraz nie zostało , 8 lat pracy to dużo , chociaż ja w sądy nie wierzę , różnie to bywa , musisz mieć dobrego adwokata i to nie starego ,młody jest bardziej rzutki , chce się wykazać , znam to ze swojej autopsji .A pytałaś się tego psychologa co ona radzi ???

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 5 lis 2013, o 23:29

Jutro będę rozmawiała z psycholog w szkole zobaczymy co ona powie ciekawego mi na ten temat.
a teraz zmykam do łóżka grzecznie bo rano z worami wstanę pod oczami 2 noce nie spałam czas odpocząć
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 5 lis 2013, o 23:41

:zzzz : :zzzz :zzzz

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 6 lis 2013, o 09:31

Wstawać śpiochy :) ja już 2 kawusię męczę za raz teściowa będzie i jedziemy do tego sądu trzymajcie kciuki mocnooo
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 lis 2013, o 12:16

hejka,
Myszko, trzymam kciuki, teraz pewnie jesteś już w sądzie, dobrze że teściowa Ci pomaga w tym wszystkim.
Byłam na gminie załatwić sprawę z moją kwiaciarnią.
Halinko, ja chcialam mu zostawić klucze a on powiedział że jak mu zapłacę wszystko.
To było dokładnie tak: umówiliśmy się na 2 listopada, że zapłacę mu wrześniowy i listopadowy czynsz i ten nieszczęsny podatek, w sumie 1177,50. Ja miałam tylko kasę za dwa czynsze czyli 800. On powiedział że w takim razie nalicza mi odsetki od 11 września (niby dlaczego skoro byliśmy umówieni na 2.11 a za wrzesniowy czynsz mu dałam) i jemu zrobiło się ponad 2,5 tys. Raz, że powinien odsetki liczyć od dnia 2.11 a dwa że nie 5% dziennie bo to niezgodne z prawem cywilnym.
I po trzecie w kodeksie jest tak, że lokal musi być od razu zdatny do użytkowania a skoro tam był styropian na ścianach to nie mogłam w czymś takim handlować. Bo wyobraźcie sobie że wchodzicie do kwiaciarni a tam zamiast być ladnie to jest goły styropian na ścianach... wyobrazacie to sobie? bo ja nie....
Po czwarte on miał w umowie że remonty są na mój koszt ale robienie tych ścian nie było remontem tylko wykończeniówką.
Po piąte w kodeksie wyczytałam że jak są ukryte wady, typu wilgoć albo kopcący piec to właściciel musi je naprawić a na czas nienaprawienia musi obniżyć mi czynsz.
Ja mu już w niedzielę napisałam że mam resztę pieniedzy to on teraz nie odpisuje bo gra na zwlokę. Powiedział że mam jeszcze mu zapłacić za czynsz za listopad, czy będę handlować czy nie to go nie interesuje.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 lis 2013, o 12:52

Witam. :kwiatek JA tak na krótko bo mamy dalej Adasia , u nas pogoda brzydka bo deszczowo , rano jeszcze było ładnie i dopiero po 10 zaczęło padać .Piję kawkę , zapraszam .
Myszko od wczoraj trzymam kciuki za pomyślne twoje załatwienie , pisz też co tam z Tomusiem .
Agnieszko ja tak czytam co ty za umowę dziwną podpisałaś , kto ja zredagował , chyba on sam , bo to wszystko jest tylko na dobro jego a nie wynajmującego , co on wynajmuje ruderę żeby ktoś mu remontował i jeszcze mu płacił za wynajem jak za dobry lokal ??/ coś mi jest nie tak . a ty go zawiadomiłaś pisemnie ???? bo on może ciebie unikać jeszcze długo aż kogoś znajdzie chętnego a od ciebie będzie wyciągał odsetki oj wielki cwaniak ,Ty masz do niego adres więc goń i mu te klucze rzuć tyle że weź kogoś na świadka bo on jest bardzo bezczelny :diabel

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 lis 2013, o 14:48

Halinko, specjalnie jechałam z uczonym szwagrem tą umowę podpisywać i on też niczego nie wyłapał. To dopiero wyszlo "w praniu".
Klucze jak mu oddam to musi pokwitować bo według umowy jeśli nie pokwituje to oznacza że dalej wynajmuję lokal....
Jego adres znalazłam w necie i jak z adwokatem napiszemy pismo to wyślę poleconym z tzw "zwrotką" żebym wiedziała że odebrał. A na razie wynająć nikomu nie może bo ja mam klucz.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 6 lis 2013, o 15:06

Jestem wniosek do sądu złożony odwrotu już nie ma :)
Rozmawiałam w szkole z pedagogiem psychologiem i logopedą i nikt nie ma zastrzeżeń każdy jest zadowolony i mówi że Tomek sumiennie pracuje na ich zajęciach czyli kłopot jest tylko na świetlicy.nie wiem co zrobić z tym wszystkim mam
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 6 lis 2013, o 16:30

Hejka
Siedzę i się nudzę.
Szefowa na wyjeździe,ruch marny,na dworze leje a ja pomalowałam paznokcie,tak tak w pracy,a teraz buszuję po necie.
Halinko Adaś chory,że jest u was????to wam wesoło.
Aga jak to nie masz adresu tylko po necie szukasz?????jaja sobie robisz????
To co Ty masz na umowie????i ten dupek od 02 nie dał znaku życia????
On ewidentnie chce Cię naciągnąć na kasę.
Myszko a może problem nie w Tomku tylko pani na świetlicy????
Trzymam kciuki za wygraną w sądzie

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 lis 2013, o 16:40

Agnieszko , to ty jesteś w pułapce , on może ciebie jeszcze miesiące unikać a ty będziesz mu musiała płacić , u mnie jest że miesiąc przed opuszczeniem trzeba zgłosić że kończysz wynajem , a pamiętam że ty mu już wcześniej zgłaszałaś to dlaczego on wymaga od ciebie czynszu za listopad ???? szkoda że nie dawałaś mu to wszystko pisemnie i za pokwitowaniem , myślę że klucze bym mu wysłała też pocztą za potwierdzeniem odbioru i z pismem zostawiając u siebie kopię , ciężka sprawa .

Myszko , no to czekamy na dalszy rozwój wydarzeń , a co do świetlicy to może ta pani która prowadzi świetlicę nie ma podejścia do dziecka , według mnie to ona nie ma prawa zabraniać Tomusiowi na pobyt w świetlicy ,świetlica jest dla wszystkich dzieci , No nie wiem co poradzić , bo przecież tylko tam on jest taki agresywny .
O Kasiu prawie w jednym czasie pisałyśmy , mamy takie samo zdanie jak w przypadku Myszki i jak w przypadku bardzo dziwnym Agnieszki , przecież w umowie powinien być adres z wynajmującym /

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 6 lis 2013, o 17:09

ja już sama nie wiem co jest grane
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 lis 2013, o 18:31

Myszko , czy ty byłaś u dyrektora szkoły w sprawie Tomusia , ja się teraz dowiedziałam że nie może ta pani ze świetlicy zabronić mu przychodzić ona musi rozwiązać problem , nie wiem kto prowadzi ta świetlicę czy to jakiś pedagog czy ktoś tylko zatrudniony do pomocy , bo zazwyczaj to sa pedagodzy .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 lis 2013, o 19:30

Kasiu, paznokcie malować w pracy... no, no, a myślalam że tylko ja mialam taki mały ruch że paznokcie malowałam :)
Ano nie znam adresu tego glupka, musialabym jeszcze zobaczyć w umowie (teść wziął do skserowania bo chciał zostawić u adwokata) ale zdaje mi się że tam nie ma.
Tak, od 2 listopada się nie odzywa, ja 3-go dzwoniłam do niego, pisałam, miał komórkę wyłączoną, dzwoniłam na domowy - nikt nie odbierał. 4-go napisałam że wczoraj do niego dzwoniłam i też nie odpisał. Specjalnie gra na zwłokę ale ja to wszystko powiem adwokatowi, mam w komórce wszystkie jego sms, te że zgadza się na zapłatę 2-go i te jak 3-go pisałam że mam już kasę.
Niech sobie robi na zwlokę, będzie kolejna sprawa dla adwokata. On sobie działa na własną niekorzyść. Niech nie myśli że mu zapłacę za listopad. Może faktycznie wysłać mu ten klucz pocztą.... ale najpierw zobaczę co powie adwokat, czy mi doradzi go wysłać razem z pismem...

Halinko, ja mialam w umowie 3-miesięczne wypowiedzenie liczone od 1 dnia następnego miesiąca. Ja do niego dzwoniłam 5 sierpnia czy możemy anulować te 5 dni i liczyć do końca października to się zgodził po uregulowaniu opłat. A że podatku mu nie zapłaciłam to anulował swoją zgodę. A ja mu czynsze zapłaciłam. No i pytanie, skoro zapłaciłam czynsz to dlaczego liczy odsetki???? Dureń jak nic.... Zresztą cała wioska o nim mówiła jaka to swinia, a jego matka była jeszcze gorsza. Z moimi sąsiadami mieli wojnę o drzewo które jest pomiędzy ich działkami.... jak najdalej od tych ludzi. Tylko jego żona bardzo miła, nie wiem jak ona może z nim żyć.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 6 lis 2013, o 19:56

może faktycznie pójde do dyrektorki heh same problemy ostatnio ale mam dobre wieści

Mój kochany M w piątek w nocy będzie w domku :fallinlove :fallinlove :fallinlove
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 lis 2013, o 20:44

Agnieszko no to ja już nic nie rozumiem , trzy miesiące przed rezygnacją?????? to kto może przewidzieć tyle na przód , ciekawa ta umowa ???? :twisted: :o

Myszko , no to chociaż jakaś wesoła wiadomość , twój miły wynagrodzi ciebie i da ci oparcie .Może i on pójdzie do szkoły i poruszy tą sprawę bo to też dla mnie jest dziwne , moja córka jest nauczycielem i jak jej o tym powiedziałam to się bardzo zdziwiła że tak potraktowany został Tomuś .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 6 lis 2013, o 21:21

Halinko to spytaj córki co ja mam zrobić.
Sprawę z przedszkolanką znasz,no i okazuje się,że zwolnić jej nie można bo chroni ją karta nauczyciela.
Rodzice piszą petycję pod,którą będą zbierać podpisy i jak zwykle rodzice podzieleni część chce jej usunięcia część nie.
A ja jestem w kropce i bardziej się schylam ku podpisaniu a z drugiej strony żal mi człowieka gdzie kobieta 50+ dostanie pracę ehhhh dylematy
O Myszka będzie gorąco:)))))
Aguś ano tak malowałam paznokcie piłam kawkę i sms z kumpelą

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 6 lis 2013, o 21:24

on zawsze był traktowany inaczej a ja chciałabym aby go traktowali jak normalnego i równego innym dzieciom

hhehee nie wiem czy będzie gorącą ale mały będzie szczęśliwy bo wprost na jego urodziny będzie chyba najlepszy prezent dla niego :) a nic mu nie mówiłam będzie miał niespodziankę w sobotę rano jak wstanie :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 lis 2013, o 21:30

Myszko, super że Twój M przyjeżdża :happy :happy
Ale się Tomuś ucieszy w sobotę...

Halinko, no właśnie dlugi okres wypowiedzenia dlatego w lipcu jeszcze nie byłam pewna czy zamykać na zimę czy trzymać do lipca. Ale jak przemyslałam sprawę ogrzewania i marznięcia zimą to jednak stwierdziłam że jednak zamknę przed zimnem.

Kasiu, sms z kumpelą w pracy??????????????? Jestem zazdrosna :angrywife
Ja uwielbiam te nasze wieczorne sms :) Ile zwierzeń.... nawet takich najsrytszych.... :serca
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 6 lis 2013, o 21:34

Ja tez się cieszę jak małe dziecko :swing że on wraca juz się tak mocno stęskniłam za nim :fallinlove ,brakuje mi naszych wspólnych pogaduch wieczorami przy :drinkwine ,wspólnego :cooking ,ale mały to normalnie banana będzie miał od ucha do ucha ale i jaki :shock: dla niego bo zapewne się z rana rozpędzi do mnie do :zzzz aby poleżeć a ty zajęte miejsce będzie kupa :lol: :lol: o poranku :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 lis 2013, o 21:39

Chciałabym zobaczyć wtedy jego minę :D
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]