Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 16:32

No faktycznie jutro ma urodzinki :) Nie spojrzałam na suwaczek a jakoś myślałam że to w sobotę....
Halinko ja mu miałam do zapłaty za jego chory podatek na gminę, 377zł.
A jak ostatnio dawałam mu pieniądze to na pokwitowaniu napisalam że daję za czynsz a on to skreślił i napisał że za czynsz nie, tylko że zapłaciłam mu podatek a za czynsz zalegam. Cwaniak.... Bo wie, że od czynszu mu mogą lecieć odsetki a od podatku nie. Więc tą kasę którą mu jeszcze wisiałam to on zaliczał jako czynsz a dla mnie to był jako ten podatek. Bo tak miał w umowie że ja mam płacić podatek do gminy.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 9 lis 2013, o 16:35

Nie wiem gdzie są te nasze foty w jakim dziale??????
Swoją drogą Aga jakiś dziwny ten wasz wynajmujący,czy ty masz w umowie czynsz + podatek do gminy??????
Jakoś zagmatwane to wszystko.
Wiecie,że ja zapomniałam o tym,że pn jest wolny w lodówce tak nie za ciekawie ;)
Najwyżej skoczę do mojego sklepiku i coś dokupię.
Stare forum czytałam
Mam napisać co myślę????może lepiej nie

Ostatnio edytowano 9 lis 2013, o 16:38 przez chochlik70, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 9 lis 2013, o 16:38

To ty masz jakąś inna umowę , ja podatek odprowadzam do US a nie do gminy . Bo za wynajem to skarbówka ściga ,a teraz to będzie pustostan , a czynsz kto teraz będzie płacić ?? to chyba on ???

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 9 lis 2013, o 16:39

Ale od działalności Halinko płaci się podatek do gminy,a Ty tylko wynajmujesz mieszkanie nie lokal na działalność

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 16:45

Tu już sprawę podatku wyjaśniła Kasia więc edytuję mój post :). Ale mam tak w umowie. Tyle punktów tam było że trudno wszystko ogarnąć tak od razu. Większość wychodziła "w praniu".

Co do Wiolki to napisała tak, jakby wcale nie zauważyła że nas tam nie ma??????!!!!!!!!!
Ja wiem że poniedziałek wolny tylko się zastanawiam czy mamy chleba dosyć.... a najwyżej jeszcze niedziela jest do zakupów....

Kasiu wejdź na stronę główną i na samej górze jest przywitaj się, potem sprawy związane z forum i nasze fotki. Twojej oczywiście nie ma bo nie dałaś....
Wejdź na te nasze fotki i tam jest miss Babskich spraw więc tam nas znajdziesz.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 9 lis 2013, o 16:48

Ale Wam musiały laski zaleść za skórę ze starego forum.

Chciałabym tu do was dołączyć, tylko nie mogę sie za bardzo wbić :(
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 9 lis 2013, o 16:54

Kochana widzisz jak ja chodzę po forum,zorientowana jestem nieziemsko
Nie mam czasu za bardzo a jak już jestem to chcę napisać do was
Każdy kto prowadzi działalność płaci do danej gminy podatek od lokalu to zupełnie coś innego niż podatek do US a swoją drogą ciekawe czy go płaci ;)
A ja myślę że Wiolka jest mega zorientowana co i jak ;)
Zastanowiło mnie jedno zdanie,że nie może wejść w pracy na forum bo ma zablokowane,dziwnym trafem cały czas je na bieżąco czytała ;)
a ktoś mi ją tłumaczył,że ona w pracy cały czas stuka w klawiaturę to później już nie ma chęci
Ja też w pracy stukam w klawiaturę
Goncik wbijaja spokojnie
Myszka dała radę Ty też dasz
Ja jestem Kaśka ,czterdzieści plus,dwójka dzieci 18 i 6 lat

Ostatnio edytowano 9 lis 2013, o 16:56 przez chochlik70, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 16:56

Byłam dziś u znajomej bo jej mąż naprawiał mi mój zasilacz do laptopa a on znowu coś szwankował i laptop go nie "widział" i przerywało ładowanie. Zaniosłam go znowu i u nich dziwne działa. Powiedział że może z laptopem jest coś nie tak i kazał przynieść w poniedziałek, że go weźmie i zobaczy co i jak. I dali na razie swój zasilacz i ten ich działa normalnie. To ja już nie kumam co jest grane. Ale powiedzieli że jak ten ich będzie u mnie działał to mam go sobie zatrzymać a oni wezmą ten mój.
No ale przy okazji ta znajoma zrobiła mi kawę.
A muszę dodać że ten ich dom to taka rudera, wilgoć smierdzi jak tylko się wejdzie. I ona wyjęła szklankę z szafki, zrobiła kawę i usiadłyśmy przy stole. Jak tak siedziałyśmy to normalnie zajeżdżało mi jakimiś jakby wymiocinami... Nie wiedzialam skąd ten smród. A jak za chwilę podniosłam szklankę do ust to najpierw poszułam z tej szklanki ten smród to myślalam że się porzygam... Ale z kultury upiłam kawę i miała normalny smak. I jak ją piłam to na wydechu żeby nie czuć tego....
A teraz mnie coś brzuch pobolewa i już dwa razy byłam w łazience..... czy to czasem nie od tej ich kawy... Ale skąd ten smród.... oni mają swoją wodę ze studni, może to dlatego? Ale smak był normalny...
Żeby czasem ta moja biegunka mi się nie sprawdziła....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 9 lis 2013, o 16:58

No to Kasiu coś więcej już wiem , ale to wszystko zagmatwane . Agnieszko kurcze , wlazłam na to Babskie sprawy kliknęłam na ten link i co??? komunikat wyskoczył że zdjęcia mogą być erotyczne :sex1 , dopiero później ukazałaś się ty . :lol:
Gonick , a dlaczego nie możesz się wbić jak to ty piszesz , ??? Dołączaj się jak najbardziej , wszystkie są mile widziane . :kwiatek

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 16:59

gonick napisał(a):Ale Wam musiały laski zaleść za skórę ze starego forum.

Chciałabym tu do was dołączyć, tylko nie mogę sie za bardzo wbić :(

Oj zalazły, zalazły :)
Wbijaj się śmiało, my we trzy znamy się już kopę lat ale Myszka od razu się do nas wbiła i znalazła wspólny język tak więc zapraszamy :)
Teraz akurat miałyśmy temat który się trochę wlókł i dlatego ciężko byłoby Ci się wbić bo musiałabyś być wtajemniczona ale na inne tematy śmiało pisz.
Pisałaś w fotkach o zmarszczkach, spytałam ile masz lat ale nie sprawdzałam czy odpisałaś, ale widzę że nie jesteś z tych 18-tek więc z nami spokojnie załapiesz jakiś temat. Ja mam 34, syna 8 lat...

Erotyczne????????????????????????????? O matko!!!!!!!!!!!!!!!! Powinno się pokazać zdjęcie a nie link, nie wiem czemu tak jest.... Ale skąd te erotyczne????? ha, ha....

Ostatnio edytowano 9 lis 2013, o 17:02 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 9 lis 2013, o 17:00

:D Aguś wszak chorujesz na biegunkę chciałabyś bezobjawowo
Wilgoc to paskudztwo można sprzątać non stop mieć czysto a śmierdzi okrutnie
Erotyczne :sex1 lecę oglądać :D

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 17:03

Ona mówiła że jak się wprowadzili to piękne tapety były a jak tapety zerwali to grzyb na pół ściany. I dopiero oni teraz ten dom ocieplali z zewnątrz.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 9 lis 2013, o 17:05

No mnie też się ostrzeżenie pokazało, że zdjęcie erotyczne może być i czy mam na pewno 18 lat :P
Ale jak kliknęłam ze wchodzę na włąsne ryzyko to mi cię pojawiłaś Ty, może jak wgrywałas zdjęcie to coś kliknęłaś nie tak ;)


Dzięki dziewczyny, ja też w zasadzie szukam jakiegoś forum, gdzi emożna by było pogadać o wszystkim i znaleźć pokrewne dusze ;)
Jestem tu od sierpnia i ciut się wdrożyłam na forum, ale ja jako nowa i Wy jako nowe powinnyśmy się trzymać razem.


O matko taki smród? Jejku może im szambo wybiło do studni, kurczaki im pewnie nic nie jest, bo przyzwyczajeni, a Ty biedna musiałaś się poświęcać ....
No kurde jak grzyb był na pół ściany to trzeba to odgrzybić, oni mają dzieci ? Przecież to jest szkodliwe dla zdrowia!
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 9 lis 2013, o 17:06

No nie Agnieszko ale się uśmiałam , wykrakałaś sobie tą biegunkę i faktycznie będziesz musiała porobić te badania , No nie wiem dlaczego ty mnie tak skierowałaś , żebym miała naście lat to by było zrozumiałe że czas mi na naukę ale w moim wieku?????

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 9 lis 2013, o 17:09

Czytałyście mój post o starym forum?????
Phi poleciałam te erotyczne oglądać,mało nóg nie połamałam i co podpuściłyście mnie okropnie.
A ja mam braki:)))))
Gonick masz rację grzyb jest bardzo niezdrowy i pewnie będą musieli coś z tym zrobić.
Ciekawe czy to ocieplenie pomoże.
Mykam na kawkę miłego wieczoru

Ostatnio edytowano 9 lis 2013, o 17:13 przez chochlik70, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 17:11

Nie wiedziałam że się pokaże że erotyczne... może uda mi się coś tam zmienić....
Gonick, napisz nam swoje imię bo my się tu zwracami do siebie po imieniu, to tak dla nas lepiej :)
Culagula - Agnieszka
chochlik - Kasia
malinka- Halinka
Myszka-Marta
Tak oni mają dzieci i to wcale nie duże bo 9 i 5 czy 6 lat, ta młodsza chodzi do zerówki. Ja bym nie mogła w takiej wilgoci mieszkać...

Kasiu czytałam co napisałaś o tamtym forum, to są marne tłumaczenia Wiolki w które ja nie wierzę. A skoro jej zablokowali to skąd teraz napisała? Dziwne....

Ostatnio edytowano 9 lis 2013, o 17:14 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 9 lis 2013, o 17:12

Ot Kasieńko widocznie ta erotyka nie dla wszystkich , :lol: :lol: Biegnę na to stare forum , :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 17:15

Kasiu, Ty tylko o jednym... erotyka Ci w głowie....
Halinko, mi się zdaje że Kasi chodziło co napisała O forum a nie Na forum :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 9 lis 2013, o 17:19

No właśnie wróciłam do poprzedniego posta Kasi i przeczytałam bo Kasia dopisywała , ale wpierw zrozumiałam że napisała na starym , ona już pobiegła na kawkę i przypomniała że mi teraz po obiedzie nie podano , już teraz monitowałam ,czekam cierpliwe . :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 17:23

Muszę iść zrobić Marcelowi jedzenie bo wrócił z boiska i głodny.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 9 lis 2013, o 19:00

Agnieszko - Małgosia jestem.
Postaram się po imieniu pisać do Was, tylko muszę się nauczyć :D :D :D
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 19:22

Nauczysz się, a jak się pomylisz to będziemy poprawiały do skutku :)
Świetnego masz avatarka :woman:

Miałam coś Kasi odpisać ale zapomnialam co, muszę się cofnąć do postów i zaraz dopiszę...
Kasiu mój nowy nałóg to nie jest :knitting tylko co innego trzymam w ręku ale to co robię to z równie wielkim zamiłowaniem jak ta paniusia na drutach :serca
A co do 18-tki to dobrze że macie łączone młodzież z rodziną, za jednym wydatkiem, męża chrześniak też tak miał ale to ich w sumie wyszlo chyba coś koło 100 osób.

Jutro mamy jechać na urodziny męża siostrzeńca, nie wiem po co oni 15-latkowi robią takie urodziny... niech zaprosi kolegów, ewentualnie chrzestnych i dziadków a po co jeszcze inną rodzinę, typu nas... I znowu stówa wydana na nic.... Ale jemu tylko chodzi o tą kasę... on za kasę chyba by zabił...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 9 lis 2013, o 19:32

Uuuuu, szkoda, że nie pałasz miłością do drutów Agnieszko.
Miałabym pokrewną duszę ;)
Ja kocham i szydełkować i na drutach tworzyć, ogólnie hand made to mój żywioł.
Niestety finanse nie pozwalają na rozwijanie umiejętności, bo półprodukty są drogie.

Ale dziergam bo lubię :)


Ahhhh i dziękuję za miłe słowa dot. avka mojego.
Podpasował mi ;) Bardziej niż ten poprzedni irokez, taka ze mnie świnka Piggy ;)



Co do urodzin to wiesz, ja jako dziewczynka młoda też na urodziny do sióstr i braci ciotecznych jeździłam, taki mieliśmy zwyczaj, że świętowaliśmy to rodzinnie, taka tradycja, potem się to oczywiście rozpadło, bo każdy już swoimi drogami poszedł ... jedni na studia powyjeżdżali, inni rodziny pozakładali ;)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 lis 2013, o 19:49

Ja jako dziewczynka też do kuzynów jeździlam, zresztą małą rodzinę miałam ze strony moich rodziców. I pamiętam że zawsze z kuzynką rozstawałyśmy się słowami: ja do ciebie więcej nie przyjadę ;)

Rozumiem dzieci, ale 15-latek to już mógłby sobie darować taką imprezę, lepiej sobie kumpli zaprosić i z nimi balować.
To my naszemu 8-latkowi już nie robimy urodzin, tylko kolegów zapraszamy a chrzestni to i tak przyjadą na kawę. Babcia z dziadkiem mieszkają z nami więc od nich wiadomo też dostanie prezent a i moja babcia też mu coś przyśle albo da przy innej okazji jak się spotkamy. Bo jak byśmy chcieli na każde urodziny jeździć to człowiek tylko na bale by zarabiał... A stówę trzeba dać bo z 50zl to wstyd jechać.
Ale jak dobrze pójdzie to po tej kawie będę miała naprawdę biegunkę i nigdzie nie pojadę :) Bo cały czas mnie brzuch pobolewa i mam takie lekkie mdłości (tylko mi tu Kasia nie pisz o ciąży!!!! bo już normalnie widzę jak to piszesz)

Małgosiu a napisz nam coś o sobie... widzę mężatką jesteś z podobnym stażem do mnie :) Dziecko masz ciut młodsze bo mój skończył w sierpniu 8 lat. A co masz, córkę czy syna?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 9 lis 2013, o 20:39

chwilke mnie nie było a tu masz :shock: muszę nadrobić posty teraz , Halinko torcik nie gotowy bo mi pieniądze nie weszły i mam aż całe 3 zł w portfelu :( urodzinki zrobimy w następną sobotę jak już M wróci do domu on ma prezenty dla małego i tak czekać musimy,a jutro będa przytulasy wielkie.

no nadrobiłam posty ależ się rozkręciłyście :D

Gosia witamy :) Ja sie wbiłam tak na krzywy ryjek do dziewczyn i jakos tak mi tu fajnie że zostałam :)Gosia ja to bym chciała na drutach dziergac ale nie umiem i nie ma kto nauczyć

Aga ty weź tego właściciela do :bicz :bicz zasraniec jeden.

Ostatnio edytowano 9 lis 2013, o 21:00 przez myszka28, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], mastolipok