Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 12 lis 2013, o 18:09

Kasiu ja nic nie zrobiłam skończyłam 16 lat i dostałam kopa z domu,dobrze że miałam przyjaciół to miałąm dach nad głową.u mnie jak u męża twego radz sobie sam i sie odczep.

majatek czy nie małe zakupy zrobiłam :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 12 lis 2013, o 18:15

Kasia, ale żeś powiedziała, kup mi choinkę :) ha, ha.... wielkość? kolor?
Ja mam w domu białą chyba z 80cm.... i nie mam pojęcia gdzie jest mała zielona.... może gdzieś z ozdobami świątecznymi....
Halinko, może też przy okazji chcesz? bo rok temu chyba chciałaś czy nie chciałaś, nie pamiętam.....
Tylko nie pamiętam teraz cen....

Myszko, dobrze że udało Ci się pożyczyć te 20zł, ja myślałam że ta teściowa to taki anioł a to wcale tak nie wygląda :( Ja też nie ogarniam tego jak można wyrzucić 16-letnie dziecko za drzwi i w ogóle się nim nie interesować. Moja mama się też mną nie interesuje i nie wpusciła nas gdy byłam z Marcelem z zaproszeniem na komunię, no ale ja wtedy miałam 28 lat i byłam już mężatką i tak już 6 lat to trwa... Ale 16-letnie dziecko? Jak ma sobie ktoś taki sam poradzić gdy ma się wtedy jeszcze uczyć? I gdzie wtedy poszłaś? A masz jaką babcię? Albo chrzestną? Ciocię? Nikogo kto mógłby Ci pomóc?

Ja byłam dziś w urzędzie pracy zarejestrować się jako bezrobotna tylko po to aby być ubezpieczoną i Marcel ze mną....
Teraz pozmieniali, nie musialam wypełniać całej karty, ze szkołami, miejscami pracy, wszystko jest w komputerze, tylko była jedna karta z ostatnim miejscem pracy.
Potem byłam w ZUSie.
A jutro nasz pierwszy angielski :) ZObaczymy jak to wygląda,,,
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 12 lis 2013, o 18:48

Aga cała rodzinka ma mnie w dupie od zawsze do końca zycia nie zapomne swojej komunii :angrywife do dzis mam żal z 30 osób przyjechało 4 osoby płakałam cały dzien tak było mi przykro. :cry: Babci swojej nie widziałam z 15lat już mieszka daleko i jest taka jak moja matka. :witch
Pytasz gdzie poszłam kolega wynajoł mi pokój w zamian za :girlactive i :cooking ,nie miałam wyboru albo tak albo ulica.mieszkałam tak rok, póki nie skończyłam szkoły zawodowej i nie poszłam do pracy,znalazłam prace odłozyłam kase i poszłam na stancję,ale nie miałam szans na nauke już bo pracodawca powiedział albo nauka albo praca a że byłam na własnym utrzymaniu wiadomo że praca przewazyła.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 12 lis 2013, o 18:52

Jezu, dziewczyno, jaki Ty ciężar dźwigasz na swoich szczupłych ramionach.... Niekiedy nikt nie przeżyje w ciągu całego swojego życia tego co Ty przeżyłaś w ciągu zaledwie 12 lat.... Tyle strasznych rzeczy.....
A najgorsze jest to, że my nieświadomi nieszczęść innych użalamy się nad sobą, a to, że za gruba, a to że włosy nie ten kolor... masakra
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 12 lis 2013, o 19:09

Tyle że z tego co przeszłam szybko dorosłam musiałam nauczyc się gotować szybciej niz inni prać i sprzatać dobrze.po tylu latach czasami mam wrażenie że przeszłam załamanie nerwowe i depresję ale zdałam sobie z tego sprawę już po czasie,jestem dość silna psychicznie ale bywaja takie momenty że i ja nie daję rady tak jak wczoraj szala się przeważyła i pękłam,przepłakałam cały dzień cała noc spałam aż 2 godziny ale rano wstałam z innym nastawieniem z wolą walki jaką kolwiek i już dziś jest lepiej.kiedys rozmawiałam ze znajomą i tak się jej zwierzałam po kolei to siedziała i płakała że ona by nie dała rady,ja też nie dawałam rady ja każdego dnia walczyłam najpierw o siebie później o dzieci i tak walczę do dziś i się zastanawiam kiedy ta walka się skończy i odpocznę w końcu bo czuje się coraz słabsza już
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 12 lis 2013, o 19:40

Aga już wiesz jaką chcę choinkę musiałabyś zajrzeć na stare forum tam na pewno o tym było ale czy to się da odszukać.
Po pierwsze myszko chyba Twoi rodzice mieli obowiązek Cię utrzymywać do 18 roku życia więc szkoda,że nie podałaś ich o alimenty,niedawno była podobna sprawa w tv.
Ale ja mimo to nie wiem co ci napisać ani jak pocieszyć
Wszystko to banał,banał banał
Aga Halinka widziałyście na interi jak schudli w fat killersie????

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 12 lis 2013, o 19:51

ja wtedy nie wiedziałam o takiej możliwości zreszta mój kochany tata nie dał mi z głodu umrzeć robil mi zakupy i podrzucał pieniądze,chciał koniecznie mnie do domu zabrać ale powiedziałam mu że póki mi pomaga ja skończe szkołe i dam radę dach nad głową mam,a nie chce aby matka się na mnie wyrzywała i od pomiotów wyzywała.mój tatuś był bardzo nieszczęśliwy z tego powodu widać było że cierpi razem ze mną to był złoty człowiek zawsze mogłam na niego liczyć w każdej sprawie
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 12 lis 2013, o 20:52

Wróciłam z podróży , byliśmy z Adasiem i Ulą w Sycowie u lekarza ,później musieliśmy zajechać do Kępna po leki bo tylko tam można było je dostać , są to leki homeopatyczne sprowadzone z Niemiec , Tak nie znoszę jazdy , mój mąż jeździ brawurowo , moje protesty nic nie dają, bo do mojego marudzenia się już zdążył przyzwyczaić ,jeździ według siebie .
Myszko ja już nie wiem jak ciebie pocieszyć , dla mnie to jest to okropnie ciężka sprawa , każdy ma jakieś przykrości w życiu , ale twoje to są przeze mnie nie do zrozumienia , :o :( :( życzę ci żeby twój luby szybko przyjechał , zabrał ciebie do siebie , żeby ci się wreszcie ułożyło , bo zasługujesz na wielkie dobro po tych przejściach , Masz Tomusia i to jest bardzo ważne , musisz być dla niego siłą .
Kasiu a o kim ty piszesz że schudł???? Oj ja dobrze wiem że lenistwo jest okropne ale ja od wiosny poprawię się :lol: :lol:
Agnieszko ja już tej choinki nie potrzebuję , chciałam ją do mamci pokoju a teraz już jej nie ma więc ten pokój już nie będę tak stroić , ale dziękuje że pamiętałaś :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 12 lis 2013, o 21:16

Chcialam tu pisać o prezentach jakie dziś kupiłam ale jak czytam o problemach myszki to aż mi głupio że ja wydaję kasę na prezenty...
No ale już mam dla męża urodzinowo-świąteczny, dla dziewczynek też, nawet dziś teściowa się załapała na prezent z okazji imienin.

Kasia, ale mnie rozbawiłaś szukaniem na starym forum informacji o choince.... może chociaż podpowiedz w której części mam szukać :happy
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 12 lis 2013, o 21:38

Agnieszko , poszukałam na starym forum , szukaj w części 10 , ale sobie przy okazji poczytałam jak to było nam przyjemnie jak tyle nas tam pisało , :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 12 lis 2013, o 21:42

Tak, Halinko, było fajnie, jeszcze jak Magda pisała.... uwielbiałam jej posty. Pisała jakby książkę...
A potem zostałyśmy my trzy i Marzena, potem tylko my trzy....
Ale tutaj jest jeszcze lepiej, mamy myszkę i inne dziewczynki, Gosię, Ela też czasami zajrzy....

Kupiłam mężowi sweterek w C&A, ale mnie korciło żeby już dziś mu go dać..... ja nie mogę kupować wcześniej prezentów bo bym je wcześniej dawała. Ale przyłożyłam go do innego swetra który mąż nosi (a który jest mu ciut za obcisły) i ten nowy jest kilka cm szerszy czyli będzie dobry. Jest w paski szaro-czarne a pod szyją wygląda jakby była pod spodem biała koszulka. On od jesieni zawsze zakłada takie sweterki na wyjście i jemu najlepiej jest w szarym. Chodziłam od wieszaka do wieszaka i nie wiedziałam co wybrać.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 12 lis 2013, o 21:51

Na tym starym forum poczytałam jak się borykałaś z tym lokalem . a on teraz jeszcze ci każe tyle płacić .Prawda Magda pięknie pisała , później głowę zawrócił jej ten Francuz i zaczęła nam znikać ale to było jej szczęście , ciekawa jestem co teraz u niej słychać , bardzo ciekawa ta osoba była , bardzo ją lubiłam . :)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 12 lis 2013, o 22:06

"Widuję" Magdę na fb ale tam nie pisze takich postów. Z tego co wywnioskowałam to już nie jest z tym Francuzem.
Czasem pisze na fb zabawne anegdoty z jej pracy z dziećmi....

Muszę zmykać, dobranoc
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 12 lis 2013, o 23:02

Aga mna się nie przejmuj piszcie śmiało o wszystkim ,a moje problemy muszę sama jakos pokonać
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 12 lis 2013, o 23:23

Dobranoc , idę już do łóżeczka , :zzzz
Myszko całusy dla Tomcia i ciebie , . :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 13 lis 2013, o 09:57

Dzień doberek :)
mam nadzieję że będzie dobry choć słyszę że co chwilę pada deszcz....
Kasia i Halinka - macie pozdrowienia od Magdy, tej naszej pisarki z poprzedniego forum. Pisarki w sensie że pisala nieziemskie posty.
Złapałam ją na fb i powiedziałam ze własnie ją wspominałyśmy to kazała Was pozdrowić. No oczywiście kazała wszystkie dziewczyny ale że jako nie jest zorientowana w sytuacji to uznałam że chpdzi tu tylko o Was dwie.

Myszko, Tobą się przejmuję cały czas.... tak się nie da nie przejmować i żałuję że wydałam wczoraj mnóstwo kasy bo coś bym Tobie przelała. No chyba że dziś sprzedam wózek po Marcelu, bo dziś przyjdzie chętny go oglądać...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 13 lis 2013, o 14:09

A gdzie Wy się podziewacie? Halinka też jeszcze się nie pojawiła...
Mi czas mija wolno, wyczyściłam wózek, wieczorem przyjadą go obejrzeć, byłam w banku a to dopiero 13-ta... Za półtorej godziny jedziemy na angielski, ale ten czas się dziś wlecze....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 13 lis 2013, o 14:19

Witam . :kwiatek Agnieszko ja tak na chwilkę bo dopiero Adasia mąż zawiózł do Uli i mam chwilkę wolnego , zaraz biorę się za gotowanie , zupa jest od wczoraj a jeszcze muszę zrobić kluseczki bo takie jest życzenie męża , w środy mamy dzień bez mięsa , U nas rano było ładnie a teraz trochę siąpi z nieba , więc zostało siedzenie w domu . Podziękuj Magdzie za pozdrowienia , super dziewczyna ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 13 lis 2013, o 14:29

U nas też popaduje, mogłoby popadać raz a porządnie a tu chmury co chwilę przechodzą, chwilę popada, chwilę poświeci słońce. Z jednej strony pada a z drugiej slońce no i można podziwiać piękną tęczę :)
A czemu akurat w środy macie dzień bez mięsa?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 13 lis 2013, o 14:38

Agnieszko tak było ustawione jak były na obiedzie maluchy , bo one daleko od mięsa , i tak zostało , drugi dzień to piątki bo w te dni mamy post i to dalej trzymamy , nawet nam z tym dobrze bo niekiedy już na mięso patrzeć nie mogę :cry: to samo na wędlinę mam już uczulenie , wszystkie zapachy i smaki te same , zaczęłam dla odmiany robić pasztety , i już tego syntetycznego czosnku nie czuję

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 13 lis 2013, o 19:42

Witam was dziołchy moje kochane,u mnie już pozytywnie jest podniosłam się rano z nowym stawieniem :D do życia.

Aguś nie musisz sie martwić bo mój problem sam się rozwiązał dziś po 13 :)

Zadzwonił do mnie mój ukochany M ,że dziś w nocy o drugiej dokładnie moje kochanie wyrusza :auto :auto do domciu :D,chyba spać nie bedę z radości :happy

Wpłacił na pocztę pieniążki które w końcu dostał zrobiłam zakupy nabiłam prąd :cooking Tomusiowi pycha obiadek , :girlactive i mówię czas zajrzeć co u was :)

W końcu odsapnę psychicznie bo już dziś zauwarzyłam że mam siwe włosy :shock: :( w tym wieku??? masakra

Ale chyba nic nie jest w stanie mnie dziś z równowagi wyprowadzić :D

Dzięki że jesteście ze mną i mnie wspieracie w tych najtrudniejszych chwilach dla mnie :serca :kwiatek :kwiatek

Buziaczki od Tomcia który właśnie szykuję się do :zzzz i nie ma bladego pojęcia że M wraca :D
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 13 lis 2013, o 20:14

Myszko ale świetna wiadomość , wreszcie radość nadeszła , :D wiem że spać nie będziesz , bo to takie będzie czuwanie , a ile godzin twój luby będzie jechał??? no to Tomuś jutro będzie się cieszył , chyba nawet do szkoły nie pójdzie , nawet mi humor wrócił ,bo dużo o tobie , twojej sytuacji myślałam . Wyściskaj Tomusia , chyba jutro i przez te dni pobytu twojego lubego do nas nie zaglądniesz ????

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 13 lis 2013, o 20:34

Halinko postaram sie zagladać jak najczęściej do was :) będzie jechał długo wyjezdza o 2 w nocy a w domu będzie między 18-19 gdzieś :)więc Tomuś idzie do szkoły a po szkole bedzie niespodzianka :D.
Oj pewnie bedę czuwać zamiast spać do tego dopadla mnie ciocia@ kochana więc i brzusio pobolewa ale nospe brałam i już lepiej :D

ja już myslę co :cooking bo wiadomo jak chłop sam pojedzie to mało je albo byle co
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 13 lis 2013, o 20:47

Myszko, aż tryskasz radością i szczęściem :) Super, bardzo się cieszę, oby wszystko już poszlo bez problemów.
Kurcze, czy @ nie miala kiedy przyjść? M będzie stęskniony a tu trzymaj ręce z daleka przez kilka dni :( A długo będzie? I czy wtedy od razu z nim jedziesz do Niemiec?

Powiem Wam że byłam na tym angielskim z Marcelem, patrzyłam sobie co robi i jakie ma słówka. Fajna sprawa, na ekranie są 4 obrazki i głos mówi nazwę jednego z nich i trzeba wskazać wlaściwy. A jak się pomyli to jest następny wyraz i znów do tamtego wraca. Marcel przerobil 3 podrozdziały, w trzecim była liczba mnoga, nawet było zadanie gdzie trzeba było do liczby pojedynczej dopisać koncowkę aby tworzyło liczbę mnogą. A końcówki są różne.. -s, -es, -ies i o dziwo Marcel tylko kilka razy się pomylił a w szkole nie mieli jeszcze zasad liczby mnogiej.
A że ten angielski jest w bibliotece to przy okazji poprosiłam koleżankę aby sprawdzila mi ile książek mam wypożyczonych w ciagu tego roku. Kartę założyłam 10 grudnia (wcześniej brałam książki od koleżanki albo z naszej szkolnej biblioteki). To od tego 10 grudnia miałam wypożyczone dokładnie 83 ksiażki!!! Może 70 przeczytałam bo kilka było takich że po przeczytaniu kilkudziesięciu stron odkładalam je bo mnie nie zaciekawiły. Dziś wypożyczyłam kolejną książkę Tess Gerritsen i od razu odłożyłam Dom sióstr i wzięłam się za Tess. Ona ma tylko ciut ponad 400 stron więc szybko ją przeczytam i wrocę do Domu sióstr. Uwielbiam te książki Tess, już po pierwszej wiedziałam że będę czytać jej książki. A najgorsze jest to, że z jej serii już dużo mi nie zostało.... i co będę czytać jak się skończą?

Gosia, widzę że jesteś a czemu do nas już nie zaglądasz?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 13 lis 2013, o 20:52

Aguś no niestety się obslini tylko :D bedzie tydzień może dwa :) więc damy radę :D

nie nie na razie bedzie sam jeździł bo tam trzeba generalny remont zrobić w mieszkaniu a ja tu załatwiam sprawy na bieżąco :D
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]