Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 13 lis 2013, o 21:28

Znowu coś jest z forum , ciężko otworzyć stronę ,
Agnieszko , zbiór książek w bibliotece jest wielki , musisz tylko dobrze się rozeznać , myślę że na długie lata jeszcze znajdziesz coś do czytania :P
Myszko tak źle nie będzie poradzicie sobie , więc i ślinić się nie będzie musiał :lol: :lol: :lol: Niech twój luby szybko robi ten remont żebyście wreszcie byli razem , bo rozłąka źle wpływa , wiem coś na ten temat bo z moim mężem byliśmy aż 5 lat na dojazdach ;)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 13 lis 2013, o 21:29

oj to wtedy myślisz myszko
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 13 lis 2013, o 21:36

Myszko a co dobrego będziesz pichcić ??? :cooking

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 13 lis 2013, o 21:49

może tez się wprosimy
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 13 lis 2013, o 22:03

Halinko jutro będzie schabik z ziemniaczkami i suróweczką z ogórków :) taki obiado-kolacja :) a pojutrze czaje się żeby te kluchy na parze mu zrobić :) ale ciii żeby nic nie wiedział ,mam zamrozone jagody które uwielbia więc bedzie pycha jak mi wyjdzie :D.
taa prawdziwy marynarz i przez czerwone morze przeplynie wiem ale wstrzymam sie z bólami te kilka dni niech sie poslini nic mu nie bedzie :D
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 14 lis 2013, o 09:31

Hej hej !!!!!!

Agnieszko wczoraj wieczorem tylko zajrzałam na moment :)
Sił po burakach nie miałam,
wczoraj wkładałam do słoików, ciotka mi przywiozła troszkę swoiskich buraczków, a zę Myszka moja lubi, to do słoików wkładałam.
Wyszło mi ich 19 różnych słoiczków, bo i takie litrowe miałam i takie po majonezie, i takie 330 ml i takie po koncentracie też.
Oprócz tego mam jeszcze michę w lodówie, dzisiaj będą do obiadku.

Myszko - bardzo się cieszę, że w końcu coś pozytywnego Cię spotkało. Od razu posty radośniejsze i ... super, no !!!!!!!

Agnieszko - dużo tych książek masz wypożyczonych, ja musze iść do biblioteki też sobie coś wypożyczyć, ale może jeszcze nie teraz, teraz mam jeszcze kilka pozycji na swoich półkach, które czekają na swój czas do przeczytania.

Dziewczyny, wczoraj się powyłam z bezsilności.
Łóżko Majki się rozwala, nie mogłam go naprawić wczoraj, sił po tych burakach nie miałam, powyłam się, Majka mnie przytulała i pocieszała.
Jakoś udało mi się złożyć to łóżko, ale nie wiem czy dzisiaj nie będzie powtórki z rozrywki.
Dzisiaj to już P jest to najwyżej on będzie to łóżko rozkładał, bo ja nie mam do niego sił.
Jutro może uda nam się je skręcić, albo zbić, nie mam kasy na nowe łóżko, i długo mieć nie będę, musi takie być i moje marzenia o innym łóżku dla niej muszą poczekać na spełnienie się.


No nic, kawkę drugą spijam, i trzeba się wziąć za jaką robotę .... Tak mi sie nie chce ....
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 lis 2013, o 11:22

hej.
No proszę nasze zguby się znalazły :) Ale tu czerowno się zrobiło ;) Myszka o morzu czerwonym, Gosia o burakach, ha, ha :)

Ja wypiłam pyszną kawkę.... kupiłam sobie elektryczny spieniacz do mleka i piłam kawkę z pianką, a wiecie że to mleko ma całkiem inny smak i kawka też :)
Muszę iść na strych i przejrzeć tam nasze rzeczy, które od 8 lat są przerzucane z kąta w kąt, a to jeszcze nasze ślubne i potem jakieś moje urodzinowe a które czekają na nasz przyszły dom. I chyba tak długo będą je przekładać aż w końcu się zbiją i domu nie doczekają.

Gosiu, te książki to nie tylko wypożyczone ale i przeczytane!!! jak siedziałam w kwiaciarni od 9 do 16 a ludzi tyle co na lekarstwo to siedzialam i czytałam, całe dnie czytałam więc książkę 400-stronicową miałam przeczytaną w 3 dni. Teraz w domu nie mogę tyle siedzieć więc czytam tylko wieczorem jak mąż weźmie kompa, syn na tv gra w PS3 więc ja czytam ksiażkę i piszę sms z panią "Jasneżetak" ;)

A w sobotę czeka nas turniej halowy Marcela :) Dla niewtajemniczonych: mój syn jest w kadrze juniorów i w sezonie jesiennym zdobyli 3 miejsce a teraz czas na turnieje halowe... teraz będzie więcej drużyn, bo aż 10, zobaczymy które teraz miejsce zdobędą.... A my jedziemy kibicować :) To znaczy ja jadę, mąż nie. Jedzie autokar więc spoko ;) ;) ;)

Gosiu, ach co mam Ci poradzić.... Może Twojemu P uda się go skręcić. A musisz go składać codziennie? Nie można raz go skręcić i po nocy przykryć narzutą żeby potem znowu nie musieć go skręcać? No zależy czy nie zagraca pokoju, bo czasem trzeba złozyć łóżko żeby w ogóle przejść. tak było u mnie w pokoju jak byłam dzieckiem, a teraz wcale nie składamy łóżek, wszystko zalezy jaki jest pokój.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 lis 2013, o 13:43

Już posprzątane.... niby tylko godzinę nam to zajęło ale mąż razem ze mną sprzątał więc szybko się uwinęliśmy. Uzbierała się cała "kupa" rzeczy do wyrzucenia, w sumie większa niż do zostawienia. Zostawiliśmy nasze prezenty ślubne, urodzinowe ale takie co będą kiedyś w naszym domu.
Ale byłam cała od kurzu.... zaraz ciuchy poszły do prania....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 lis 2013, o 15:51

Witam . Oglądam TVN 24 pokazują wybuch gazu w Przygodzicach ,wielka tragedia , pali się wiele domostw . Kasiu to blisko ciebie . U mojego brata było tak słychać że myślał że przeleciało kilka samolotów

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 lis 2013, o 17:14

Ja też oglądam na Polsacie News, zginęły 3 osoby, straszne że tyle osób straci swoje domy...
taki ogień ugasić.... masakra....
Mówili własnie że 12 domów spalonych, gdzie ci ludzie teraz pójdą, stracili cały dorobek życia...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 lis 2013, o 17:15

Hej
Halinko też oglądam tragedia niewyobrażalna,a niby wszystko takie bezpieczne
Ja tylko słyszałam w pracy jeżdżące straże i pogotowia,myślałam,ze wypadek a tu takie coś.
Halinko kawałek jeździcie do tej homeopatki i jeszcze po leki,to cała wyprawa ale jak warto to trzeba przecierpieć.
Dziecko najważniejsze.
Aguś Ty masz jeszcze pochowane prezenty ślubne??????podziw
Sporo tych książek przeczytałaś no ale miałaś kiedy.
Super,że ten angielski taki fajny dzieci powinny się uczyć przez zabawę,najszybciej im wchodzi
Moja bratanica już całkiem nieźle"szwargota":)))))
Myszko ale radosne nowiny,życzę mile spędzonego czasu i jak najszybszej przeprowadzki żebyście już byli razem,żebyś miała wsparcie i trochę łapła oddechu.
Gosiu akcja buraczki zakończona,ja robiłam jakiś miesiąc temu a robię bo moje niewarzywne dzieci,je jedzą.
Może idzie wymienić ten mechanizm składający łóżko???koszt niewielki a miałabyś spokój.
Moja córka miała być Maja:))))
Kasa kasa kasa problem większości z nas,o ile życie by było spokojniejsze jakby chociaż ten problem był z głowy i nie chodzi mi o miliony tylko o normalne warunki bytowe.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 lis 2013, o 17:29

Kasiu, mam pochowane prezenty ślubne bo czekały na nasz dom no a wiesz jak jest. Są tam garnki, jakieś kieliszki z bursztynem i co ostatnio dostaliśmy serwis obiadowy kwadratowy (nie wiem czy jeszcze będzie modny), szklanki co dostałam w zeszłym roku, patelnia co kiedyś sobie kupiłam w Lidlu, gofrownica, toster, żelazko, naczynia na podgrzewacze... To wszystko mamy tu w domu więc tamtych nie muszę używać a potem będzie jak znalazł :)

No i w końcu wsiadłam na mój rowerek... tylko kurcze miałam go pożyczony i teraz licznik mi nie działa, nic nie liczy, ani km ani czasu, ani kalorii.... a chciałam sobie ustawić suwaczek z kilometrami i jechać dalej do Kasi. I jak teraz mogę ustawić? Wiem że jadę mniej więcej 23km/h bo zawsze mam takie samo tempo, jechałam dziś 25 minut czyli wychodzi ok 10km..... oj, daleko nie zajechałam.....
I tak bez żadnego przygotowania, rozgrzewki, po dlugiej przerwie..... oj, jutro nie wstanę....

Ale masz super avatarek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 lis 2013, o 17:33

Ha bo ja zdolniacha jestem(avartek) i się o 3 w nocy nudziłam
Aga ja bym nie wytrzymała i wyciągła,coś z tych prezentów
Kurczę żałuję że jak w lumpku były rowerki za 60 zł to nie kupiłam,a teraz nie ma.
Może Ci się jakiś kabelek odłączył i dlatego licznik nie działa????
Wczoraj usłyszałam same świńskie kawały i to od 17 latka

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 lis 2013, o 18:16

Kasiu , okropna ta tragedia , najgorzej że teraz idzie zima a ludzie stracili domy , całe dorobki życia , to można od rozumu odejść , teraz na nowo muszą się dorabiać ,dobrze że z życiem uszli , teraz duże gadanie w TV o pomocy a ciekawa jestem jak to dalej będzie
Fajny ten avatar , a jak go można ustawić ???? Kasiu do tej lekarki to Ula będzie chodzić na Fundusz , teraz musiała jechać prywatnie bo ona u nas przyjmuje tylko w czwartki , i nie mogła dostać jednego leku i to było takie leczenie na pół gwizdka ,a do czwartku daleko i dopiero ona jej podpowiedziała że ta kobieta może jej odstąpić, bo ten lek jest tylko w Niemczech , Do Sycowa to od nas jest 25 km a że byliśmy już tam to do Kępna też było już nie daleko (30km) więc jechaliśmy dalej ,
Agnieszko , ty piszesz że nie wiesz czy te talerze będą jeszcze w modzie ,okrągłe czy kwadratowe , najważniejsze żeby było co na nich położyć ,no a kiedy ta przeprowadzka do tego domu ????bo nic nie piszesz ,
Myszka chyba już w objęciach lubego i dobroci nagotowała . :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 14 lis 2013, o 18:34

Hej hej jeszcze nie w objęciach :)jeszcze czekam ale już nie mogę miejsca znaleść sobie , :cooking :girlactive i nie wiem co teraz a mój M tylko 300km ma do domku ech jak to sie dłuży. :angrywife

Dzwonił to mówił że gdzieś na 22 będzie to młody już będzie smacznie :zzzz więc rano będzie niespodzianka i wielkie :shock: :lol: .

postaram się do was zaglądaj jak najczęściej choć to bedzie trudne bo M tylko tydzień będzie w domku potem znów jedzie .
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 lis 2013, o 18:42

Myszko , krótka to będzie chwilka bo tydzień szybko zleci więc cieszcie się sobą ,daleko ma do was , ale żeby szczęśliwie dojechał a co to dobrego nagotowałaś ??? Fryzurka zrobiona , oko pomalowane ?????

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 lis 2013, o 18:54

Halinko, o domu nic nie piszę bo nie ma co pisać. Jest jak jest i na razie nie ma widoków na zmiany.

Kasiu, ale co mam wyciągać? drugie nasze garnki uzywamy cały czas tu u teściów, gofrownicę i toster teściowa ma swoje, kieliszki to tylko takie na pokaz na półkę za szybą bo szkoda z nich pić (a jak się zbije?), naczynia na podgrzewacze teściowa też ma swoje, patelnie też, to niech tamto sobie leży i nabiera mocy ustawowej :serca

Myszko, no teraz to czas Ci się dłuży.... ale Tomuś będzie miał niespodziankę rano.... uszykuj aparat i zrób zdjęcie jego miny :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 lis 2013, o 19:32

Agnieszko , nic nie wiedziałam że coś nie tak z tym domem , bo wyniki były rokujące ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 14 lis 2013, o 19:37

Culagula napisał(a):
Gosiu, te książki to nie tylko wypożyczone ale i przeczytane!!! jak siedziałam w kwiaciarni od 9 do 16 a ludzi tyle co na lekarstwo to siedzialam i czytałam, całe dnie czytałam więc książkę 400-stronicową miałam przeczytaną w 3 dni. Teraz w domu nie mogę tyle siedzieć więc czytam tylko wieczorem jak mąż weźmie kompa, syn na tv gra w PS3 więc ja czytam ksiażkę i piszę sms z panią "Jasneżetak" ;)



Gosiu, ach co mam Ci poradzić.... Może Twojemu P uda się go skręcić. A musisz go składać codziennie? Nie można raz go skręcić i po nocy przykryć narzutą żeby potem znowu nie musieć go skręcać? No zależy czy nie zagraca pokoju, bo czasem trzeba złozyć łóżko żeby w ogóle przejść. tak było u mnie w pokoju jak byłam dzieckiem, a teraz wcale nie składamy łóżek, wszystko zalezy jaki jest pokój.



No brawo kochana, brawo. Ja też dużo czytałam/czytam ...
teraz to tylko wieczorkami, własnie dzisiaj mam plan: łóżko, herbatka z cytrynką i książeczka. :)

Co do łóżka, jutro pooglądamy, może przewiercimy jakie dziury i skręcimy, żeby mi się tak nie rozlatywało i nie spadało .....
To jest fotel rozkładany i ja go muszę na dzień składać, bo nie mam miejsca :(
Mamy małe mieszkanie, i małe pokoje i ogólnie łóżko musi być u niej złożone, bo nie będzie jak przejść.
Porozmawialiśmy, do stycznia musimy się przemęczyć, w styczniu jej się coś innego kupi. :)

Ale nerwów straciłam wczoraj. :angrywife



Chochliczku - a ty jakie masz dzieci ?! I w jakim wieku ?! Bo ja nie wiem :(
Dzisiaj buraczki Pan Mąż wyniósł do piwnicy, miseczkę zostawiłam, zjedliśmy dzisiaj do obiadku, mniam !!!!!!!! :happy


Też oglądałam w tv i na neciku czytałam o tej tragedii :(
Cały dorobek życia ludzie stracili, 3 osoby nie żyją, tyle rannych, w tym 2 dzieci, jedno mocno poparzone, ja zawsze w takich sytuacjach o moim dziecku myślę, straszne !!!!


Dzisiaj ciut posprzątaliśmy sobie z mężem to jutro leniuchuję ;)
:witch :witch :witch :witch
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 lis 2013, o 21:01

Chochlik ma jedno "dziecko" i jedno "dorosłe" :)
No ale niech pisze sama bo jeszcze oberwę że odpowiadam za nią ;)

No faktycznie jak masz małe pokoje to łóżko trzeba składać. A te fotele to za długo też nie wytrzymują.... Kilka lat i po łóżku...

Mówisz że z mężem sprzątałaś? Ja też :) tyle że ja na strychu :)
Jutro teściów nie ma więc znowu chata wolna do 12 :) Ale jutro ja robię obiad, potem na 14.40 jedziemy na trening, godzinę po treningu Marcela muszę zawieźć na urodziny do kolegi z klasy tak więc Marcel ma jutro urozmaicony dzień :)
No a w sobotę turniej... ciekawa jestem jak im pójdzie...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 lis 2013, o 21:08

Gosiu mam dzieci,córka 6 lat, syn 18:)))))
Halinko pytałaś kto schudł ja pisałam o programie fat killers ostatnio było podsumowanie 8 miesięcy,dziś ok 23 na polsacie powtórka warto obejrzeć bardzo motywujące.
Aga jedź jeðź tylko żeby ci znów opony nie popękały :rower :lol: bo staniesz i nie dojedziesz :lol:
Myszko będzie się działo,a nasza Halinka to"zbereźnica"oko,fryzurka fiu fiu wie co kobieta powinna

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 lis 2013, o 21:26

Kasiu , ja tak podpowiadam Myszce bo ja zawsze tego pilnuję , fryz , ciut makijażu to obowiązek dnia codziennego , :lol: :lol: Polsatu , mało oglądam , a już co dotyczy odchudzania to daleki temat , Kasiu , siedziałam i próbowałam wstawić avatar , niby jest instrukcja ale mi nic nie wychodzi , oj chyba tempa jestem w tym temacie :cry:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 lis 2013, o 21:29

Kasiu, no toż po drodze chyba są jakieś wulkanizacje?
Tylko żebym nie zabłądziła bo nie wzięłam ze sobą GPS... no chyba że złapię wi-fi w telefonie to sprawdzę.

Halinko, może masz za duże zdjęcie? Bo do avatara musi być tycie...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 lis 2013, o 21:40

Agnieszko ja chciałam dodać jakieś fikuśne nie ze zdjęcia , coś takie jak wszystkie ,, kurcze tego mojego to zbiję , zawsze wieczorkiem przynosi mi cukierasy , nakupował tyle dobroci , a jak mu mówię że mi boki urosną to jego odpowiedź że mam się tym nie przejmować tylko sobie życie osłodzić .
Nie wiem czy wam pisałam że odnowiłam sobie kapelusiki , były cit zagniecione , chciałam je wyrzucić ale sobie przypomniałam że odnawia się na parze i wiecie co tak zrobiłam i teraz wyglądają jak nowiuśkie , więc już teraz mam do śmierci bo aż 6 sztuk , zielony , bordowy , czerwony , dwa czarne , i ciciusiowaty taki moher :lol: :patyk kremowy

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 lis 2013, o 22:04

Halinko ja z tej strony

http://avatarek.pl/avatar=EyWCZv9QkU
klikam na wybraną kategorię ,później avatarek on się otwiera i jest link który kopiuję i wstawiam w tu u nas,łatwizna pokombinuj moherowy berecie :lol: a właściwie kapelusiku
Aga wulkanizację mam w domu:))))

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]