Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 11 lis 2013, o 18:34

Agnieszko - a chciałabyś dzidziusia ?! ;)


Ja nie znam tego zwyczaju z marcinkowskimi rogalami, może to wina innego rejonu ;)



Widzę, że tetam prezentów poruszony, to zawsze sprawia mi problem, nigdy nie wiem co kupić.
W tym roku bedziemy sami, więc coś dla Pana Męża wymyślę, i dla Córci lalkę pewnie bo marzy o takiej jednej :)
A sobie kupię książkę i to będzie najlepszy prezent dla mnie :)


Kurde coś mnie zaczęła głowa boleć, niedobrze .....
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 lis 2013, o 18:46

Gosiu tak rogale na św Marcina to zwyczaj typowo poznański.
Nadzienie w środku jest z białego maku i bakalii.
Mi się nawet nie chce myśleć o gwiazdce,mała zafascynowana monster high,czy jak to się pisze,ja też kocham książki a odkąd mam czytnik to więcej ściągam z chomika.
Aga jakiej firmy kupiłaś perfumy???
A jak chcesz :baby to zrób przegląd ale nie nalewek ;)
No co ty wolna chat5a wskazana,pokrzyczeć można i parę innych rzeczy :bicz ;) (żartuję,żeby nie było)

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 11 lis 2013, o 19:00

chochliczku - no ja mam zdanie wyrobione na temat monsterhajów i w życiu bym tego mojemu dziecku nie kupiła ...
ale to tylko moje osobiste, prywatne zdanie :)

Ja na tablecie też czytam, tylko nie umiem za bardzo ściągać z chomika ;)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 lis 2013, o 19:04

No pewnie mamy podobne zdanie na temat monsterów a jeszcze chwilę temu były kucyki pony ahhhhhh
Ja czytam na czytniku nie tablecie a ściągać mnie syn nauczył nie wszystko jest darmowe ale daję radę
Kocham czytać i stale mam za mało czasu na to
Chociaż rok temu się zarzekałam,że tylko książka w ręce
a z czytnikiem mega wygoda nie ma na nim kurzu(alergik jestem),najlepszy mój przyjaciel w łóżku lekki i poręczny

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 11 lis 2013, o 19:42

To ja trzecia co kocha książki :) Jak siedziałam w kwiaciarni to czytałam średnio dwie tygodniowo, zależy jaka gruba i w jakim miesiącu. A teraz od piątku czytam i jestem dopiero na 100 stronie.. a książka ma ponad 620.... "Dom sióstr" Charlotte Link. Podobno świetna. Poczekam kiedy się rozkręci.
Potem mam zamówione Alibi na szczęście i dwie następne części.
Tylko że ja czytam tradycyjną książkę, może nienowoczesna jestem ale muszę trzymać książkę w ręce.... Ale kto wie co będzie za rok.. jak u Kasi.....

Kasia, jakiej firmy perfumy? Później napiszę, muszę je najpierw wyciągnąć ;) Ale dla mnie żadne znane, facet mówił że w Rossmanie są za 99zł. Zapach taki sobie.... z początku jest ładny a potem się zmienia. No ale trudno, jak już mam to jej dam a czy będzie używała, może jej się będą podobać, gusta mamy różne.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 11 lis 2013, o 19:50

hej dziewczyny przyszłam się pożegnac na jakiś czas :(
muszę swoje życie poskładać do kupy,nic nie jest tak jak powinno od rana siedzę i wyje jak małe dziecko :( .
Mój M nie wiadomo kiedy wróci bo dopóki nie pójdzie z jakimś pismem do auk czy jakos tak nie może się z tamtąd ruszyć i póki nie złoży dodatkowo jakiś papierów nie otrzyma pieniędzy żadnych,no i tu zaczynaja się schody.
1.znów mam nie zapłacone za mieszkanie
2.mam totalnie pusta lodówkę
3.o kotach nie wspominam że nie mają już karmy
4.ja swoje pieniądze dostane 20 go dopiero

i do tego czasu musze jakoś kombinować,nie wiem jak przetrwać ten czas ,do tego dzwoniła moja matka że jakieś avizo jest dla mnie z sądu rodzinnego :( już się boję,nawet nie zapytała jak mały nie złożyła mu życzeń to przykre.

Chciałam pożyczyć od niej pare złoty na ten tydzień póki nie dostane swoich ale się po prostu rozłączyła bez pozegnania.

Ja już nie mam siły na to wszystko najchetniej bym :zzzz i sie obudziła jak ten koszmar się skończy w końcu bo już ani spać nie mogę ani nie wiem co ze soba zrobić .
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 11 lis 2013, o 20:44

Culagula napisał(a):Potem mam zamówione Alibi na szczęście i dwie następne części.
Tylko że ja czytam tradycyjną książkę, może nienowoczesna jestem ale muszę trzymać książkę w ręce.... Ale kto wie co będzie za rok.. jak u Kasi.....



Własnie zaczęłam to "Alibi na szczęście" czytać.
Nie powiem fajnie się zapowiada, ale .... ksiązka gruba, mała czcionka, cięzko sie czyta niestety.
No i .... zasypiam ostatnio tuż po 21 więc nie mam kiedy :( czytać.

Też wolałam wersje papierowe książek, i nadal wolę, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)
Nie ma tej magii, zapachu druku i szelestu kartek .... ale jest co czytać.
A kurde ceny książek to jedna wielka masakra jest :(
Kupuję jedną na miesiąc, ale co to jedna książka dla mola książkowego.

Są biblioteki - ktoś powie ... ale ja mam tak, że lubię książki wąchać :oops:
I lubię zapach druku a nie .... papierosów, i innych badziew ... jak po kimś książkę czytasz to nie ma już tego zapachu :( swojego :( Niestety :(


Marta - jeżeli uważasz, że takie zniknięcie na jakiś czas Ci pomoże to znikaj. Mnie zaszycie się nie pomaga, i mimo dołka, którego ostatnio mam udzielam się tutaj, bo tutaj ciut o problemach swoich zapominam.
Ogólnie net to taka odskocznia .......



Uciekam moje drogie już dzisiaj, jutro Maja jedzie na wycieczkę, musimy być w szkole 7:30 więc trzeba wcześniej wstać, żeby się wyszykować .....

Do miłego !
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 11 lis 2013, o 22:00

Wróciłam z imieninek Marcinka , trasę przebyłam pieszo , jak przyszłam to sapałam jak lokomotywa , :cry: ale tempo było duże , trochę zaczęłam się martwić czy to nie astma mnie nawiedziła , ale nie chcę iść do lekarza bo znowu skierowanie by mi dała do pulmonologa a wiadomo jak to jest pod koniec roku , wszędzie brak miejsc ,
Kasiu , Ania chyba coś ma z drogami oddechowymi , ale dziwią mnie te wymioty , syn jak zajechał to poszedł do lekarza i takie było stwierdzenie ,jutro zadzwonię i więcej się dowiem .
Myszko , przecież matka twoja powinna ci pomóc , czy ona mieszka w tym samym mieście ?? jeżeli tak to idź na pewno ci pomoże , da ci parę groszy , kurczę chyba nie jest aż taka zła .To dla wnuka powinna dać ci na jedzenie .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 lis 2013, o 22:40

Halinko dziwne te wymioty.
A to Twoje sapanie to raczej brak kondycji,czy latem na wczasach też sapałaś na spacerach????pytam bo jednak chodziłaś na gimnastykę.
Aga muszę sobie pospisywać tytuły książek co czytacie,może uda się ściągnąć
Gosiu ja jestem mało postępowa jeśli chodzi o gadżety elektroniczne wszystko najprostsze,czytnik dostałam rok temu na gwiazdkę leżał jakieś 2 miesiące i pomalutku się z nim oswoiłam.
Jednym z powodów były też ceny książek,faktycznie są masakryczne a później mówią,że ludzie nie czytają.
Myszko jak Ci to pomoże to znikaj,chociaż ja będę tęsknić za Twoimi postami
Ja też lubiłam się zaszyć jak miałam kłopoty ale teraz dzięĸi forum jak pisze Gosia mam
odskocznię.
Dziwne,że nie może wyjechać,mój brat pojechał rok temu we wrześniu po miesiącu był w Polsce przywiózł bratowej kasę,załatwił sprawy i pojechał z powrotem

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 11 lis 2013, o 22:42

Halinko moja matka mi raz powiedziala dosadnie to twój cyrk twoja małpa i odemnie wara.
dziś ją poprosiłam o pożyczenie 10zł i bezczelnie odłożyła słuchawkę ,nic na to nie poradzę zawsze od niej słyszałam że żałuje że sie urodziłam że miało mnie nie być i czasami żałuje że mnie nie udusiła za wczasu :(.
nigdy nie usłyszałam od niej że mnie kocha,nigdy nie przytuliła nie pamięta kiedy mam urodziny myśli że 25listopada a ja mam 27 listopada.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 11 lis 2013, o 22:46

przykre to gdy spotyka nas to od tych którzy powinni nas kochac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 lis 2013, o 22:49

A masz rodzeństwo?????
Zachowania"matki"nie skomentuję bo szkoda słów

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 11 lis 2013, o 23:01

Myszko , trudno to zrozumieć , można się gniewać na kogoś ale w takim przypadku pomoc powinna być ,
Kasiu , problemy z tą zadyszka miałam już wcześniej , a że nie chodzę na tą gimnastykę to też na pewno ma wpływ , ale dałam sobie spokój do wiosny ,bo teraz na 19 godzinę to mi za późno gonić po ciemku ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 lis 2013, o 23:09

Halinko migasz się,w końcu sama na tą gimnastykę nie chodzilaś ;)
zrób to dla siebie,mówi ci kanapowiec :D
Myszko dostałaś pw????//

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 11 lis 2013, o 23:16

Kasiu , jedna z osób wyjechała do córki dopiero niedawno wróciła i nawet nie wiem czy chodzi , a sąsiadka też nie zawsze biega , a ja wygodnisia i zawsze szukam usprawiedliwienia , :lol: ale tak sobie postanowiłam że dopiero na wiosnę się ruszę z fotela , może do tej pory nie zginę . :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 lis 2013, o 23:20

Tylko najgorzej się zasiedzieć i kto to mówi też nie mogę ruszyć na basen.
Tyle się nawożę małą,że mam dosyć,ale to też wymówka.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 11 lis 2013, o 23:24

Kasienko mam siostre starszą od siebie ma 2 dzieci tez wyniosła się z domu tyle że moja matka jej pilnuje dzieci jak ona pracuje i nie ma kto.ja od zawsze słyszałam że jestem niepotrzebna jak miałam 16 lat wystawiła mi walizki w środku nocy na korytarz i powiedziała że mam sobie radzic sama ,nigdy nie dowiedziaąłm się dlaczego tak się stało bo ona nie chce ze mną rozmawiać wcale,dzwoni do mnie raz na jakiś czas jak ona ma kłopoty i się żali ale jak ja mówię o sobie ucina temat i kończy dyskusję bo przecież to moje życie,to dziwna i zagmatwana sytuacja i chyba nigdy sie nie dowiem o co jej chodzi tak na prawde,kiedyś z siostra gadałam i pytałam czy wie dlaczego matka tak mnie traktuje i moje dzieci to mi powiedziała że nie wie,moja siostra ma dobry kontakt z nią zawsze jakos się dogadują a ja nie potrafie.Mogę dzwonić zapraszać na kawę w odwiedziny nie raz tak zrobiłam zawsze mi odmawiała tłumaczyła że nie ma czasu na pierdoły:( więc przestałam zapraszać ja .jak zostałam sama przez 4 lata spędzałąm każde święta samotnie z dziećmi dlatego nienawidzę świąt żadnych,Kasiu ja nie wiem za co ona się na mnie gniewa? nic jej nie zrobiłam zawsze chodziłam na palcach aby nie mieć z nią kontaktu trenowałam całe dnie gimnastykę sportowa ,koszykówkę piłkę ręczną i siatkówkę całe dnie byłam w szkole lub na treninagach aby nie musiała na mnie patrzeć ,na pw odpisałąm
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 11 lis 2013, o 23:32

Kasiu , każda wymówka jest dobra , :lol: :lol: sama na siebie jestem bardzo zła ale moje wygodnictwo jest silniejsze , dobrze że moja waga stoi w miejscu , bo inaczej to bym się bardziej starała i tyłeczek z fotela ruszała . :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 12 lis 2013, o 00:36

Myszko ,więc została ci jeszcze siostra , masz z nią dobry kontakt , więc ona ciebie nie zostawi , no bardzo ci współczuję , ściskam ciebie mocno , :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 12 lis 2013, o 01:00

Halinko no wlasnie nie mam z nia dobrego kontaktu jest taka sama jak moja matka raz w zyciu bylam u niej ja odwiedzic to zostawila mnie sama sobie w kuchni i poszla do pokoju do laptopa i gadac z kolezanka przez telefon.ani kawy ani herbaty wiec poszlam do domu ja bym sie w yciu tak nie zachowala majac goscia zapraszam do pokoju proponuje cos do picia i rozmawiam z ta osoba a nie zostawiam sama sobie.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 12 lis 2013, o 12:27

Witam . :kwiatek Pogoda nawet ładna świeci słoneczko , obiad się gotuje , czekam na Ulę ,jedziemy z Adasiem do lekarza do Sycowa ,

Myszko , no to ja już nic nie rozumiem , zamiast ci pomagać w wychowaniu Tomusia to rodzina się odwróciła ??? Oj krzywda powróci , bardzo to przykre . :cry:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 12 lis 2013, o 13:01

Halinko sama bym chciała zrozumieć za co mnie tak traktują :( póki tato żył miałam w nim oparcie i pomoc zawsze ale po smierci taty zabrano mi nawet klucze od domu rodzinnego :( powiedziały że sobie nie życzą abym przychodziła bo nie ma tu miejsca mnie i moich małp.od 16 roku życia jestem na własnym utrzymaniu tata mi pomagał finansowo póki się uczyłam potem poszłąm do pracy i tak jakoś zaczęłam swoje dorosłe życie.tato nie raz kłucił się z matka omnie ale to nic nie dawało więc spotykalismy się w mieście lub tata do mnie przyjeżdzał na stancję.po śmierci taty zostałam sama jak palec.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 12 lis 2013, o 15:05

Myszko, straszne co piszesz, nie masz nawet na chleb? A ta twoja teściowa? jak tak z Tobą biegała po urzędach to widać że w porządku kobieta, weź do niej uderz z prośbą, nawet nie dla siebie ale dla Tomeczka, przecież musisz coś mu dać jeść...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 12 lis 2013, o 16:38

Aga ja tej kobiety nie poprosze o nic pomaga mi załatwiać sprawe pracy i wystarczy ona tylko to robi aby kase wyciągnąć tu jest wporzo ale tak ogólnie najchetniej by mnie w kosmos wysłała nie umie sie pogodzic że jej ukochany synus wzioł sobie babę z dzieckiem z głowe.pożyczyłam 20zł dam radę
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 12 lis 2013, o 17:17

Nie kumam tego,mój umysł nie ogarnia,jak można wystawić za drzwi 16 letnie dziecko.
Chociaż znam przykłady mega nierównego traktowania dzieci,mój mąz jest tym który ma sobie radzić i tyłka nie zawracać.
Mam w domu nastolatka wiem jak potrafi dać popalić ale nigdy nie wystawiłabym go za drzwi.
Chociaż ostatnio padła pewna propozycja związana z wyprowadzką:))))
Wczoraj napisałam posta ale nie wysłało a nie przyuważyłam :angrywife :angrywife
Halinko lenistwo to okropna sprawa sama kanapowiec jestem i zła na siebie .
Aguś zrób mi spis tych książek i przepis na krem i wyślij na pw ok?????
Jakbyś jechała na giełdę to kup mi choinkę wiesz jaką???kasę przeleję
Myszko no majątek masz kobieto co Ty za to kupisz?????wrrr co za kraj

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

cron